آدولف هیتلر (2)

هیتلر در وین به کار نقاشی پرداخت . مهارتی که او در نقاشی به خرج می داد، بی نظیر بود. به خصوص که ساختمانها را به خوبی می کشید. همین عشق و علاقه باعث شد تا در آزمون نقاشی شرکت کند. با اینکه به نتیجه مثبت و قبول شدن در آزمن امیدوار بود ولی در امتحان به علت اینکه در نقاشی هایش از آدم استفاده نمی کرد رد شد. و این برای هیتلر سهمگین و سنگین آمد. در همان سال یعنی 1907 مادرش نیز از دنیا رفت و ضربه مهلکتری به او وارد شد. زیرا بعد از مرگ مادرش او مدتی خود را خانه نشین کرده و از ارتباط با سایر اقوام پرهیز نمود.

 

آدولف هیتلر (2)
او تصمیم گرفت که در وین بماند و تمام زندگی او در آن زمان سرگرمیهای شبانه بود که شبها در خیابان پرسه بزند و گاهی به اپرا به اتفاق هم اتاقی خویش آدولس کوپیچک برود. او فقط به موسیقی واگنر گوش می داد زیرا او را به دنیای خلسه خیال پردازی می برد. و او با آن موسیقی به یاد اسطوره های آلمانی می افتاد.
کوپچیک تعریف می کرد که شبی از یک محله غرب شهر که به چراغ قرمز فاحشه خانه معروف بود دیدن کردیم و هیتلر با دیدن این صحنه ها مرا همواره موعظه می کرد که هیچ گاه به آنها نزدیک نشوم. البته برخی از گفتگو در مورد هیتلر حاکی از این موضوع بود که او حساسیت وسواس گونه ای نسبت به بدن انسان داشت . و حتی او را همجنس گرا می دانستند. ولی دلایل قاطعی برای این گفته وجود ندارد.

 

آدولف هیتلر (2)
بعد از مدتی پس انداز اندک هیتلر نیز تمام شد. و هم اتاقی اونیز اورا ترک کرده و به لینز رفت. هیتلر برای وقت گذرانی گاهی به محله بی خانمان، بزهکارهای اجتماعی و حتی جانیان و خلافکاران می رفت که این چیزها با قهرمان هنرمندی که او از خود در ذهنش می پروراند در تضاد بود. ولی به سرعت با آن محیط خود را سازگار کرد. به طوریکه 15 سال بعد هیتلر در کتاب نبرد من شرحها و اهداف سیاسی خود را که در زندان به خاطر کودتای یک سال قبل در لینزبرگ بود از فقر و کارگری گفت که چقدر با آنها بوده ولی همه اینه جنبه حقیقت نداشت بلکه هیتلر می خواست کارهایی را انجام دهد که بعدها می توانست از او در سیاست یک قهرمان بسازد.

 

آدولف هیتلر (2)
هیتلر یک سال با با کمک مردم گذران زندگی کرد. بعد از آن تغیرات مالی در زندگی او پیدا شد. زیرا یکی از آوارگانی که هیتلر با او در ارتباط بود به او پیشنهاد کرد که از تمام مناطق وین دیدن کرده و آنها را نقاشی کرده و بفروشد. برای همین توانست تا جایی بهتر در پانسیون مردانه شهر پیدا کرده و در آن گذران زندگی کند.

 

آدولف هیتلر (2)

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

قصه های من و خواهرم (2)

سارا و مهمان کوچک (2)

مکانهای تاریخی شهر کرمانشاه و پیشینه آنها (2)

بهترین جاذبه های گردشگری شهر پکن (2)

راهنمای سفر به فلورانس (2)

دیدنی های تاریخی شهر یزد (2)

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر