آشنایی با بهترین موزه های کانادا

یکی از کارهای بسیار جالب و سرگرم کننده ای که می توانید در طول سفر به کشوری انجام دهید، این است که در سالن های زیبا و بزرگ موزه های آن شهر قدم زده و از تاریخ و فرهنگ شهر به خوبی آگاه شوید. جاب است بدانید کانادا کشوری است که موزه های بسیار زیادی دارد. بیش از 2 هزار موزه در کانادا وجود دارد که همین موضوع باعث شده تا انتخاب برای شما بسیار سخت شود. همچنین باید بدانید که هر کدام از این موزه های سبک خاص خود را داند و  باعث می شوند با قسمت های مختلف و جنبه های متنوع موزه بیشتر آشنا شوید. اگر شما نیز جزء آن دسته از افرادی هستید که قصد دارند تا به این کشور سفر کنند ما برایتان لیستی تعریف کرده ایم تا بتوانید بهتر با این موزه های آشنا شوید، پس با ما همراه شوید.

آشنایی با بهترین موزه های کانادا

1- Dawson City Museum

جالب است بدانید که مکانی که به عنوان معدن استخراج طلا در قدیم مورد استفاده بود است،  امروزه به عنوان شهر Dawson در کل دنیا شناخته شده است. پس از این اتفاق همگی برایشان سوالاتی نظیر این که چند نفر از مدم بعد از این که به شهر تبدیل شد از کار هایشان استعفا داده اند؟ و یا حتی این شوال که می پرسد این شهر قبل از این که به صورت رسمی به عنوان یک شهر شناخته شود، چگونه بوده است؟

پاسخ تمام این سوالات در موزه ی این شهر واقع شده است.

آشنایی با بهترین موزه های کانادا

2- The Museum of Anthropology

این موزه نیز یکی از  مکان هایی است که در فهرست امروز ما رتبه ی دو را بدست آورده است و همچنین به عنوان یکی از  بهترین موزه های ملی هنری در جهان شناخته شده است. همچنین باید بدانید که تمام کوهستان های کلمبیا در این قسمت قرار گرفته اند.

آشنایی با بهترین موزه های کانادا

 

3- Royal Tyrrell Museum

بیش از 75 میلیون سال پیش، شهر قدیمی و تاریخی Drumheller واقع در Alberta حدودا 1 ساعت با مرکز شهر فاصله داشت و همچنین شاهد آرواره های دایناسور ها در این منطقه خواهیم بود. در این موزه  به تنهایی  160 هزار عدد اسکلت استخوانی دایناسور ها وجود دارند که باید از آن ها به خوبی  مراقبت کنند تا به همان حال ثابت برای نسل های آینده باقی بماند، ما نیز باید در حفظ آثار تاریخی و باستانی بسیار تلاش کنیم زیرا این حیوانات نسلشان منقرض شده است و باید نسل های دیگر نیز از آن چه که گذشت مطلع و  آگاه باشند.

همانطور که در ابتدای مقاله شما را از وجود تعداد زیادی از موزه در مکزیک مطلع ساختیم، باید بگوییم که این لیست هرگز تمامی نخواهند داشته باشد اما در ادامه قصد داریم به اختصار از برخی از این موزه  ها یاد کنیم.

  • Royal Tyrrell Museum
  • The Manitoba Museum
  • Canadian Museum for Human Rights
  • Royal Saskatchewan Museum 
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

تماس با ما

همکاری با ما

تور کیش با پرواز ماهان

تور دبی با پرواز ماهان

تور آنتالیا با پرواز ماهان

تور دبی ویژه شهریور 94 با پرواز ماهان

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر