آشنایی با گوشی های هوشمند Unlocked و locked

گوشی های قفل باز (Unlocked) در مقابل گوشی های قفل شده (locked): چرا باید مراقب باشید . بازار بی سیم ایالات متحده رقابتی تر از هر زمان دیگری است، که خبر خوبی برای مصرف کنندگان است که در انتخاب یک ارائه دهنده خدمات گزینه های زیادی وجود دارد.  اما هنگام تلاش برای تغییر دادن حامل ها، یک مانع وجود دارد: گوشی هوشمند قفل شده (locked smartphone).

تفاوت بین گوشی هوشمند قفل شده و قفل نشده چیست؟

تفاوت این است که یک گوشی هوشمند قفل شده (locked) دارای یک کد نرم افزاری بر روی آن است که از استفاده از آن در شبکه دیگری جلوگیری می کند.  یک تلفن همراه قفل باز (Unlocked)  یا کد نرم افزاری بر روی آن وجود ندارد یا کاربر قادر به دریافت یک کد است که نرم افزار را باز میکند. هنگامی که از یک گوشی هوشمند قفل باز استفاده می کنید، می توانید سیم کارت را بیرون بیاورید و یک سیم کارت دیگر قرار دهید و سرویس دریافت کنید.

آشنایی-با-گوشی-های-هوشمند-unlocked-و-locked

مزیت داشتن یک گوشی قفل باز Unlocked چیست؟

بزرگترین مزیت داشتن یک گوشی Unlocked این است که اگر می خواهید اپراتورهای بی سیم را عوض کنید، به راحتی می توانید این کار را انجام دهید. همه کارهایی که شما باید انجام دهید این است که در سیم کارت گوشی خود را عوض کنید کنید و برای سرویس ثبت نام کنید. نیازی به خرید یک گوشی جدید نیست. این فوق العاده است زیرا به شما امکان می دهد که از سرویس های حامل استفاده کنید و دیگر نیازی نیست یک گوشی جدید خریداری کنید.

این انعطاف پذیری همچنین می تواند  برای افرادی که به خارج از کشور سفر می کنند مفید باشد و برای استفاده از خدمات بی سیم محلی در هنگام سفر به خارج از کشور معمولا ارزان تر است. و دوباره، شما به سادگی می توانید سیم کارت را در تلفن همراه خود عوض کنید کنید و آن را با یکی از حامل های محلی جایگزین کنید. در اینصورت شما یک شماره محلی جدید خواهید داشت و  اگر از سرویس حامل آمریکایی استفاده می کنید که به رومینگ در شبکه خارجی نیاز دارد، برقراری تماس در کشور و دسترسی به اینترنت ارزان تر خواهد بود.

آشنایی-با-گوشی-های-هوشمند-unlocked-و-locked

چگونه گوشی هوشمند Unlocked خرید کنیم؟

بسته به اینکه گوشی خود را از کجا خریداری کردید، ممکن است قبلا Unlocked باشد. به عنوان مثال، اگر شما گوشی خود را از طریق یک حامل آمریکایی خریداری نکرده باشید یا آن را مستقیما از اپل یا آمازون خریداری کردید و آنها به Unlocked بودن آن اشاره داشته باشند، لازم نیست کاری انجام دهید. تلفن های هوشمند خرید شده از طریق AT & T، Sprint، T-Mobile، و Verizon قفل شده خواهند بود. و قبل از اینکه بتوانید کد برای باز کردن آن را درخواست کنید، باید معیارهای مورد نیاز را رعایت کنید.

آشنایی-با-گوشی-های-هوشمند-unlocked-و-locked

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

هتل آدم و حوا آنتالیا

تماس با ما

همکاری با ما

تور کیش 3 شب و 4 روز

تور کیش با پرواز ماهان

تور دبی با پرواز ماهان

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر