ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

کارهایی که می توانید در شهر آستین واقع درایالت تگزاس انجام دهید

بهتر از هنگام بازدید و سفر به این شهر، برای انجام دادن فعالیت های هیجان انگیز و جالب، هیچ پولی خرج نکنید زیرا این شهر یکی از مکان هایی است که فعالیت های رایگان بسیار زیادی را برای بازدید کنندگان و همچنین گردشگران در نظر گرفته است که باعث شده تا بودجه ی کمتری را صرف هزینه های تفریحی در طول سفر کنید.

کارهایی که می توانید در شهر آستین واقع درایالت تگزاس انجام دهید
جالب است بدانید شهر آستین از جمله شهر هایی است که بیشترین فعالیت های رایگان را می توانید در آن امتحان کنید که تنوع گوناگو و جالبی  نیز دارند. این فعالیت ها برای تمام گروه سنی و علایقی جذابیت دارند. برای نمونه چند نوع از این فعالیت ها اعم از بازدید از مکان های تاریخی، جاذبه های سیاسی، مراسم های هنری و فعالیت های فضای باز می توان اشاره کرد اما باید بدانید این فعالیت ها فقط به این چند حوزه ختم نمی شوند. اگر شما نیز از جمله کسانی هستید که قصد سفر به این ناحیه را دارید با ادامه ی مقاله با ما همراه باشید تا بیشتر با این فعالیت های رایگان آشنا شوید.

تاریخ سیاسی تگزاس را بررسی کنید

اگر شما از افرادی هستید که به شیدت به سیاست علاقه دارند، به شما پیشنهاد می کنیم که خودتان به گردش و تور در نواحی ساختمان مرکزی ایالت بپردازید و همچنین می توانید ساختار تاثیر گذار این ناحیه را به دقت بررسی کنید. جالب است که بدانید ساختمان ها در این ناحیه همگی بسیار مرتفع بوده و جلوه ی اصی به این فضا داده اند. همچنین جالب است که می توانید تور به همراه راهنمای Governor’s Mansion را به صورت رایگان رزرو کنید.

کارهایی که می توانید در شهر آستین واقع درایالت تگزاس انجام دهید

 از فعالیت های فضای باز نهایت لذت را ببرید.

با داشتن باغ های زیبا و فضای سبز بسیار، بدون شک می توان گفت گشت و گذار در این نواحی در دل طبیعت یکی از بهترین کار هایی است که می توانید در این منطقه انجام دهید. به شما پیشنهاد می کنیم از مجمسه های زیبایی که داخل این باغ ها هستند دیدن کنید و یا بلیط کنسرت و تئاتر تهیه کنید. همچنین برای علاقه مندان به طبیعت پیشنهاد می کنیم هرگز پارک Zilker را فراموش نکنند زیرا می توانند در این پارک به فعالیت های جالب و همچنین رایگانی همانند دوچرخه سورای، شنا، پیاده روی و سایر فعالیت های فضای باز بپردازند که برای گردشگران بسیار جالب است.

کارهایی که می توانید در شهر آستین واقع درایالت تگزاس انجام دهید

سعی کنید در این منطقه به فعالیت های فرهنگی بپردازید.

همانطور که می دانید، شهر آستین واقع در تگزاس یکی از محل هایی است که بهترین موسیقی های زنده در آن برگذار می شود و از این رو کنسرت های بزرگ و زیادی در این شهر به صورت رایگان اجرا می شوند که به شما توصیه می کنیم حتما به عنوان یکی از فعالیت های رایگان و اصلی در حین سفر آن را در نظر بگیرید.

کلیک ها: 3
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

جاذبه های گردشگری شهر مندوزا واقع در آرژانتین

جاذبه های گردشگری شهر مندوزا واقع در آرژانتین

جالب است که بدانید این شهر در قسمت غربی آرژانتین واقع شده است و به یکی از مقاصد توریستی محبوب در کل دنیا تبدیل شده است. همچنین نکته ی جالب توجه در مورد این شهر این است که بیش از 12 هزار کارخانه ی شراب سازی در این شهر ساخته شده اند و بهترین شراب های آرژانتین را تولید می کنند. مندوزا را فقط به عنوان یک شهر زیبا با جاذبه های گردشگری بی انتها نمی شناسند بلکه این شهر یک تولید کننده ی شراب های با کیفیت در کل دنیا است. از کوهنوردی تا دوچرخه سواری در این شهر ، سفر به این شهر قطعا یکی از تجربه های فوق العاده ای است که می توانید در زمینه ی گردشگری داشته باشید. اگر شما هم جزء کسانی هستید که به سفر به این شهر علاقه مند هستند با ادامه ی این مقاله ما را همراهی کنید تا با جاذبه های گردشگری این شهر به خوبی آشنا شوید. 

Aconcagua Park

یکی از بهترین قسمت های سفر به شهر مندوزا این است که این شهر کوه Aconcagua را در خود جای داده است. باید بدانید که این کوه بزرگ ترین کوه در منطقه ی جنوبی و کل آمریکا است. این کوهستان بخشی از کوهای Andes را تشکیل داده است و دارای یک پارک ملی در این محدوده است.

جاذبه های گردشگری شهر مندوزا واقع در آرژانتین

Horseback Riding

یکی از جاذبه های گردشگری این شهر در واقع اسب سواری است. این راه یکی از روش های فوق العده عالی برای دیدن حومه ی شهر مندوزا است. همچنین می توانید برای اینکه یک روز کامل به اسب سورای در این شهر مشغول باشید در مکان های مربوطه ثبت نام کنید. برای اینکه این تجربه ی فوق العاده را داشته باشید اصلا احتیاجی نیست که از قبل تجربه ی اسب سواری و یا آموزش های خاص را داشته باشید. این مورد یکی از کارهایی است که گردشگران به شدت از آن لذت می برند.

جاذبه های گردشگری شهر مندوزا واقع در آرژانتین

 General San Martin Park

این پارک، یکی از جاذبه های گردشگری این شهر است که در نزد بازدی کنندگان بسیار محبوب بوده و به عنوان یکی از برترین جاذبه های مندوزا معرفی شده است. همچنین داخل این باغ شما شاهد یک باغ وحش، یک موزه ی علمی ملی، دوچرخه هایی که می توانید آن ها را کرایه کنید و همچنین تجربه های فراوان دیگری که در اختیار گردشگران قرار داده شده است.

Paramillos Mines

جاذبه های گردشگری شهر مندوزا واقع در آرژانتین

یکی دیگر از جاذبه هایی که به شدت کنجکاوی گردشگران را بر می انگیزد رفتن به معادن Paramillos است. این معادن در کوه های Andes واقع شده اند و یکی از مناطقی هستند که بیشترین جاذبه ی گردشگری را سالانه دارد. به کسانی که از کشف معادن و این دسته از فعالیت ها به شدت علاقه مند هستند حتما پیشنهاد می کنیم که از این معدن دیدن کنند.

کلیک ها: 3
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

بهترین جاذبه های گردشگری اتاوا | پایتخت کانادا

فرقی نمی کند که چه زمانی از سال و در چه فصلی به این شهر مرکزی کانادا سفر کنید زیار که همیشه می توان از جاذبه های گردشگری و محل های دیدنی شهر اوتاوا نهایت لذت را برد. کارهای زیادی می توان در این شهر انجام داد همچنین جاهای دیدنی بسیار زیاد و هیجان انگیزی در این شهر وجود دارد تا گردشگران و مسافران بتوانند از آن لذت ببرند. با گشت و گذار کوتاه در این شهر قطعا می توان به این موضوع پی برد. در همان  ابتدا باید بدانید دو جاذبه ی گردشگری در این شهر وجود دارد که اول از همه باید از آن دیدن کنید.
مورد اول Parliament Hill و مورد دوم قدم زدن در  Rideau Canal است. نکته ی بسیار خوب در مورد هر دو این محل ها این است که گشت و گذار و بازدید از این مکان ها کاملا رایگان است. اگر به بازدید از موزه ها علاقه مند هستید یکی از جاهایی که می توانید از آن دیدن کنید گالری ملی کانادا (National Gallery of Canada) و موزه ی تاریخی کانادا (Canadian Museum of History) است. در ادامه توضیحات بیشتری راجع به این مکان های دیدنی و جاذبه های دیگر این شهر می دهیم. اگر شما هم علاقه مند به سفر به این شهر هستید با ما در ادامه ی مطلب همراه باشید تا جاذبه های گردشگری این شهر را بیشتر بشناسیم.

بهترین جاذبه های گردشگری اتاوا | پایتخت کانادا

 PARLIAMENT OF CANADA

به شما پیشنهاد میکنیم که لحظاتی را برای گردش در ساختمان های این منطقه و همچنین محیط اطراف آن اختصاص دهید. PARLIAMENT OF CANADA جایی است که شما می توانید معماری تاثیر گذار ببینید و همچنین  به همراه آن به داستان های جذ اب تاریخ کانادا هم گوش بسپارید. البته جالب است بدانید این مکان فقط به عنوان مکان دولتی به حساب نمی آید بلکه یک مکان فرهنگی و اجتماعی برای فعالیت هایی است که برای میزبانی به یک جای فوق العاده جذاب احتیاج دارند. برای مثال شما در این مکان می توانید یوگا انجام دهید. ظهر هر چهارشنبه ی تابستانی در این محل هزاران هزار مردم با دوستان و اعضای خانواده اشان دور هم جمع می شوند و لباس های مخصوص یوگا به تن می کنند. این افراد جمع شده به انجام تمرینات دست جمعی می چردازند که این کار جالب به عنوان حرکت نمادین هم محسوب می شود. اگر شما هم در تابستان به این شهر سفر کردید به خاطر بسپارید که حداقل یک بار هم شده در روز چهارشنبه به این انجمن رفته و در این حرکت جمعی و مردمی شرکت کنید.

RIDEAU CANAL

این مکان جزء مناطق میراث جهانی یونسکو به شمار می آید و همچنین با دیدن این ناحیه نه تنها شاهد زیبایی های طبیعی آن می شوید بلکه می توانید از مناطق تاریخی هم بازدید کنید. همچنین این مکان به عنوان بزرگ ترین رینگ اسکی جهان که در طول کانال یخی این مطقه ساخته شده است، شناخته شده می باشد. بسیاری از مردم در سرتاسر دنیا این محل را به عنوان بزرگترین رینگ طبیعی یخ زده ی اسکی می شناسند. اما نکته ی جالب این است که این مکان برای سال های متوالی به عنوان محل تفریح و سرگرمی بوده است. البته که در زمستان های سرد این شهر می توانید به این محل رفته و اسکی کنید اما هنگامی که هوا شروع به گرم شدن می کند، می توانید در این محل به قایق سواری بپردازید و در از استراحت در این قایق ها نهایت لذت را ببرید. البته علاوه بر این موضوع حتی از پیاده روی کردن، قدم زدن و دوچرخه سواری کردن در طول کرانه ی این کانال هم می توانید بسیار لذت ببرید و یکی از تجربه های خوش آیند از سفر به اوتاوا را برای خود رقم بزنید.

بهترین جاذبه های گردشگری اتاوا | پایتخت کانادا

 BYWARD MARKET

در این منطقه می توانید جاذبه های اصلی گردشگری را مشاهده کنید. در میدان این منطقه می توانید تمام چیزهایی را که به دنبال آن هستید پیدا کنید، از بوتیک های لوکس قدیمی تا کلاب های شبانه ی درخشان همگی در منطقه ی BYWARD قرار دارند.

 گالری ملی کانادا (NATIONAL GALLERY OF CANADA)

در این مکان شما شاهد معجزه ی کلکسیون بزرگ هنری کانادا می باشید. این مکان یکی از مناطق فوق العاده جذاب برای کسانی است که به هنر بسیار علاقه مند هستند و می توانند ساعات زیادی را در این ناحیه سپری کنند. این گالری شامل انواع مختلفی از هنر مانند نقاشی، عکاسی، مجسمه سازی، هنر های ایتالیا و حتی استادیوم های بیس بال می باشد. هنگام سفر به شهر اوتاوا سعی کنید حتما از این گالری دیدن کنید.

بهترین جاذبه های گردشگری اتاوا | پایتخت کانادا

GATINEAU PARK

این پارک یکی از چشم انداز های فوق العاده زیبای این شهر را دارد و شامل پرندها ، پستانداران و همچنین بیش از 50 گونه ی مختلف درخت است. تمام این ویژگی های جذاب و خاص را مناظره ی این پارک را به طرز حیرت انگیزی زیبا ساخته است. سالانه عده ی زیادی از مردم اقسام نقاط دنیا به این محل رفته و از آن بازدید می کنند.

بهترین جاذبه های گردشگری اتاوا | پایتخت کانادا

 گالری ملی کانادا (National Gallery of Canada)

به لطف مجسمه ی عنکبوت 30 فوتی ای که در این گالری به نمایش گذاشته شده است سالیانه عده ی زیادی از این گالری ملی دیدن می کنند. البته به غیر از این مجسمه در داخل سالن این موزه گونه های مختلفی از آثار هنری به نمایش گذاشته شده است. بیش از 40 هزار کار هنر در این گالری برای بازدید عموم به نمایش گذاشته است که مربوط به  دوره های مختلفی از تاریخ می شوند. از قرون وسطا تا آثار هنری مدرن همگی در این گالری ملی قرار گرفته اند. این موضوع بدین معناست که اگر به هنرهای مینیمال و یا سایر هنرها علاقه مند هستید این گالری بهترین مکان برای دیدن نمونه هایی از این سبک هست.

بهترین جاذبه های گردشگری اتاوا | پایتخت کانادا

 موزه ی طبیعی کانادا (Canadian Museum of Nature)

آیا علاقه مند هستید تا یک بعد از ظهر از روز خود را صرف دیدن فسیل های دایناسورها کنید؟ آیا دوست دارید چند ساعتی درباره ی تنوع حیات در اقیانوس ها و دریاچه ها بدانید؟ آیا درباره ی چگونگی تشکیل سیاره ی زمین کنجکاو هستید و یا می خواهید دربارهی پرندگان و خرس ها و حشرات و زندگی آن ها بدانید؟ اگر پاسخ شما به تمامی سئوال های پرسیده شده مثبت است پس باید به شما بگوییم که حتما از این موزه واقع در اوتاوا دیدن کنید زیرا پاسخ تمام این شوال ها در این موزه به شما داده می شود و می تواندی در آن جا به بحث و تبادل نظر با افراد علاقه مند در این زمینه بپردازید.

کلیک ها: 5
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

آشنایی مختصر با جاذبه های گردشگری برازیلیا

این شهر را به سادگی میتوان نمونهی معماری مدرن خطاب کرد. این شهر کمتر از 40 سال پیش ساخته شده است. معمار معروف یعنی Lucio Costa نقش به سزایی در نمای مدرن این شهر داشته است. اگر از بالا به شهر برازیلیا نگاه کنید شکل این شهر شما را به یاد یک هواپیما میاندازد. البته برخی دیگر عقیده دارند که بیشتر شبیه به یک پاپیون با گرهی محکم است.
اگر در این شهر به گشت و گذار بپردازید از شکلهای جالب و حیرتانگیز ساختمانهایی که بر سر راهتان قرار دارند شگفت زده خواهید شد. در این شهر جاذبههای زیادی برای تمام سلایق وجود دارد. دوستداران فضای سبز و طبیعت از دیدن باغ بوتانیکال (Botanical Garden) بسیار لذت خواهند برد، مساحت این باغ حدوداً 500 هکتار است.

آشنایی مختصر با جاذبه های گردشگری برازیلیا

اگر میخواهید رایگان از این باغ دیدن کنید، به شما این اجازه داده میشود که از 1 دهم این باغ به صورت مجانی دیدن کنید.
طرفداران هیجان بهتر است از موزهی Princess House دیدن کنند. این موزه در یک ساختمان مستعمراتی زیبا قرار گرفته شده است؛ و همچنین باید بدانید این موزه در قرن 18 ام ساخته شده است.
این شهر دارای جاذبههای گردشگری بسیار زیادی است. یکی از مکانهای مذهبی و معماری این شهر معبد تمایلات خوب (Temple of the Good Will) نام دارد. این معبد به صورت هرمی شکل در سال 1989 ساخته شده است. جالب است بدانید از این معبد روزانه توسط هزاران توریست و بازدیدکننده دیدن میشود.
در میان مکانهای فرهنگی یکی از عجیبترین موزهها موزهی پول (The Money Museum)

آشنایی مختصر با جاذبه های گردشگری برازیلیا

نام دارد. افتتاح این موزه به سال 1960 برمیگردد. جالب است بدانید این موزه در ابتدا در ریو د جنیرو (Rio de Janeiro) قرار داشته است اما بعدها کلکسیونهای موجود در این موزه به قدری زیاد شدند که به یک جای دیگری برای نگهداری احتیاج داشتند؛ بنابراین تمام آنها را به برزیل انتقال دادند.
جالب است بدانید در ین موزه تمام سکههای قدیمی و صورتحسابهای بانکی گذشته نگهداری میشود. بازدید از این موزه به قدر جذاب است که عدهی زیادی از سرتاسر دنیا برای دیدن این موزهی بینظیر به این شهر می-آیند.
یکی دیگر از مکانهای دیدنی برازیلیا، کنگرهی ملی است که قدمت آن درست به اندازهی خود شهر برازیلیا است. این ساختمان توسط معمار معروف Oscar Niemeyer طراحی شده است و شامل یک ساختمان تخت با دو ساختمان مرتفع میشود.
این مکان جایی است که دفتر برخی از اعضای مجلس در آنجا بنا شده.
جاذبه‌های گردشگری این شهر به قدری زیاد است که از شمارش خارج است. در ادامهی این مقاله به‌اختصار این جاذبهها را برایتان نام میبریم:
1- تئاتر ملی Cláudio Santoro
2- یادبود Juscelino Kubitschek
3- Supreme Federal Court
4- پارک ملی برازیلیا
5- Santuário Dom Bosco
6- کلیسای Catedral Metropolitana Nossa Senhora Aparecida
7- دریاچه Paranoá
8- Parque Municipal do Itiquira
9- Centro Cultural Banco do Brasil

آشنایی مختصر با جاذبه های گردشگری برازیلیا

کلیک ها: 4
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

سفری هیجان انگیز به برازیلیا

شهر برازیلیا به عنوان پایتخت جدید برزیل در قرن 20 ام شناخته شده است. هنری بودن و سرسبز بودن این شهر باعث میشود که بیشتر شیفتهی آن شوید. امروز این شهر به عنوان محل میراث جهانی یونسکو شناخته شده است. همچنین معماری فوقالعادهی این شهر شما را تا مدتها متحیر میکند. همچنین حس فوقالعادهای که در این شهر تجربه میکنید به خاطر وجود نقش پررنگ فرهنگ این شهر در تمام قسمتهای آن است. مردم این شهر بسیار مهماننواز و خوش برخورد هستند و همچنان فرهنگ اصیل خود را حفظ کردهاند و در انتقال این فرهنگ به نسل آینده بسیار میکوشند که به وضوح کاملاً این موضوع پیداست. همچنین زیبای و جاذبههای این شهر به قدری زیاد دوستداشتنی است که سالانه عدهی زیادی را به خود جذب میکند. بسیاری از مردم همهساله برای بازدید از این شهر حیرت انگیز خانههای خود را به مقصد برازیلیا ترک میکنند.

سفری هیجان انگیز به برازیلیا

قطعاً بعد از بازدید از این شهر عاشق آن میشوید. اگر قصد سفر به این شهر را دارید و یا فقط میخواهید راجع به آن اطلاعات کسب کنید با ادامهی مقاله با ما همراه باشید. مطمئناً بعد از آن تصمیم میگیرید برای یک بار هم که شده به این شهر سفر داشته باشید و معماری و زیبایی شهر را از نزدیک مشاهده کنید.

 چند دلیلی که باید حتماً از این شهر دیدن کنید

سفری هیجان انگیز به برازیلیا

معماری منحصر به فرد:

شهر برازیلیا شهری با معماری بسیار مدرن است. برای دیدن این معماری فوقالعاده حتماً باید از Centro Cultural Banco do Brasil و همچنین Catedral Metropolitana Nossa Senhora Aparecida دیدن کنید و سبک طراحی و معماری خاص آنها را از نزدیک مشاهده کنید. پس هنگام سفر به برازیلیا حتماً این دو مکان را در لیست اولویت بازدیدهای خود قرار دهید.

- باغهای ملی زیبا و سرسبز

سرتاسر برازیلیا پر از پدیدههای طبیعی است و این پدیدهها به شکل محلهایی مانند Paranoá Lake و Itiquira waterfall در آمده است؛ که پیشنهاد می‌کنیم دوستداران و علاقهمندان به پدیدههای طبیعی نظیر آبشار و دریاچه حتماً به این مناطق سر بزنند.

- برازیلیا همواره صحنهی هنری دوران معاصر را در خود جای داده است:

به شما پیشنهاد میکنیم که یک غروب را به بازدید از سالن اپرا، سمفونیهای کلاسیک و یا مدرن نوازی در تئاتر ملی Cláudio Santoro بگذرانید. این تجربه قطعاً برایتان تکرار نشدنی خواهد بود.

- این شعر ارتباطات خوبی دارد

این شهر محلهایی برای خرید و تجارت دارد که این بدین معناست که انجام دادن هر کاری در این شهر بسیار آسان است. پس اگر دوست دارید در این شهر خرید کنید کافی است که به مراکز خرید آن سر بزنید تا ساعتها در آن سرگرم خرید شوید.

- برازیلیا: شهری با لذتهای غذایی فراوان

سفری هیجان انگیز به برازیلیا

در این شهر رستورانهای زیادی وجود دراند که کیفیت غذایی بسیار بالایی دارند و هر غذایی که دوست داشته باشید در منوی این رستورانها میتوانید پیدا کنید.

کلیک ها: 4