آشنایی با بهترین سواحل مدیترانه

منطقه مدیترانه یکی از بهترین مکان ها برای بازدید در تعطیلات تابستانی شما است. این منطقه شامل مجموعه ای از استراحت گاه های مختلف است. غذا های عالی و زیبا ترین سواحل برای استراحت کردن، این سفر را دلپذیر تر می کند. در این مطلب چند تا از سواحل خیره کننده که توسط وبلاگ نویسان توصیه شده است را آورده ایم.

آشنایی با بهترین سواحل مدیترانه

کاستا ری: این ساحل یکی از سواحل جنوب شرقی منطقه ی ساردینیا و در کشور ایتالیا می باشد و از نظر بسیاری از توریست ها، ساحل کاستا ری یکی از بهترین سواحل مدیترانه است. این ساحل بزرگ دارای شن و ماسه های سفید و زیبا، و سنگ های زیبا و آب تمیز است و عمق آن به تدریج بیشتر می شود. بنابر این می توان از این منطقه به عنوان جایی بسیار مناسب برای تفریح با خانواده و کودکان اشاره کرد. خدمات ساحل بسیار عالی است؛ تعداد زیادی از کیوسک ها در آن جا وجود دارند و برای خوردن ناهار، نوشیدنی ها از جمله قهوه از آن استفاده  می شود. به طور کلی ساحل کاستا ری، مکانی مناسب برای تفریح در زیر نور خورشید و صرف یک روزه با دوستان است.

آشنایی با بهترین سواحل مدیترانه

کالا سراخا: این ساحل نیز در ایتالیا و در جزیره ی اسپارگی واقع شده است. اگر شما در حال برنامه ریزی برای سفر به بهترین سواحل مدیترانه هستید، پیشنهاد می شود که هرگز کالا سراخا را از دست ندهید. این ساحل در یک جزیره کوچک و قابل دسترسی تنها با یک قایق می باشد. بسیاری از توریست ها از وجود چنین ساحل زیبایی با خبر نیستند بنابراین جمعیت این ساحل نسبت به سواحل دیگر ممکن است کمتر باشد. بهترین زمان برای بازدید از کالا سراخا، صبح زود است. همچنین تور های قایق رانی نیز در ساحل کالا سراخا برگزار می شود که می توانید آن را تجربه کنید. از معایب این مکان این است که هیچ گونه امکاناتی در آن به چشم نمیخورد بنابر این اگر قصد ماندن در تمام روز در آن جا را دارید، حتما باید مقدار زیادی از آبريا، غذا و کرم های ضد آفتاب را با خود ببرید و یا اگر به سایه نیاز دارید چتر ساحلی نباید فراموش شود.

لوسی بی: ساحلی زیبا در کشور کرواسی که در جزیره ی براس قرار دارد. همچنین براس، بزرگ ترین جزیره ی براسیس می باشد. دسترسی به این ساحل چشم نواز و هلالی شکل، با قایق های بادبانی که در آن جا موجود است، امکان پذیر می باشد. از امکانات این ساحل می توان به وجود یک رستوران کوچک در نزدیکی آن اشاره کرد بنابراین نیازی به بردن غذا ندارید.

آروتاس: ساحل دیگری در جزیره ی ساردینیا و کشور ایتالیا می باشد. این ساحل از سنگ ریزه های کوچک و رنگارنگ کوارتز تشکیل شده است. از دیگر ویژگی های خوب اینساحل، وجود آب شفاف و با طراوت است. ساحل آروتاس یکی از زیبا ترین مناطق ساردینیا واقع در استان اورستانو ، در نزدیکی شهر سابراس است. فقط چند کیلومتر دور تر از آروتاس، شهری باستانی وجود دارد که پیشنهاد می شود دیدن آن را از دست ندهید.

آشنایی با بهترین سواحل مدیترانه

سالسیا: ساحل سالسیا در کشور فرانسه واقع شده است. برای رسیدن به این ساحل باید چند ساعت با تاکسی یا سایر وسایل نقلیه از جاده ای خاکی و نه چندان جالب عبور کنید هر چند ارزش دارد زیرا به محض رسیدن به ساحل، یکی از زیبا ترین سواحلی که تا به حال دیده اید را جلوی چشمانتان مشاهده خواهید کرد. این ساحل با وجود دور بودن از شهر همیشه محبوبیت زیادی به خصوص در ماه های تابستانی دارد.

آشنایی با بهترین سواحل مدیترانه

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

تماس با ما

همکاری با ما

تور کیش با پرواز ماهان

تور دبی با پرواز ماهان

تور آنتالیا با پرواز ماهان

تور دبی ویژه شهریور 94 با پرواز ماهان

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر