آلفا ها در سریال سوپرنچرال

اطلاعات فیلم:

نام سریال: ماورا الطبیعه (supernatural)

تهیه کننده: اریک کرایپ

بازیگران: جنسن اکلس، جرد پادکلی، میشا کالینز، مارک شپرد

آلفا ها در سریال سوپرنچرال

سریال سوپرنچرال در ژانر وحشت و جنایی در سال 2005 شروع به کار می کند. داستان کلی این سریال کارهایی است که دو برادر با نام سم و دین وینچستر برای مبارزه با هیولاها، جادوگران و شیاطین انجام می دهند. در کنار این داستان کلی، یک رشته ی به هم متصل کننده از اتفاقات در فصول مختلف وجود دارد که تقدیر این دو برادر است.

سم در حال کار کردن روی یک پرونده است که در آن والدین بچه های نوزاد کشته می شوند. کمی بعد از آن بچه ها دزدیده می شوند. او که به تنهایی نمی تواند مسئله را حل کند از دین کمک می خواهد و دین علی رغم میلش آن را می پذیرد.

 آن ها موفق می شوند یک بچه که پدر و مادرش کشته شده اند را پیش از دزدیده شدن بیابند اما یک شیپ شیفتر تلاش می کند آن بچه را از آن ها بدزدد ولی موفق نمی شود. کمی بعد یک شیپ شیفتر دیگر به محل اقامت آن ها می رود که بچه را بدزدد اما او هم موفق نمی شود. دین متوجه می شود که این نوزاد خودش نیز یک شیپ شیفتر است و با بدن هر کس تماس پیدا می کند به شکل او در می آید.

آلفا ها در سریال سوپرنچرال

آن ها بچه را نزد ساموئل کمپل می برند و او تصمیم می گیرد بچه را بزرگ کند، دین از او عصبانی می شود اما در همان لحظه می فهمند این ساموئل کمپل نیست و یک شیپ شیفتر است. سم، دین، ساموئل کمپل واقعی و دیگر اعضای خانواده ی کمپل سعی می کنند او را بکشند، اما هیچ کدام موفق نمی شوند و تیرها و چاقوهای نقره روی او اثری ندارد. او همه ی آن شکارچی های آموزش دیده را شکست می دهد و بچه را از دین می گیرد و می رود، اما دین را نمی کشد. ساموئل کمپل در انتها فاش می کند که آن موجود یک آلفا بوده است، اولین موجود از نوع خود که پدر همه ی شیپ شیفترها است و با تمام آن ها ارتباط دارد و می تواند حسشان کند.

آلفاها اولین موجودات در یک گونه ی هیولایی هستند که مطابق افسانه ها از حوا به دنیا آمده اند، اما فرزند آدم نیستند. در مورد شیپ شیفترها داستان به این شکل است که یک شیطان نطفه ی یک آفتاب پرست را درون بدن حوا قرار می دهد و فرزند حوا از این نطفه اولین شیپ شیفتر یا همان آلفا است. آلفاها قدرت زیادی دارند و با وسایل عادی که دیگر هم نوعان آن ها کشته می شوند، آسیب نمی بینند. آن ها از سرعت تغییر شکل بسیار بالاتر و قدرت بدنی و سرعت بسیار بیشتری هم برخوردارند و عمرشان نیز بسیار زیاد و حتی نامحدود است.

آلفا ها در سریال سوپرنچرال

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

صفحه پکیج ها

مالزی در یک نگاه

رفت و آمد در مالزی

تعطیلات در مالزی

دره گل ها ارمنستان

مسجد ایرانیان در هند

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر