آشنایی با شهر لاکرونیا در اسپانیا - 4.0 out of 5 based on 1 vote

آشنایی با شهر لاکرونیا در اسپانیا

اسپانیا کشوری توریست پذیر و جذاب است که دارای شهرهای نظیری می باشد. و هریک از این شهرها نیز دارای ویژگی های منحصر به فردی هستند که بازدید کنندگان زیادی را به خود جذب می کند. از جمله معروف ترین شهرهای اسپانیا، شهر لاکرونیا که همچنین به عنوان La Coruña و کورونا شناخته شده است، می باشد که یک شهر ساحلی واقع در شبه جزیره سنگی و در شمال غربی کشور اسپانیا است. این شهر پایتخت استان کرونیا است و به عنوان یکی از جذاب ترین شهرهای اسپانیا شناخته می شود.

نماد معروف شهر لاکرونیا، برج هرکول می باشد که همچنین یکی از میراث های ثبت شده در سازمان جهانی یونسکو و از جمله جذابیت های این شهر است. این مجسمه در زمانی ساخته شده است که رومیان این شبه جزیره را اشغال کردند و در طی آن زمان، لاکرونیا یک شهر بندری استراتژیک بود که دسترسی رومی ها به جزایر بریتانیا را امکان پذیر می کرد. در 62 سال قبل از میلاد، امپراتور جولیوس سزار از لاکرونیا بازدید کرد، که در آن زمان بریگانتیوم نامیده می شد. این بازدید او، آغاز توسعه و تکامل شهر می باشد که آن را به یکی از بزرگترین شهرهای بزرگ امپراطوری روم شرقی تبدیل کرد.

هنگامی که امپراطوری روم سقوط کرد، این شهر هم قربانی حملات وایکینگ ها و نورمن شد، اما مردم توانستند آن را حفظ کنند. مهم ترین لحظه مشخص کننده سرنوشت لاکرونیا  در تاریخ 16 ژانویه 1809 زمانی بود که بریتانیا نیروهای فرانسوی ناپلئونی را شکست داد که تا آن زمان کنترل شبه جزیره ایبرین را به عهده داشتند. در طول این جنگ تاریخی، سرباز جان مور، افسر ارتش انگلیس، درگذشت. آرامگاه او در حال حاضر در باغ سنت کارلوس لاکرونیا واقع شده است.

لاکرونیا یک شهر پر از شگفتی است. از منظره شهرک های صنعتی، یا شهر قدیمی، به ساختمان های قرن 21 در امتداد آب می ماند؛ طرح شهرک سازی لاکرونیا خیره کننده و منحصر به فرد است. در این شهر یک فرهنگ متمایز وجود دارد- بخشی که نزدیک به دریا است و سواحل شهری هم که دارای معماری برجسته و آب و هوای مناسب و منظره زیبایی هستند که هردو به شادابی محیط شهر کمک می کنند.

آکواریوم فینیستر

بازدید از لاکرونیا بدون دیدن نوع زندگی دریایی که در زیر سطح اقیانوس وجود دارد شرم آور است. در آکواریوم فینیستر مهمانان فرصت دیدن گونه های دریایی موجود در اقیانوس اطلس را در یک محیط مدرن و آموزشی دارند. هنگامی که شما از طریق درب های شیشه ای آکواریوم فینیستر به داخل آن گام بر می دارید، احساس می کنید که زیر آب اقیانوس در حال قدم زدن هستید.

مخازن زیبا و روشن این آکواریوم دارای انواع موجودات ساکن در آب شور شامل خرچنگ، عروس دریایی، ستاره دریایی، ماهی مرکب و کوسه هستند. در این آکواریوم، ماهی بزرگ و کوچک نمایش داده می شود.

در طول گردش در این موزه، بازدیدکنندگان این فرصت را دارند تا در مورد حیوانات، محیط زیست آنها و تغییرات بسیار زیادی که در زیر اقیانوس ها اتفاق می افتد، چیزهای جدیدی یاد بگیرند. خارج از آن نیز، یک تراس و مخزن بزرگ آب شور وجود دارد که محل زندگی یک خوک آبی پر انرژی است. بازدید از این آکواریوم مکمل عالی برای ماجراجویی لاکرونیا است، به ویژه اگر شما تا به حال کنجکاو بوده اید که فراتر از سواحل اسپانیا را ببینید و بشناسید.

 

4.5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.50 (1 Vote)

مطالب مشابه

تماس با ما

همکاری با ما

تور کیش با پرواز ماهان

تور دبی با پرواز ماهان

تور آنتالیا با پرواز ماهان

تور دبی ویژه شهریور 94 با پرواز ماهان

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر