آمازون ها در سریال سوپرنچرال

اطلاعات فیلم:

نام سریال: ماورا الطبیعه (supernatural)

تهیه کننده: اریک کرایپ

بازیگران: جنسن اکلس، جرد پادکلی، میشا کالینز، مارک شپرد

آمازون ها در سریال سوپرنچرال

سریال سوپرنچرال در ژانر وحشت و جنایی در سال 2005 شروع به کار می کند. داستان کلی این سریال کارهایی است که دو برادر با نام سم و دین وینچستر برای مبارزه با هیولاها، جادوگران و شیاطین انجام می دهند. در کنار این داستان کلی، یک رشته ی به هم متصل کننده از اتفاقات در فصول مختلف وجود دارد که تقدیر این دو برادر است.

یکی از چالش های دشواری که برای هر انسانی پیش می آید این است که آیا حاضر است هیولایی که خودش ساخته را نابود کند؟ سعی کنید فکر نکنید شما ایوا هستید و قرار است خون آشام یا گرگینه نابود کنید، بلکه به این فکر کنید که آیا اسلحه ای که تمام عمر خود را برای ساخت آن گذاشته اید، به علت مخرب بودن و ایجاد کشتار نابود می کنید؟ خلقت، یک رابطه ی عاطفی ایجاد می کند، رابطه ای که نمی توان آن را نادیده گرفت. حتی بسیاری علت نابود نشدن لوسیفر پس از نافرمانی توسط خدا را این می دانند که لوسیفر خلقت خدا بود. چنین اتفاقی برای دین رخ می دهد. او با دختری آشنا می شود و با او می خوابد. در همان حین قتل هایی رخ می دهد که معلوم می شود با آمازون ها در ارتباط است. آن ها با مردها می خوابند و فرزندشان به سرعت مراحل حاملگی و کودکی و نوجوانی را طی می کند و سپس برای کشتن دین راهی می شود. سم به راحتی آن ها را می کشد، ولی آیا دین حاضر است فرزند خود را بکشد؟ به خصوص دینی که به تازگی بابی را از دست داده و دیگر نمی خواهد فردی از خانواده اش را از دست بدهد، هر چند که این فرد یک هیولای فمینیست باشد که مطابق آئین و ذاتش باید پدر خود را بکشد و تنها به جامعه ی آمازون ها خدمت کند.

آمازون ها در سریال سوپرنچرال

آمازون ها قبیله ای جنگ جو در یونان باستان بودند که تنها اعضای آن ها زنان بودند. این قبیله فرزندان آرس خدای جنگ بودند و زمانی که بشریت داشت نابود می شد، عشق را در میان انسان ها پراکنده کرد، اما این عشق هم جلوی جنگ را نمی گیرد و آمازون ها مجبور می شوند خودشان هم بجنگند. پس از پایان جنگ آن ها خود را از مردان جدا می کنند و به صورت قبیله ای تک جنسیتی زندگی کردند و تنها با مردان قدرتمند رابطه برقرار می کردند تا نسلشان از بین نرود. پس از به دنیا آمدن کودک، تنها کودکان دختر را نگه می داشتند و پسران را می کشتند. ریشه لغت آمازون به معنی کم پستان می باشد، چرا که آمازون ها پستان راست خود را می بریدند تا بتوانند از تیر و کمان استفاده کنند.

آمازون ها در سریال سوپرنچرال

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

صفحه پکیج ها

مالزی در یک نگاه

رفت و آمد در مالزی

تعطیلات در مالزی

رستوران آمازون ارمنستان

دره گل ها ارمنستان

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر