آشنایی با جنگل های کیپ تاون در آفریقای جنوبی

ابتدا و زمانی که دوره فینبوس تکامل یافت، بسیاری از جنگل های کیپ تاون در جنوب غربی و در واقع جنوب آفریقا با جنگل های نخل پوشیده شده بود. در دوره های پس از آن، تغییرات الگوهای بارش و اقلیمی موجب شد تا درختان قوی تری جای درخت های نخل را بگیرند و در نتیجه جنگل های باشکوهی را تشکیل دادند. جنگل های امروزی کوچکترین بیوم جنوب آفریقا هستند.

جنگل باستانی کیپ تاون، فقط به اندازه 0.5٪ از آفریقا است. شما می توانید در اینجا جاده های سرپوشیده از درختان، جاده ای در حوالی کوه ها و یا رودخانه ها را پیدا کنید. تولد درختان میلیون ها ساله- میراثی از زمانی است که انسان هنوز در زمین به وجود نیامده بود. در اطراف کیپ تاون شما 7 جنگ باستانی دیگر را پیدا خواهید کرد. اما شما باید بدانید که کجا می توانید آنها را پیدا کنید.

آشنایی با جنگل های کیپ تاون در آفریقای جنوبی

جنگل سیسیلیا

در کجا قرار دارد: در جنوب باغ ملی گیاه شناسی کریستن بوش و در شمال کنستانتینا نک در کیپ تاون قرار دارد؛ بهتر است ماشین تان را در تقاطع بین رودو درایو و هانبرت پارک کنید. جنگل سیسیلیا، که به طور رسمی به نام پارک سیسیلیا شناخته می شود، در دامنه های پایین تر کوه میز قرار دارد. و این منطقه دارای کشتزارهای عظیم تجاری، سنگ مرمر، شبه جزیره فینبوس، ماسه سنگ های فینبوس، تکه های جنگلی سیلورتر و جنگل های آفریقایی بومی است که در قسمت های کوچکی در امتداد دره و رودخانه قرار گرفته و محافظت می شوند. در حالی که بسیاری از جنگل های سیسیلیا دارای درختان کاج و گام می باشد، درختان کوچک زردآلو، درختان آهنین، درختان آسگی، درختان آبی آفریقایی، و درختان قورباغه در بسیاری از مسیرهای پیاده روی به چشم می خورد. هدف این است که در آینده جنگل سسیلیا را با پارک ملی کوه میز، که در کنار آن قرار دارد، ادغام کنند.

آشنایی با جنگل های کیپ تاون در آفریقای جنوبی

جنگل گروتوادرس بوش

در کجا قرار دارد: در لانگهبرگ، فراتر از شهر سبببرک و نزدیک به سوللندام است که در فاصله ای سه ساعته از کیپ تاون قرار دارد. ذخایر طبیعتی در آن به خوبی مشاهده می شوند. این جزیره باقیمانده یک جنگل بومی در لانگهبرگ و مهم ترین قسمت از جنگل افمونتانی است که در کیپ جنوب غربی واقع شده است، زیرا شامل همه 35 نوع گونه جنگلی است و در آنجا پروانه ی جنگل امپراتور جنگل نادر و زیر گونه های آن پیدا شده اند. در این جنگل درختان استرالیایی، بورگوم، و بلوط و نیز مجموعه ای از درختان قرمز غول پیکر کالیفرنیایی از سال 1907 وجود داشته اند. جنگل های مرزی در منطقه بوسمانسبوس شامل جنگل های بیشتری می باشد.

آشنایی با جنگل های کیپ تاون در آفریقای جنوبی

کریستن بوش

کجا قرار دارد: این باغ گیاه شناسی معروف در پای کوه میز در حومه شهر نیگلز، در کیپ تاون قرار دارد.

کریستن بوش به خاطر باغ های آن محبوب است که در دامنه های پایین تر و دره ها قرار دارند و دامنه های بالایی و لبه شمال شرقی به املاک مسکونی چسبیده است. بسیاری از بازدیدکنندگان نتوانستند (به دلیل وسعت بسیار زیاد) کشف کنند که جنگل در روی کوه ها و دامنه ها درست زیر قله هایی است که در آن باغ های گیاه شناسی قرار دارند. قدیمی ترین و بزرگترین درختان در این باغ قرار دارند؛ همه چیزهایی که از جنگل افرا- مونتان باورنکردنی شنیده اید که در اواخر دهه 1600 و 1700 میلادی برای حصول چوب کشت شده بودند را می توانید در اینجا به چشم ببینید. اگر شما نمی توانید به قلهها و کوه های بلند کیرستن بوش برسید، از دامنه های پایین تر مسیر خود را ادامه دهید.

آشنایی با جنگل های کیپ تاون در آفریقای جنوبی

جنگل کنیسنا

کجا قرار دارد: ساحل باغ، چهار ساعت رانندگی از کیپ تاون

جنگل کنیسنا بخشی از یک منطقه جنگلی بزرگ (جنگل Amatole در دره ساحل) است که به عنوان جنگل افرونونتای جنوبی در آفریقا شناخته می شود. آنچه از جنگل کنیسنا باقی مانده است، تنها 568 کیلومتر مربع را پوشش می دهد. سایبان ضخیمی از چوب خار، درختان راش کیپ، و درختان کاماسی دارد. جمعیت فیل ها که بعدها در این جنگل ها در تعداد فراوانی به سر می بردند، دیگر دیده نمی شود و اعضای باقی مانده آنها، منبعی برای بحث و گفتگو هستند. اما شما کومپلون کوتوله، دامنه وسیعی از پرندگان که شامل زهره زمرد، قوهای آفتابی و کبوتر کوهی را خواهید دید. و حیوانات بسیاری را در هنگام پیاده روی در مسیر جنگلی و مسیرهای پیاده روی کاوش کنید.

 جنگل نیولند

در کجا قرار دارد: در دامنه های شرقی کوه میز در کیپ تاون، در حومه شهر نیولند واقع شده است.

این باغ از سنگ مرمر شبه جزیره فینبوس، شیل فینبوس و بخشی از جنگل های آفتابی و محلی بومی محافظت می کند. درختان جنگل نیولند همراه با مجموعه ای از کاج های کاشته شده، یک منطقه شگفت انگیز و جذاب را برای مردم برای راه رفتن، و بردن سگ های خود برای قدم زدن فراهم می کند.

جنگل اورنگل کلوف

در کجا قرار دارد: این پارک ملی در کوه میز و در انتهای شمالی دره حوت، واقع در غرب جنگل سیسیلیا می باشد.

شما نمیتوانید بدون اجازه از ایستگاه جنگلداری هوت به جنگل اورنگل کلوف به دسترسی پیدا کنید، زیرا این قسمت از منطقه حفاظت شده در کوه قرار دارد. در این دره پنج اردوگاه وجود دارد و شما می توانید یک شب اقامت در اردوگاه را رزرو کنید. بهترین ترین و سالم ترین جنگل کوهستانی بومی در کوه میز است. و شما به یک راهنما نیاز دارید، زیرا گم شدن در جنگل نسبتا شایع است. درختان محسور کننده این جنگل به طور خاصی این مکان را متفاوت از دنیای واقعی به نظر می رسانند.

آشنایی با جنگل های کیپ تاون در آفریقای جنوبی

جنگل پلاتبوس

در کجا قرار دارد: بین گانسبای و استنفورد در دامنه های تپه های بویانسانورت قرار دارد و سه ساعت از کیپ تاون فاصله دارد. جنگل پلاتبوس یک جنگل بومی استثنایی و باستانی است؛ همچنین بزرگترین بخش باقیمانده از جنگل های سوارت کرانزبرگ می باشد.  گونه های درختی آن نیز منحصر به فرد هستند. رفتن به جنگل پلاتبوس نیز راحت نمی باشد و این جنگل با جنگل های تانگالند و کوآزولو ناتال قابل مقایسه است.

 هرمان هسه

"درختان پناهگاه هستند. هرکسی که می داند چگونه با آنها صحبت کند و هرکسی که می داند چگونه به آنها گوش دهد، می تواند حقیقت را بیاموزد. آنها یادآوری می کنند و دستور نمی دهند، آنها موعظه می کنند، و با جزئیات قانون باستانی زندگی می کنند.»

 آشنایی با جنگل های کیپ تاون در آفریقای جنوبی

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

هتل تکسیم تاون استانبول

تماس با ما

همکاری با ما

تور کیش با پرواز ماهان

تور دبی با پرواز ماهان

تور آنتالیا با پرواز ماهان

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر