آل ها در سریال سوپرنچرال

اطلاعات فیلم:

نام سریال: ماورا الطبیعه (supernatural)

تهیه کننده: اریک کرایپ

بازیگران: جنسن اکلس، جرد پادکلی، میشا کالینز، مارک شپرد

آل ها در سریال سوپرنچرال

سریال سوپرنچرال در ژانر وحشت و جنایی در سال 2005 شروع به کار می کند. داستان کلی این سریال کارهایی است که دو برادر با نام سم و دین وینچستر برای مبارزه با هیولاها، جادوگران و شیاطین انجام می دهند. در کنار این داستان کلی، یک رشته ی به هم متصل کننده از اتفاقات در فصول مختلف وجود دارد که تقدیر این دو برادر است.

در فصل اول سوپرنچرال جان وینچستر با دادن کلت ساموئل به ازازل به همراه روح خودش، دین را از مرگ نجات می دهد و معلوم می شود که سم جزو پسرهای برگزیده ای است که برای برنامه ای خاص از سوی ازازل در نظر گرفته شده اند. در فصل دوم سم تعدادی از بچه های مثل خودش را می بیند و در یک جنگ تنها یکی از آن ها نجات پیدا می کند و سم را هم می کشد. سم با معامله ی دین دوباره زنده می شود اما دین تنها یک سال فرصت زندگی دارد و پس از آن توسط سگ های جهنمی کشته می شود. جیک، پسر برگزیده ی نجات یافته، با راهنمایی ازازل دروازه ی جهنم را باز می کند و تعداد زیادی شیطان را آزاد می کند. شیطان هایی که قرار است جنگ آخر الزمان را رقم بزنند.

آل ها در سریال سوپرنچرال

در فصل سوم نیز مانند دو فصل قبل،  سم و دین با ماجراهای مختلف و اسطوره ها و افسانه های مختلفی رو به رو می شوند. در یکی از قسمت های ابتدایی فصل سوم این دو برادر با موجودی رو به رو می شوند که به آل های مونث شباهت های بسیاری دارد.

آل ها موجودات افسانه ای ایران، قفقاز و بخشی از خاورمیانه هستند که با دزدیدن فرزند زن حامله، فرزند خود را به جای او می گذارند و زن بدون این که بداند، به جای فرزند خود، فرزند آل را بزرگ می کند. در افسانه ها آمده است که آل ها از آتش می ترسند و از گرما متنفر هستند، برای همین باید در کنار زن حامله آب جوش قرار داد و اطراف خانه آتش روشن کرد تا آل به آن خانه نزدیک نشود. آل ها را اگر در آتش بیاندازند می میرند و همراه آن ها فرزندان نابالغ آل نیز خواهند مرد.

آل ها در سریال سوپرنچرال

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

هتل آل سیزن استانبول

صفحه پکیج ها

مالزی در یک نگاه

رفت و آمد در مالزی

تعطیلات در مالزی

دره گل ها ارمنستان

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر