آشنایی با فرهنگ و رسوم مردم کشور هلند

در مطلب زیر قصد توضیح در مورد برخی از ویژگی های شخصیتی، آداب و رسوم اجتماعی و آداب و رسوم فرهنگی مردم هلند را داریم.
 تازه واردان به کشور هلند، چه توریست ها و چه مهاجر هایی که به این کشور می آیند، قطعا متوجه خواهند شد که مردم هلند بسیار سخت کوش و عملی هستند. آن ها زندگی معمولی خود را با فرهنگ و رسوم معمولی که ممکن است به سایر کشور ها ختم شود، انجام می دهند. این ها به این معنی است که شما می توانید در هر زمینه ای به هلندی ها اعتماد کنید. ما ویژگی ها و عادت های مردم هلند را برای شما جمع آوری کرده ایم.

آشنایی با فرهنگ و رسوم مردم کشور هلند

 مردم هلند به طور کلی مردمی بسیار خون گرم هستند و رواطبی دوستانه دارند پس برای ارتباط بهتر با آن ها و پیدا کردن دوست های هلندی سعی کنید که زبان این کشور را در خود تقویت کنید. مردم این سرزمین با خاطره های خود زندگی می کنند. آن ها در طی مکالمه های  خود با افراد مدام از گذشته و خاطرات و اتفاق هایی که برایشان رخ داده است، سخن می گویند. همچنین از آن ها می توان به عنوان انسان هایی برنامه ریز و دقیق یاد کرد . آن ها تمامی برنامه های خود را از هفته ها پیش رزرو می کنند و در روز های آتی خود می دانند که قرار است چه کاری کنند. مردم هلند به خوش قولی نیز معروف هستند. آن ها برای یک قرار ملاقات هرگز دیر نمی کنند و خود را به موقع به ملاقات می رسانند و انتظار آن ها از طرف مقابل یا اطرافیانشان هم این است که دیر نکنند و رفتاری مشابه به خودشان داشته باشند.

آشنایی با فرهنگ و رسوم مردم کشور هلند

دوچرخه سواری بخشی اجتناب ناپذیر در فرهنگ مردم هلندی است. خرید دوچرخه ها در این کشور امری رایج است. مردم هلند، پیر و جوان و زن و مرد، بیشتر مسیر های روزانه ی خود را با دوچرخه طی می کنند. بیشترین شهر دوچرخه سوار در هلند، آمستردام است.
مردم هلند بسیار ساده و روان و رک صحبت می کنند بنابراین این را به خاطر بسپارید که اکر از آن ها هر سوالی را بپرسید بدوم شک به سوال شما پاسخ خواهند داد. دیگر ویژگی مثبت هلند غذا های بی نظیر آن است به طوری که اگر بعد از سفر به این کشور بعد ها بخواهید چیزی از این سفر را برای کسی بازگو کنید، بی شک غذایی که در هلند میل کردید را برای آن ها تعریف خواهید کرد.

آشنایی با فرهنگ و رسوم مردم کشور هلند

معاملات در فروشگاه های هلند نیز به خوبی صورت می گیرد. اگر قصد خرید چیزی در این کشور را داشته باشید بدانید که اجناس گران نیست و امکان چانه زدن هم وجود دارد. مردم هلند دانش را در بالا ترین درجه قرار داده اند . بیشتر آن ها عاشق بحث های سیاسی گرم هستند. با ورود به کشور زیبای هلند، با بهترین و به روز ترین مردمان جهان آشنا خواهید شد.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

هتل آدم و حوا آنتالیا

تماس با ما

همکاری با ما

تور کیش 3 شب و 4 روز

تور کیش با پرواز ماهان

تور دبی با پرواز ماهان

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر