آشنایی با مناطق توریستی سیمینیاک مالزی

سیمینیاک یکی از مناطق ساحلی شهر بالی واقع در مالزی است و طی سالیان اخیر یکی از بهترین نواحی ساحلی به شمار رفته است. البته به غیر از ساحل این منطقه، کارهای بسیار زیادی است که گردشگران و بازدید کنندگان می توانند در این ناحیه انجام دهند و جاذبه های گردشگری جذابی نیز وجود دارد که همه ساله گردشگران از آن ها دیدن می کنند. یکی از جذاب ترین و دیدنی ترین مکان های این منطقه معبد Petitenget نام دارد که مناظر زیبایی را از این محل می توانید مشاهده کنید. همچنین منطقه ای که این معبد در آن قرار گرفته است رستوران ها و بوتیک هایی با دیزاین بسیار خاص و متفاوت دارد که می تواند ساعت های زیادی شما را به خود سرگرم کند.

آشنایی با مناطق توریستی سیمینیاک مالزی

این مغازه  ها در جاده ی اصلی قرار گرفتن و دسترسی به آن ها بسیار راحت است. اگر شما هم جزء افرادی هستید که قصد بازدید و سفر به مالزی را دارید به شما پیشنهاد می کنیم حتما از این مکان دیدن کنید.  جالب است که بدانید علاوه به بر زرق و برق و زیبایی این مناطق به راحتی با تاکسی نیز قابل دیدن است که به راحتی از استراحتگاه لوکس و یا ویلایی که اجاره کرده اید قبل دسترسی است. در ادامه سعی داشتیم تا مناطق گردشگری سیمینیاک را برایتان جمع آوری و به شما معرفی کنیم پس با ادامه ی این  مقاله با ما همراه باشید.

آشنایی با مناطق توریستی سیمینیاک مالزی

1- ساحل سیمینیاک

این ساحل در ناحیه ی غربی، جنوب منطقه ی بالی قرار گرفته شده  است. در طول روز  این ساحل بسیار خلوت است و می توانید به دور از شلوغی به استراحت و شنا در این منطقه بپردازید و همچنین محل فوق العاده مناسبی است تا با دوستان و اعضای خانواده به تفریحات ساحلی نظیر شنا، آفتاب گرفتن، بادبادک هوا کردن بپردازید.

2- Petitenget Temple

این معبد یکی از مناطق محلی است که به عنوان یکی از مناطق فرهنگی بومی شناخته شده و گردشگران زیادی از آن دیدن می کنند. این منطقه یکی از محل هایی است که منظره ی غروب بسیار دلفریبی دارد و می توانید غروب ها به این معبد رفته و از تماشای غروب افتاب نهایت لذت را ببرید.

3- Double Six Beach

آشنایی با مناطق توریستی سیمینیاک مالزی

این ساحل را افراد بومی به نام ساحل اقیانوس آبی نیز می شناسند و تقریبا 500 متر با ساحل سیمینیاک فاصله دارد.  این ساحل نیز یکی دیگر از ناحیه های فوق العاده برای آفتاب گیری و استراحت است که افراد زیادی را به از سرتاسر جهان جذب کرده است.

4- Totem Room Escape Challenge Bali

این محل جایی است که شما و دوستانتان برای تفریح می توانید به آن بروید و گرو های 6 نفره تشکیل دهید. بعد از تشکیل این گروه می توانید بازی های جذاب و معمایی انجام داده و نهایت لذت را سپری کدن وقتتان در این محل ببرید.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

تور مالزی

تماس با ما

سایر تورهای مالزی

تور مالزی ویژه نوروز

تور مالزی ویژه عید

تور مالزی ویژه تعطیلات عید

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر