آشنایی با پارک های ملی در کشور نروژ - 5.0 out of 5 based on 1 vote

آشنایی با پارک های ملی در کشور نروژ

     سرزمین زیبا و برجسته ی نروژ با مناظر و حیات وحش چشم گیر به سادگی می تواند شما را به آن خیره کند. در این کشور کم جمعیت نسبت به سایر کشور های جهان، هوا تازه است، محیط زیست تمیز است و احساس آرامش خاصی را به شما منتقل می کند. آب های عمیق، کوه های سنگی و سایر منظره های چشم نواز کشور نروژ همگی باعث شده اند تا لذت سفر به این کشور و تماشای پارک های ملی آن دو چندان شود. در این مطلب نیز تعدادی از بهترین پارک های ملی کشور نروژ آورده شده است پس اگر قصد سفر به این کشور زیبا را دارید، این راهنما را به هیچ وجه از دست ندهید.

پارک ملی بریمن: هر فصل این پارک ملی جذابیت های خاص خود را دارد که باید آن ها را کشف کنید. دامنه ی کوه بسیار جذاب است و انگار که وارد یک دنیای کاملا متفاوت خواهید شد. بسیاری از منظره های لذت بخش برای بازدید کنندگان از جمله کوه های برفی در فصل زمستان و دره ها و رود خانه های مختلف در این پارک وجود دارند. پیاده روی، اسکی و کوه نوردی از ورزش های مورد علاقه ی مردمی است که به بریمن می آیند تا آن را از نزدیک مشاهده کنند. در فصل های مهاجرت پرنده ها، تماشای آن ها در پارک ملی بریمن می تواند بسیار جالب و جذاب باشد.

پارک ملی دوورف جل: این پارک ملی برای حفاظت از اکوسیستم بی نظیر این منطقه به وجود آمده است. کوه های پراکنده ی این پارک ملی از نکته های جذاب آن است. در این پارک به سختی ممکن است برخی از گونه های جانوری مانند گوزن های شمالی و یا ماهی های کم یاب داخل آب را بیابید. از بهترین مناطق این پارک، آبشار صد و پنجاه متری آن است که یکی از دلایل بازدید از دوورف جل نیز همین آبشار می باشد.

پارک ملی سور اسپیتس برگن: این پارک ملی بزرگ در شمال غربی کشور نروژو در مجمع الجزایر اسلوبار واقع شده است. پارک ملی به علت موقعیت جغرافیایی خوبی که دارد، منطقه ای پر بازدید از نظر گردشگری می باشد. با این حال این پارک خانه ی تعداد کمی از گونه های جانوری می باشد. تالاب مهم پارک ملی سور اسپیتس برگن از مناطق مهم آن می باشد.

پارک ملی هاردانگر ویدا: مهم ترین ویژگی بارز هاردانگر ویدا این است که این پارک ملی، بزرگ ترین پارک در کشور نروژ می باشد. گله های زیادی از گوزن های شمالی را می توانید در کنار دریاچه ها و رود خانه ها ببینید و از تماشای گونه های جانوری مختلف لذت ببرید. قایق رانی و پیاده روی را می توان از فعالیت های مورد علاقه در پارک ملی هاردانگر ویدا دانست.

پارک ملی رندان: اگر شما نیز مانند بسیاری از مسافر ها و توریست ها علاقه مند به قله های بلند و کوه های زیبا هستید، تماشای پارک ملی رندان از نزدیک را از دست ندهید. بسیاری از منظره های طبیعی دیگر برای لذت بردن نیز در این پارک ملی به چشم می خورند. جنگل ها و دره های این پارک ملی بسیار زیبا و چشم نواز هستند. به طور کلی پارک ملی رندان از آن دست مناطقی است که در صورت سفر، حتما ارزش یک بار دیدن را خواهد داشت.

 

 

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

مطالب مشابه

هتل پارک رویال استانبول

هتل پارک سیتی استانبول

هتل پارک حیات استانبول

هتل گرین پارک تکسیم استانبول

هتل گرین پارک مرتر استانبول

هتل گلدن پارک استانبول

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر