آشنایی با موزه های مسکو (قسمت دوم)

در این مطلب به ادامه مقاله قبلی در مورد معرفی موزه های شهر مسکو روسیه می پردازیم. همراه ما باشید.

موزه گربه مسکو

یک موزه جالب و متفاوت در مسکو که در خیابان روبلوسکوی شوس شهر مسکو قرار دارد. همه چیز در مورد گربه از جمله ساختار بدن و نقش آن در آداب و رسوم و فرهنگ های مختلف را می توانیم در این موزه مشاهده کنیم. در این موزه گالری ها و نمایشگاه های متنوعی نیز برگزار می شود که مورد استقبال گردشگران و شهروندان مسکو قرار می گیرد. در مدت رمانی 1 تا 2 ساعت می توانید از کل موزه بازدید کنید. در این موزه مجسمه ها و نقاشی های زیبا از گربه ها نگهداری می شود. 

 

آشنایی با موزه های مسکو (قسمت دوم)

موزه سیستم بدن انسان زنده

یک موزه متفاوت دیگر که در خیابان بیوتیراسکایا شهر مسکو قرار دارد. موزه سیستم بدن انسان زنده از موزه ای گران قیمت مسکو است. در این موزه انواع سیستم های بدن انسان معرفی می شود و گردشگران با انجام تحقیقات و ازمایشات می توانند با سیستم های بدن خود بیشتر آشنا شوند. این موزه علمی یکی از مراکز مهم آموزشی برای کودکان و نوجوانان خواهد بود. یک موزه علمی خاص و منحصربفرد که محدودیت سنی برای بازدید از آن وجود ندارد. 

 

آشنایی با موزه های مسکو (قسمت دوم)

موزه پالئونتولوژی مسکو

یک موزه علمی مهم دیگر در شهر مسکو که در خیابان پروفسویازنایا واقع شده است و از موزه های مقرون بصرفه و دیدنی شهر مسکو محسوب می شود. این موزه بهترین انتخاب برای گردشگرانی است که به واکاوی و جستجو در دنیای دایناسور ها و موجودات ما قبل تاریخ علاقه مند هستند. فسیل ها و بقایای دایناسور ها و موجودات ما قبل تاریخ در این موزه نگهداری می شود. این موزه در دوران شوروی به عنوان مرکز تحقیقات و پژوهش های دیرینه شناسی بوده است و امروزه نیز دارای جایگاه علمی و تحقیقات بسیار مهم در شهر مسکو است.

موزه سه بعدی مسکو

یک موزه مدرن و جالب که در آن عکس های شگفت انگیز سه بعدی دیده می شود. این موزه از هیجان انگیز ترین موزه های شهر مسکو است که در خیابان استنسکینسکایا قرار دارد. عکس های سه بعدی شگفت انگیز که گویی زنده و متحرک هستند. عکس گرفتن با این عکس های سه بعدی از لذت بخش ترین قسمت های این موزه است.

 

آشنایی با موزه های مسکو (قسمت دوم)

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

هتل مسکو دبی

تماس با ما

همکاری با ما

تور کیش با پرواز ماهان

تور دبی با پرواز ماهان

تور آنتالیا با پرواز ماهان

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر