آشنایی با جزیره سانتورینی

بیشتر مردمی که به یونان سفر میکنند، به جزیره سانتورینی هم می روند. گذراندن تعطیلات در سانتورینی رویایی در زندگی برای بیشتر مردم دنیا است. این جزیره به آتشفشان و غروب آفتاب عاشقانه اش معروف است و یکی از مقاصد توریستی برتر یونان است. این مطلب که پرواز های مستقیم به سوی سانتورینی وجود دارند، تعجب آور نیست. در واقع این جزیره در میان بهترین مقاصد گردشگری در جهان قرار دارد. در طول سال های گذشته فصل توریستی در سانتورینی از اوایل ماه آوریل تا اوایل ماه نوامبر گسترش پیدا کرده است.
 من فردی هستم که وقتی کسی را ملاقات میکنم و به من میگویند که به یونان آمده اند من از آن ها میخواهم که در آن جا بمانند و از سانتورینی دیدن کنند. میتوان گفت اگر همه شما از مکان های یونان باخبرید اما سانتورینی را نمی شناسید، درست مثل این است که یونان را نمی شناسید.
با توجه به ارتباط خوبی که این جزیره با سایر جزایر در یونان دارد، تعطیلات در سانتورینی به راحتی میتواند با تعطیلات در جزایر دیگر ترکیب شود.

آشنایی با جزیره سانتورینی

اطلاعات کلی در مورد جزیره سانتورینی

نگاهی به راهنمای سفر که ما برای شما آماده کردیم و همه اطلاعات مفید در مورد سازماندهی بهتر در تعطیلات شماست، بیاندازید. بیشتر هتل های برجسته در جزیره سانتورینی در روستاهای نزدیک به آتش فشان مانند ایا، فیرا، فیرستفانی و ایمرویگلی یافت می شوند.
 هتل های لوکس، سوئیت، استراحت گاه های آب گرم و ویلاها در این شهر ها و اطراف آن پراکنده شده اند و می توانید نمای دیدنی و نفس گیر از آتش فشان و دریای اژه را مشاهده کنید. این هتل ها دارای امکانات پیشرفته از جمله ماساژ در فضای باز، استخرهای بزرگ، آب گرم، جکوزی باز و... است. در امتداد سواحل نیز محل اقامت خوب یافت می شود.

کارهایی که می توان در این جزیره انجام داد

آشنایی با جزیره سانتورینی

 راهنمای سفر به سانتئرینی که ما ارائه می دهیم، اطلاعات لازم برای سفر و گشت و گذار و چیزهایی است که در این جزیرهی زیبا می توان انجام داد. جزیره سانتورینی، که در منطقه ی جنوبی دریای اژه واقع شده است، در بین معروف ترین جزایر یونان در کنار میکونوس و کرت می باشد. فوران آتش فشانی که در گذشته در آن جا رخ داد، شکل جزیره را تغییر داد و روستاهای زیبای آتش فشانی که در قرون وسطی ساخته شده است را تشکیل داد.
روستاهای آتش فشانی سانتورینی با معماری سنتی و خیابان های زیبا و نمای دریا باور نکردنی هستند. روستای ایا (Oia) روستایی معروف برای غروب های عاشقانه است. یک هتل در آن جا رزرو کنید و خواهید دید که این مسافرت تبدیل به تجربه ای فراموش نشدنی برای شما خواهد شد. همچنین رستوران ها را با نمای شگفت انگیز از آتش فشان از دست ندهید. این آتش فشان را می توان از طریق بندر قدیمی فیرا با تور قایق نیز دید.
 در مناطق جنوبی جزیره، سواحل بزرگی برای لذت بردن از روزتان زیر آفتاب وجود دارند. Kamari و Perissa از بهترین جزایر هستند که به شن و ماسه های سیاهشان معروفند در حالی که ساحل سرخ، ساحلی معروف در جزیره نیز هست.
 در کل مناطق زیادی برای گشت و گذار، روستا ها، سواحل و موزه ها و کلیسا هایی است که می توانید از آن ها دیدن کنید.   

آشنایی با جزیره سانتورینی

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

تماس با ما

همکاری با ما

تور کیش با پرواز ماهان

تور دبی با پرواز ماهان

تور آنتالیا با پرواز ماهان

تور دبی ویژه شهریور 94 با پرواز ماهان

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر