آشنایی با موزه های مسکو (قسمت سوم)

در ادامه مطالب قبلی در مورد موزه های شهر مسکو، در این مطلب به معرفی موزه های مهم دیگر شهر مسکو می پردازیم.

موزه هنرهای زیبای پوشکین

یکی از مقرون بصرفه ترین موزه های مسکو که در خیابان ولکونکا واقع است. ساعت این موزه از سال 1898 شروع شده و در در سال 1912 خاتمه یافته است و ساخت آن 14 سال به طول انجامید. این موزه به معرفی اشیای هنری اروپا اختصاص دارد. ساخت این موزه مدت طولانی طول کشید اما این مدت طولانی ساخت نشان دهنده اهمیت و ارزش بالای این موزه است. موزه هنر های زیبای پوشکین یکی از موزه های هنری ارزشمند در مسکو است و قبل از اینکه به نام شاعر و نویسنده معروف الکساندر پوشکین نامگذاری شود، موزه هنر های غربی نام داشت. تابلوهای نقاشی و اشیائ دست ساز چوبی بسیار ارزشمند و چیزهایی دیگر در این موزه نگهداری می شوند.

 

آشنایی با موزه های مسکو (قسمت سوم)

موزه دایموند فاند

محلی برای نگهداری و به نمایش گذاشتن گنجینه های جواهرات پادشاهان ادوار گذشته روسیه که بخشی از کاخ کرملین است. این موزه یک انتخاب عالی برای کسانی است که به تماشای جواهرات و گنجینه های پادشاهان قدیم علاقه دارند. اولین شیء ارزشمندی در سال 1759 در این محل قرار داده شد و به تدریج و به مرور زمان پادشاهان دیگر گنجینه ها و جاهرات خود را به این مجموعه اضافه کردند تا به شکل امروزی درآمد، یک کلکسیون ارزشمند از جواهرات سلطنتی روسیه. موزه دایموند فاند از موزه های گران و لوکس روسیه است که در خیابان پروکشایمی قرار دارد. ساعات تعطیل این موزه 13 تا 14 هر روز است. مدت زمان بازدید از کل این مجموعه 2 الی 3 ساعت است.

 

آشنایی با موزه های مسکو (قسمت سوم)

موزه یهودی و مرکز بردباری

موزه یهودی و مرکز بردباری شهر مسکو در سال 2012 ساخته شد. یک موزه با معماری مدرن که بازدید از تمام آن حدود 2 الی 3 ساعت زمان می برد. بازدید کنندگان در این موزه با تاریخ روسیه و تاریخ حضور یهودیان در روسیه آشنا می شوند. موزه یهودی و مرکز بردباری مسکو از موزه های مقرون بصرفه شهر مسکو است که در خیابان ابراستاسووا قرار دارد.

 

آشنایی با موزه های مسکو (قسمت سوم)

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

هتل مسکو دبی

تماس با ما

همکاری با ما

تور کیش با پرواز ماهان

تور دبی با پرواز ماهان

تور آنتالیا با پرواز ماهان

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر