راهنمای سفر به آلاسکا

برنامه ریزی برای سفر به آلاسکا می تواند خیلی گیج کننده و طاقت فرسا باشد. زیرا همواره این سئوال وجود دارد که کجا برای دیدن زیباترین غروب آفتاب و همچنین دیدن خرس ها مناسب است؟ آیا علاقه مند به گشت و گذار در کوهستان ها و طبیعت وحشی شهر های مختلف آلاسکا هستید؟

باید بدانید  آلاسکا بسیار بزرگ است و از این رو به پنج ناحیه تقسیم شده است. بنابراین ما به شما پیشنهاد می کنیم برنامه ی سفری خود را به گونه ای تنظیم کنید که بتوانید تمام این مناطق را از نزدیم مشاهده کنید و چیزهای زیادی با بازدید از این مناطق بیاموزید. همانطور  که می دانید آلاسکا کاملا متفاوت از سایر مقاصد گردشگری و تفریحی است و هر وزی که در آن جا سپری می کنید برایتان تجربه ی متفاوت و فراموش نشدنی را رقم خواهد زد. از جاذبه های ویژه ی آلاسکا می توان به گوزن های شمالی بومی و گوساله، یخچال ها طبیعی و کوهستان ها، فرهنگ بومی و اصیل محلی، میراث روسیه ای باقی مانده و مناطقی که در آن طلا کشف شد اشاره کرد. حتی افرادی که تمام عمر خود را د رآلاسکا زندگی کرده اند از این جاذبه های حیرت زده هستند. امیدواریم که از سفر خود به آلاسکا لذت ببرید. در ادامه نکاتی درباره ی این منطقه ی جالب و متفاوت را برایتان جمع آوری کرده ایم.

راهنمای سفر به آلاسکا

کارهایی که در آلاسکا حتما باید انجام دهید:

  • یک تور هوایی بگیرید و پارک ملی دنالی (Denali National Park) از منظره ی آسمان ببینید.
  • از کوه های یخی Prince William Sound و Kenai Fjords دیدن کنید.
  • شهر Anchorage، بهترین محل برای دیدن بهترین آثار هنری آلاسکا و همچنین موزه های فرهنگی بومی این کشور است، اگر علاقه مند به آشنایی هنرهای اصیل الاسکا دارید به شما پیشنهاد می کنیم حتما به این شهر سر بزنید.
  • منظره ی زیبای Turnagain Arm را هرگز از دست ندهید.
  • اگر در تابستان به آلاسکا سفر می کنید به شما حتما پیشنهاد می کنیم به دیدن خرس ها بروید.
  • آسمان حیرت انگیز شب های آلاسکا را از دست ندهید. فرقی نمی کند که در تابستان و یا زمستان به آلاسکا سفر می کنید، همیشه می توان شاهده آسمان های نیمه شب حیرت انگیز آلاسکا بود.

راهنمای سفر به آلاسکا

اطلاعات بیشتر:

اکثر مردم علاقه مند هستند تا در طول تابستان به آلاسکا سفر کنند، زیرا در این فصل روزهای آلاسکا طولانی و دما تقریبا گرم است. البته باید این نکته را در نظر داشت که قیمت ها در این فصل بالاتر هستند. اگر دوست دارید از هزینه های سفر خود بکاهید به شما پیشنها می کنیم در ماه های می – ژوئن، آگوست – سپتامبر به آلاسکا سفر کنید، در این ماه ها قیمت ها تا 25 درصد کاهش پیدا می کنند و سفر به این کشور برایتان مقرون به صرفه تر خواهد بود.

در زمستان قطعا فعالیت های زمستانی جالبی در آلاسکا برای عموم مردم وجود دارد، مخصوصا در Girdwood، جنوب Anchorage. فرقی نمی کند در کدام یک از فصول سال به آلاسکا سفر می کنید، این منطقه همواره جاذبه های باورنکردنی و فعالیت های سرگرم کنندده ای را برای شما تدارک دیده است. سفر به آلاسکا در هر زمانی از سال که باشد، توام با هیجان، مناظر باور نکردنی و طبیعت خاص و منحصر به فردی که دارد شما را برای مدت ها سرگرم نگه داشته و قطعا بهترین خاطرات و تجربه ی سفری را برایتان به ارمغان خواهد آورد.

راهنمای سفر به آلاسکا

کلیک ها: 108