آشنایی با فستیوال های سالانه اروپا

جشنواره مبارزه در آب، فرانسه

زمان: 23-28 اوت

نکات برجسته: نمایش آتش بازی در شب نهایی

مردم محلی از سال 1666، در ماه اوت در بندر سیته جشن می گیرد. این شهر، که به نام ونیز لانگدوک شناخته می شود، در طول تابستان مسابقات مبارزه در آب را در کانال های خود برگزار می کند، اما در طول جشنواره ماه اوت، این اتفاقات بیشتر در حال جریان است. لنسرها، ایستاده در یک پلت فرم در پشت یک قایق که توسط کشتی ها حرکت می کنند، سعی می کنند که یکدیگر را به آب بیندازند. رویدادهای 70 ساله این جشنواره شامل نمایش های خیابانی، موسیقی پاپ و کنسرت است.

آشنایی با فستیوال های سالانه اروپا

فستیوال اسطوخدوس، فرانسه

زمان: 3-7 اوت

این جشنواره با یک نمایش آتش بازی بر روی رودخانه آغاز می شود و تا چهار روز جشن های اسطوخودوس به نمایش در می آید: نمایش ها شامل گروه های راهپیمایی، شنا در مسیری که با گل های میوه ای پوشیده شده است. هر بعد از ظهر، تعداد زیادی از غرفه ها محصولات اسطوخدوس و لوانتین (نوع دیگری از ترکیبات فتوژنیک) را به فروش می رسانند. نمایشگاه فستیوال اسطوخودوس از زمان جنگ جهانی دوم در حال اجرا است. و حتی قدیمی تر است و با نوشیدن شربت اسطوخودوس، بیسکویت های اسطوخودوس، عصاره، گل گاوزبان و اسطوخودوس این جشن را برگزار می کنند.

برای شرکت در این فستیوال با قطار پیگنس می توانید به نیس بروید. این سفر حدود سه ساعت طول می کشد، و در طول مسیر از مناطق صخره ای گذشته و از طریق جنگل کاج بارانی به مقصد خواهید رسید.

آشنایی با فستیوال های سالانه اروپا

فستیوال فلامنکو، اسپانیا

زمان: سپتامبر 20-24

جشن سنت متی، جشنی است که در سراسر اسپانیا برگزار می شود و آخرین مهمانی بزرگ تابستانی است. فستیوال فلامنکو جشن گاو بازی (برگزار شده از قرن 16) و رقص، نوشیدن در شب را ارائه می دهد. به غیر از خرید، شانس شرکت در مسابقات اسب سواری و  تظاهرات اسب سواری در فلامنکو وجود دارد. بعد از ساعت 11 صبح، کل جمعیت شهر در حدود 12،000 نفر، به طرز شگفت آوری لباس فلامنکو می پوشند، و به راهپیمایی، خوردن، نوشیدن، آواز خواندن و رقصیدن در چادرها (چادرهای کنار جاده ای) و لذت بردن از نمایشگاه عروسی می پردازند و  در پایان این فستیوال سورئال، همه چیز به حالت عادی بر می گردد.

برای اقامت می توانید در هتل کاساس د الامجار دارای اتاقهای انفرادی از 50 یورو در شب برای دو شب (حداقل دو شب) در یک باغ در نزدیکی پرادو دل ری لذت ببرید.

آشنایی با فستیوال های سالانه اروپا

فستیوال سانتا مارتا، اسپانیا

زمان: 29 جولای

نکته برجسته: مردم محلی در خارج از کلیسای سان خوزه با نگه داشتن طولانی مدت شمع ، و بخور دادن در انتظار تابوت ظاهر می شود

در طی این جشنواره در روستایی به نام گالیسیا، اسپانیایی های مقدس که از تجربه نزدیک به مرگ در سال گذشته داشته اند، از جمله بیماری یا حادثه که از آن جان سالم به در برده اند، در تابوت در طریق خیابان ها گردانده می شوند تا از خداوند و سانتا مارتا، برای زنده بودن تشکر کنند. تابستانها به دنبال تابوت بستگان و دوستان سیاه و سفید پوش در صفوف به دنبال تشعیع جنازه هستند.  هیچ کس مطمئن نیست که این جشنواره از چه زمانی آغاز شد؛ بعضی می گویند که قرن 12 به عنوان تلاشی از سوی کلیسای کاتولیک برای انطباق با آیین های بت پرستی که در منطقه گسترده شده اند، آغاز شده است.

 این ممکن است درست به نظر برسد، اما این جشنواره در واقع جشن زندگی است: شما بیشتر احتمال دارد که با اشک شوق به جای اشک غم و اندوه برخورد کنید. کل روز این فستیوال شاد است. موسیقی زنده وجود دارد، یک بازار برای فروش محصولات کشاورزان مانند شراب و سبزیجات وجود دارد. پس از مسابقه، مردم محلی و بازدیدکنندگان به آشپزخانه های خارج از محوطه اطراف شهر باز می گردند تا هشت پا با سیب زمینی، روغن زیتون، نمک و پاپریکا و شراب آلابینیوی سفید محلی بنوشند.

آشنایی با فستیوال های سالانه اروپا

فستیوال انگور ، ایتالیا

زمان: 15 سپتامبر

برگزار شده از سال 1787، این فستیوال سرگرم کننده ترین بخش از جشنواره 10 روزه سنت هلن است. در وسط روز شنبه، خانواده های تولید کننده شراب از کل منطقه در لباس های تاریخی به منظور جشن گرفتن برای برداشت انگور بیرون می آیند. اسب ها، الاغ ها و یا گاوها، چرخ های تزئینی انگور، طوقه نخل، زنگ ها، روبان و ...  به سمت حومه شهر پایتخت ساردینیا حرکت می کنند. شرکت کنندگان بیشتر از ابزارهای تجارتی خود، سبدهای انگور و سینی های کیک استفاده می کنند، همه به نواختن موسیقی محلی با گیتار، اککردینس و فلوت می پردازند. در پایان، چرخ دستی ها و بارهای آنها در مرکز سانتالیا در مرکز شهر قرار می گیرد و به میزان زیادی به تماشاگران تحویل داده می شود.

آشنایی با فستیوال های سالانه اروپا

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

تور اروپا

هتل فستیوال کوش آداسی

تماس با ما

همکاری با ما

تور کیش با پرواز ماهان

تور دبی با پرواز ماهان

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر