ساختمان فری - 5.0 out of 5 based on 1 vote

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

ساختمان فری

بسیاری از تورهای پیاده روی و یا تورها در قالب اتوبوس نهایت بازدید و سفرشان به این مکان ختم می شود. جایی که امکان نوشیدن، خوردن و خرید یادگاری مناسب برای بردن به خانه را به شما می دهد. اما علاوه بر اینکه اینجا یک ماکن فوق العاده و کافی برای این کارها می باشد از سوی دیگر، یکی از بهترین جاهای شهر سانفرانسیسکو می باشد که شما می توانید بعد ازظهر خود را در آن سپری کنید. پس این متن را کامل بخوانید چرا که در آن به شما بهترین راه برای داشتن بهترین زمان در ساختمان فری را نشان داده ایم. به همراه تعدادی از بهترین غذاها و نوشیدنی ها و همچنین بهترین ویووهای جهانی را که این منطقه به نمایش گذاشته است را به شما خواهیم داد.

ساختمان فری

غذا:

زمانی که شما در ساختان فری هستید، چه در حال ترک آن باشید چه در حال نشستن موقت و یا ایستاده باشید همواره این ساختمان هرآنچه را که شما بخواهید را برایتان فراهم می کند. درست در داخل ورودی اصلی، کوگرل کریمری جایی است که ساندویچ هایی فوق العاده را برای شما آماده می کند و تماما داخل آن را پنیرهای محلی گذاشته اند. ما به شما پنیر مک ان را توصیه می کنیم. به همراه سوپ و سالاد. و یا یک اتاق کنار این محل مغازه ی پنیر کوگرل کریمری وجود دارد می توانید در اینجا پنیر تازه تهیه کرده و در مغازه ای آن ورتر نان پخته شده خریده و آن را میل کنبد. این یک تجربه ی بی نظیر در این ساختمان خواهد بود.
بازار و کافه ی مزرعه ی هالوفراگ تهیه ی صبحانه و میان وعده ها را در طول روز تا تمام شدن ذخایرشان انجام می دهند. اگر بدنبال گوشت خوک خوشمزه و با نمک هستید، بوکالون این امکان را برای شما فراهم کرده است. برای دسر خود می توانید یا بستنی های محلی را از هامفری سلوکومب را میل کنید و یا از نانواهای محلی میت پاتیسری خرید کنید. اگر بدنبال یک مکان راحت تر برای نشستن می باشید هیچ جا بهتر از صدف های لرزان نیستند در حالیکه دیدی به ساحل نیز از کمپانی صدف جزیره هاگ خواهید داشت. در اینجا نیز می توان انواع غذاهای ویتنامب را امتحان کرد و تعداد زیادی انتخاب برای گیاهخواران نیز در این جا وجود دارد. حتی می توانید یک میز را در بار داخل پاسیو را برای خود رزرو کرده و ساعتی را نیز در آنجا بگذرانید.

ساختمان فری

نوشیدنی ها:

ساختمان فری با کافه هایی همچون کافه ی بطری آبی، کافه و چای پیتس، شراب مرچانت، نیازهای شما به هر گونه آشامیدنی را برطرف کرده است. یک جرعه از چای اینجا را بچشید و یا ترکیب های خانگی فوق العاده ی آنها را امتحان کنید. اگر تمایل به نوشیدن الکل و کافئین ندارید، در اینجا گزینه های متعدد دیگری همچون لیموناد تازه، آبمیوه های طبیعی و میلک شیک ها نیز وجود دارد.

ساختمان فری

یادگاری:

از بین کشاورزی خاص در جنوب منطقه و شراب و پنیر در شمال، بهترین یادگاری ها از شهر سانفرانسیسو به خوراکی ها محدود می شوند. و ساختمان فری سانفرانسیسکو چند پیشنهاد و ایده ی بسیار عالی را برای شما دارد. در کنار پنیر و نان و محصولان بسیار خوشمزه اما فاسدشدنی، ساختمان فری چند گزینه عالی برای بردن به خانه را امکان پذیر کرده است. البته اگر تا رسیدن به خانه آنها را نخورده باشید! برای مثال روغن زیتون استون هاوس یک طعم بی نظیر دارد که از زیتون های محلی این منطقه درست شده است. و این روغن ها را در بطری های کوچک و بزرگ قابل حما در هواپیما برای شما آماده کرده اند.

ساختمان فری

چند مغازه ی مختلف نیز به فروش وسایل آشپزخانه ، بشقاب ها و فنجان هایی پرداخته اند که توسط هنرمندان محلی شان ساخته شده است. همچنین روغن و شراب را با کشتی برای شما ارسال می کنند این امکان وجود دارد و صابون ها و لوسیون هایی که از گل های روییده شده در محل تهیه شده اند نیز انتخاب خوبی است. یادتان نرود حتما خریدها خود را در کیسه های قابل بازیافت رنگ آمیزی شده قرار دهید و به خانه ببرید.

منظره:

اگر چن دقیقه حتی وقت اضافه داشتید، ساختمان فری یک مکان فوق العاده برای گردش و لذت بردن از ویووهای گسترده از ساحل می باشد. اگر تمایل به ماندن دارید چند رستوران در اینجا برای نسیتن و صرف وقت شما در این حوالی وجود دارد. یک ویژگی مهم و قابل توجه دیگر در مورد ویوو این است که اگر در شب به این محل بیایید نورپردازی بسیار زیبایی در محوطه انجام شده است و نمایش فوق العاده ای از لامپ ها به در اینجا به نمایش گذاشته شده است. پس اگر برای خوردن ناهار معمولا به اینجا می آیید یک بار هم خوردن شام را در این مکان امتحان کنید.

ساختمان فری

بازار کشاورزان:

اگر برایتان اتفاق افتاد و در روزهای شنبه، سه شنبه و پنجشنبه قبل ساعت دو در ساختمان فری حضور داشتید، حتما از بازار شلوغ و متنوع کشاورزان دیدن کنید. در کنار اینکه کشاورزان به فروش محصولات و فرآورده های خود پرداخت اند دستفروشان نیز به فروش پنیر محلی، صدف، گل، گوشت، نان و همچنن وعده های آماده مشغول هستند. همچنین در اینجا به تمام سوالات در مورد نحوه ی رشد و نحوه ی استفاده پاسخ داده خواهد شد چراکه خود کشاورزان، فروشنده هستند. این بازار حتی در زمستان ها نیز دایر می باشد و عموما با خریدی بیش از آنچه انتظار داشته اید و قادر به استفاده هستید به خانه خواهد رفت.

کلیک ها: 3
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

بیست جاذبه ی گردشگری که در تگزاس باید دید

تگزاس، یک ایالت با مساحت کافی می باشد که قسمتی از فرانسه و بریتانیا را نیز در بر گرفته است و برای گردشگری و دیدن و سرگرمی هیچ گونه کمبودی ندارد. از بنیان های هنری بیابانی، غارهای زیرزمینی و لندمارک های تاریخی در این جا وجود دارند. اینجا ما لیستی از بیست جاذبه ی گردشگری که در تگزاس باید دید را برای شما آورده ایم.

بیست جاذبه ی گردشگری که در تگزاس باید دید

مزرعه ی کادیلاک، آماریلو:

این جا توسط سه نفر از پیشتازان و بنیان گذاران مجریان طراحی سانفرانسیسکو ساخته شد. مزرعه ی کاردیلاک یک مکان هنری و  عمومی می باشد که در شمال تگزاس قرار گرفته است. و یکی از آیکون های محبوب ایالات متحده را بارآفرینی کرده است. از سال 1949 تا 1963 تعداد ده کادیلاک اوراقی و استفاده شده از سمت جلوی ماشین در زمین دفن شده اند و با زاویه ای متمایل به هرم بزرگ جیزه (شهری در مصر). این مجموعه در غرب آماریلو قرار دارد.

میدان شکرگزاری، دالاس:

میدان شکرگزاری برای عمل و آیین شکرگزاری در واقع یک فضای عمومی می باشد که در سطح 4.5 متری زیر زمین می باشد و در قلب شهر دالاس قرار دارد. معبد کوچک شکرگزاری نقطه برجسته ی اینجا می باشد: سقف مارپیچی بسیار زیبای این کلیسا، عروج و بالا رفتن روح انسانی را نشان می دهد که بسیار به زیبایی توسط معمار خوش آوازه فیلیپ جانسون طراحی شده است. شیشه ای رنگی این کلیسا که در فیلم درخت زندگانی اثر ترنس مالیک در سال 2012 به نمایش درآمده است.

بیست جاذبه ی گردشگری که در تگزاس باید دید

موزه ی تاریخ و علم پروت، دالاس: موزه ی تاریخ و علم پروت، درهایش را در سال 2012 به روی عموم باز کرد و در واقع یک یادگیری عملی را از طریق نمایشگاههای ملموس خود فراهم کرده است که همه چیز از دایناسور تا دی ان ای را پوشش داده است. یک اتاق ویژه به مساحت 180000فوت مربع، همچو مکعبی که بر روی یک پایه ستون قرار گرفته است در این موزه وجود دارد که اسکلت بهم پیوسته ای به بلندی 54 فوت بر روی آن قرار دارد. معماری یکپارچه، طبیعت و تکنولوژی ای که در طراحی این موزه بکار رفته است سبب شده است که این موزه همچو ابزاری آموزشی برای رشته های مهنذسی، پایداری محیطی و تکنولوژی عمل کند.

بیست جاذبه ی گردشگری که در تگزاس باید دید

میدان عمومی دیلی، دالاس: این میدان در منطقه ی نهایی غرب شهر دالاس قرار دارد و از این رو که محل ترور شدن جان اف کندی در 22 نوامبر سال 1963 می باشد، شهرت زیادی دارد. البته که این میدان متعلق به زمان های دورتر از این تیراندازی می باشد. و بخاطر جورج بانرمن دیلی، که اولین انتشارات اخبار صبحگاهی دالاس را داشت، به این اسم نامیده شده است. امروزه یک موزه ی شش طبقه که زندگی، مرگ  و افسانه ی رییس جمهور را در دو طبقه اول نشان می دهد در اینجا وجود دارد. که در نزدیک آن نیز یک مخزن کتابخانه ی هفت طبقه وجود دارد. که هاروی اوسوالد از آنجا با اسلحه شلیک کرد و آن روز تاسف بار را به بار آورد.  سمت غرب این میدان به یک زیر گذر می رسد که در زیر یک ریل قطار قرار دارد.

بیست جاذبه ی گردشگری که در تگزاس باید دید

فورت وورث استاک یاردز: این منطقه ی تاریخی در ایالات متحده آخرین استارک یاردز در ایالات متحده آمریکا را به نمایش می گذارد که در واقع مربوط به صنعت چهارپایان می باشد و سنت قدیمی فورت وورث را جشن می گیرد. در اینجا سوارکاری در کنار سرگرمی های بسیار و مراکز خرید قرار دارد و تصویری از سرمایه پیدا کردن شهز را نشان می دهد. راندن چهارپایان را که یک نمایش جهانی می باشد و روزی دو بار اتفاق می افتد را از دست ندهید. و تاریخی 150 ساله دارد.

شش پرچم بر فراز تگزاس

شش پرچم بر فراز تگزس در سال 1961 در یک پارک در آرلینگتون قرار دارد و به خاطر شش ملت مختلفی که بر تگزاس حکم رانی کرده اند می باشد (اسپانیا، فرانسه، مکزیکو، جمهوری تگزاس، ایالات متحده آمریکا و ایالات هم پیمان آمریکا). یکی از بزرگ ترین مناطق فورت وورث که جذاب ترین مکان می باشد اینجاست که تعدادی از سواری های مفرح از جمله رورکاستر و تگزاس جاینت می باشد.

ورزشگاه لنجرز در آرلینگتون: پارک گلوبال لایف که قبل ها تحت نام بال پارک شناخته شده بود. نمای برونی استادیوم از آجر و سنگ گرانیت قرمز تگزاس ساخته شده است و در چند صحنه در نمایش ورزشی 2002 تحت عنوان راکی به تصویر کشیده شد.

بیست جاذبه ی گردشگری که در تگزاس باید دید

نمایش هاوستون لایواستوک و رودیو: واقعه ی جهانی رودیو هاوستون یکی از بزرگ ترین سرگرمی های زنده در جهان می باشد. جشن ها هر ساله در فوریه در قالب مسابقه، رژه و "به روز تگزاسی ها برو"شروع می شوند. مراسمی که در آن ساکنان تگزاس با لباس های غربی خود در روز جمعه قبل شروع مراسم آنجا حاضر می شوند. در این مراسم، برنامه های مختلف از جمله نوشیدن ها و مسابقات و قهرمانی ها و جشن های مختلف برگزار می شود.

بیست جاذبه ی گردشگری که در تگزاس باید دید

مرکز فضایی هاوستون: اینجا مقصد شماره یک برای بازدیدکنندگان بین المللی و بازدیدکنندگان اداری مرکز ناسا می باشد. بازدیدکنندگان می توانند نگاهی به سفر در فضا داشته باشند. در میان نمایش های این مکان کپسول های فضایی آپولو و جمینی قرار دارنند و همچنین کلکسیونی از صخره های کره ی ماه.

بیست جاذبه ی گردشگری که در تگزاس باید دید

کلیک ها: 4
جزیره آلکاتراز - 5.0 out of 5 based on 1 vote

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

جزیره آلکاتراز

جزیره آلکاتراز که نام دوم آن صخره می باشد، یک جزیره صخره ای در سانفرانسیسکو می باشد. این جزیره مساحتی برابر با 9 هکتار دارد و دو کیلومتر با ساحل فاصله دارد.
 این جزیره سبزینگی و فضای سبز کمی دارد و در ابتدا محل سکونت و آشیانه پرندگان بود. زمانی که در سال 1775 توسط فردی به نام لیوتنت جوان مانول کشف شد و او این جزیره را آلکاتراز نامید. بعدها در سال 1849 توسط دولت ایالات متحده آمریکا این جزیره خریداری شد. آلکاتراز محل اولین فانوس دریایی بود در سال 1854 که به ساحل کالیفرنیا سمت و سو داشت. از آن به بعد ساختمان های جدیدی به این جزیره الحاق شدند. اولین پادگان نظامی دائمی در سال 1859 در این محل ساخته شد و سربازان در آن به خدمت درآمدند.

جزیره آلکاتراز

در سال 1861 جزیره محلی برای سکونت تخطی کننددگان نظامی شد بعدها زندانی هایی از جمله 19 قبیله ی سرخپوست هوپی از ارتش آریزونا به اینجا اضافه شدند. کسانی که در برابر تلاش های دولت برای خودی کردن آنها در جنگ فیلپین در سال 1900 مقاومت از خود نشان داده بودند. در سال در سال 1907 جزیره برای شاخه ای صلح جو از زندان نظامی ایالات متحده آمریکا انتخاب شد.
از سال 1934 تا 1963 این جزیره ماکنی بود برای زندانی و محبوس کردن تعدادی از شرورترین زندانی های شهری خطرناک. از میان مشهورترین این زندانی ها آل کاپون، جورج کلی و رابرت استرود بودند.رابرت استرود که به کفترباز آلکاتراز مشهور شده بود و تقریبا مشهورترین زندانی در این جزیره در طول این سالها بوده است و فیلمی تحت عنوان کفترباز آلکاتراز نیز ساخته شده است. اگرچه ندامتگاه آلکاتراز ظرفیت 450 مجرم و زندانی در دارد اما هیچ گاه بیش از 250 زندانی در آن واحد در این ندامتگاه نبوده اند. تلاش های کمی برای فرار از این زندان تاکنون از سوی زندانی ها انجام شده است که همان تعداد نیز با سرنوشت نامشخص رسیدن و یا نرسیدن به ساحل مواجه شده اند.

جزیره آلکاتراز

یک فرار شجاعانه و جسورانه که در فیلم فرار از آلکاتراز بسیار مشهور شده بود در سال 1979 بود. که در نهایت نیاز و ضرورت فراهم کردن و آوردن آب تمیز و آشامیدنی به داخل زندان و دور کردت زباله ها زمینه ای برای فرار از زندان را فراهم کرده بود.
در مارس 1964 یک گروه از بومیان آمریکا ادعای مالکیت آلکاتراز را داشتند و با مجوزی از قبلیه ای سرخپوستی به نام سو ادعای سرزمین اشغال نشده دولتی را داشتند. این گروه تنها برای چند ساعت در این جزیره توانستند ساکن باشند. در نوامبر سال 1969 فعالان سرخپوست از جمله اعضای جنبش سرخپوستان آمریکایی دوباره در جزیره ساکن شدند و خواستار قباله و سند این ملک شدند و حاضر به ترک کردن این جزیره نبودند تا اینکه با زور و فشار نیروهای فدرال مارشال در جون 1971 متوقف شدند.

جزیره آلکاتراز

در سال 1972 جزیره آلکاتراز قسمتی از بازآفرینی زمین ملی گلدن گیت شد. اگرچه تلاشی برای تعمیر کردن و بازسازی ساختمان های داخل جزیره انجام نشده است. بیشتر آنها در معرض آب و هوا فرسوده و پوسیده شده اند و اما فانوس دریایی تاریخی موجود در این جزیره و چهار ساختمان دیگر که در آتش سوزی سال 1970 سوختند اباقی مانده اند. البته فانوس دریایی از این آتش سوزی سالم ماند و صدمه جدی ندید.
جزیره آلکاتراز اکنون به روی عموم باز می باشد و یک منظقه توریستی مشهور و بسیار جذاب برای توریست ها می باشد.

کلیک ها: 2
پارک گلدن گیت - 5.0 out of 5 based on 1 vote

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

پارک گلدن گیت

مایل ها پوشیده شده از چمنزارهای سرسبز، دهانه ها و عبورگاهها، دریاچه ها، گلهای متنوع که در میان انبوه بیشمار درختان قرار گرفته اند و 7000 گونه ی گیاهی که در این پارک می توانید ببینید از جمله زیبایی های پارک گلدن گیت می باشند.در اینجا شما می توانید تنوعی از جاذبه های توریستی از موزه های بسیار خاص تا باغ های منحصر بفرد و بی نظیر را تجربه کنید. شما حتی می توانید به تماشای پرسه زدن و سرگردانی بوفالوها بپردازید. در روزهای یکشنبه به اتومبیل ها اجازه ی ورود به شریان های پارک داده نمی شود فلذا بهترین زمان برای به گردش رفتن با دوچرخه در این پارک می باشد.

پارک گلدن گیت

در اینجا لیستی از تاپ ترین کارها برای انجام دادن در پارک گلدن گیت در سانفرانسیسکو آورده شده است :

مشخصات عددی پارک:

مساحت: 1017 جریب فرنگی
ساخت: سال 1871
بازدیدکنندگان سالانه : 13 میلیون نفر، پنجمین پارک پربازدید در کل ایالات متحده آمریکا
باز بودن: به صورت روزانه، 365 روز در سال، ساعات جاذبه ها متفاوت می باشد.
هزینه: رایگان. بعضی از جاذبه ها دیدنی پارک هزینه ورودی دارند.

پارک گلدن گیت

جاذبه های برتر:

موزه ی دیانگ:

درحالیکه از سانفرانسیسکو دیدن می کند از موزه ی دیانگ نگذرید جایی که همچون ویترینی برای کلکسیون های دائمی فوق العاده از قرون 17 تا بیست و یکم میلادی می باشد. از جمله هنرهای مدرن و معاصر، عکاسی، بافت ها و لباس های بین المللی، هنر آفریقا، اقیانوسیه و آمریکا در این موزه به نمایش گذاشته شده است. طبقه ی نهم برج دیانگ هومان، تماشاگاهی است که یک دید 360 درجه به کل شهر سانفرانسیسکو و اقیانوس آرام را فراهم کرده است. یکشنبه ها از ساعت 9:30 باز می باشد تا 17:15 عصر، جمعه ها (مارس و نوامبر) تا ساعت 20:45 دقیقه. اکثر روزهای دوشنبه و تعطیلات سال را این موزه تعطیل می باشد. بلیط های نمایشگاهی خاص با یک مقدار هزینه اضافی موجود می باشند. امکان تغییر کردن در ساعات و برنامه های این موزه وجود دارد.

آکادمی علوم کالیفرنیا:

از آکواریوم، افلاک نما و موزه ی تاریخ طبیعی که همه در یک طبقه قرار گرفته اند بازدید کنید. اکوسیستم صخره های مرجانی و جنگل های استوایی بازدیدکنندگان را در هر سنی به وجد می آورد. افلاک نما از طرفی به فرستادن مخاطبان به دیگر سیاره ها می پردازد و دیدی جدید از سیاره ما را به بازدیدکنندگان می دهد. برنامه های پویای روزانه از غذا دادن به پنگوئن ها گرفته تا غواصی در صخره های مرجان تماما فرصت هایی هستند که بیشتر در این پارک به تفحص و گردش پرداخت. بعلاوه بلیط های پذیرش عمومی، این آموزشگاه تنوعی از فرصت ها را برای افزایش بازدیدها به خرج داده است. از جمله تورهای روزانه ی پشت صحنه، تورهای هفتگی و vip وقایع و اتفاقات برای بالای 21 سال و چند برنامه ی دیگر.

پارک گلدن گیت

این موزه در وقایع و روزهای خااص برای 3000 نفر قابل دسترس می باشد. اجازه بدهید شاهد شگفتی این موزه باشید.

هنرستان گل ها:

شاخص تاریخی سانفرانسیسکو در پارک گلدن گیت از سال 1879 رشد گلهای استوایی و گیاهانی از سراسر جهان می باشد. یک گوهر معمارانه که در پنج گالری مجزا قرار دارد. سه شنبه ها تا یکشنبه ها از ساعت 10 تا 16 باز می باشد. در روزهای تعطیل به جز روز شکرگزاری و روز کریسمس باز می باشد. تخفیف ها برای بازدیدکنندگانی که مدرک سکونت در سانفرانسیسکو را داشته باشند نیز وجود دارد.

پارک گلدن گیت

باغ بوتانیکال سانفرانسیسکوک

در باران های استوایی آمریکای مرکزی، مدیترانه ای و نیوزلند به گردش بپردازید. تورهای دوشنبه تا جمعه از ساعت 1:30 وتورهای شنبه تا یکشنبه از ساعت 10:30 تا 130 بعدازظهر برای این پارک موجود می باشند.

باغ چایی ژاپنی:

این باغ در سال 1893 برای اکسپوی بین المللی کالیفرنیا ساخته شدو باغ چای ژاپنی با دروازه ها، پاگوداها، و پلی هلالی تزیین شده است. غذاهای محلی فورتون برای اولین بار در سال 1914 در اینجا درست شدند و سرو شدند .

کلیک ها: 4
جاهای دیدنی محله چینی ها - 5.0 out of 5 based on 1 vote

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

جاهای دیدنی محله چینی ها

باجه تلفن قدیمی:

قبل از اینکه اینجا به پارک کانتون تبدیل شود، باجه تلفنی چینی ها بود جایی که زنان چینی یک صفحه سوییچ تلفن را مدیریت می کردند، جایی که آنها مجبور بودند نام و شماره تمام ساکنان محله را بلد باشند و به زبان های کانتونس، مندارین و انگلیسی صحبت می کردند. این تلفنخانه بر خیابان واشنگتن 743 قرار دارد.

 جاهای دیدنی محله چینی ها

میدان پورتسموس:

این میدان جایی است که شهر سانفرانسیسکو شروع شده است. اولین خانه ها در اینجا ساخته شده اند. و کاپیتان مونتگومری پرچم آمریکا در سال 1846 در اینجا برافراشته و از آن زمان محدوده ای از آمریکا شناخته شده است. این جا تنها یک بلوک با ساحل فاصله داشت و مرکز شهر و بندرگاه آن زمان به شمار می رفت.

روبرت لویس استیونسن:

استیونسن که نویسنده ی کتاب مشهور جزیره ی گنج می باشد در زمان حیان خود در سانفرانسیسکو عادت داشت که در میدان بنشیند و بنویسد. به رسم یادبود وی یک پلاک در این جا قرار داده شده است. همچین یک مجسمه المثنی برنز و بزرگ از الهه آزادی در میدان نیز قرار دارد.

میدان پورتسموس جدید مرکز محله ی چینی ها می باشد و یک ماکن مورد علاقه ی ساکنین محله برای انجام تای شی و بازیهای چینی همچون شطرنج چینی می باشد. این جا یک مکان دیدنی و بسیار جذاب نمی باشد اما نقش تاریخی پر رنگی دارد. یک گاراژ بزرگ و جادار برای پارکینگ خودرو در پایین تر میدان موجود می باشد.

 جاهای دیدنی محله چینی ها

درخستان درختان قرمز هرم ترنس آمریکا:

ساختمان ترنس آمریکا (که گم کردنش سخت است) یکی از بلوک های میدان پورتسموس می باشد که پارکی با تعداد تقریبی 60 درخت قرمز در پشت آن وجود دارد.
بلوک مونتگومری یک ساختمان متعلق به قرن نوزدهم می باشد که شهرت خاصی دارد و در این منطقه قرار گرفته است.

 جاهای دیدنی محله چینی ها

یک فواره ی خنک در اینجا نیز قرار دارد که قورباغه های جهنده نیز در آن مدلسازی شده اند و یک مجسمه ی بسیار جذاب برای بازی کودکان را بوجود آورده است.
این منطقه قبل ها در زیر آب قرار داشت و پر از لاشه ی کشتی های به گل نشسته بود. خیابان مونتگومتری سپس به یک اسکله تبدیل شد.

جامعه ی تاریخی چینی:

این جا یک موزه و مرکز فرهنگی می باشد که تاریخ تجربه های بودن چینی ها در سانفرانسیسکو را به نمایش گذاشته است.این ساختمان توسط جولیا مورگان طراحی شده است. این موزه در دوشنبه ها تعطیل می باشد و بر روی خیابان کلی 965 قرار دارد.

کوچه پس کوچه های محله چینی ها:

این کوچه پس کوچه ها دل انگیزترین قسمت محله ی چینی ها می باشد. دنبال کردن خیابان گرنت و خیابان های مجاور آن چون تجربه و بازدید از فرهنگ چینی برای شما جذاب خواهد بود.

کارخانه آشپزی گلدن گیت:

این مکان در کوچه ی روس قرار دارد که قبل ها به آن خیابان قماربازان می گفتند. در اینجا هزاران نوع مواد آشپزی هر روزه برای سالهای متمادی تولید می شود. چند خانم در خطوط ایستاده اند  با دست به بسته بندی و فولد کردن مواد غذایی مشغول هستند.
شما می توانید بصورت رایگان به تماشای کار کردن آنها بپردازید. و می توانید یک کیسه از مواد غذایی تازه را خریداری کنید اما عکس برداری 50 سنت برای شما هزینه در بر خواهد داشت. دیدن این کارگاه جالب است.

کلیک ها: 4