آموزش فراهم کردن مقدمات نرم افزاری برنامه نویسی اندروید قسمت اول

با سلام ، امروزه برنامه نویسی یکی از مهارت های پر کاربرد می باشد، که به واسطه آن چرخ صنعت می چرخد ، با استفاده از برنامه نویسی و تولید سیستم هایی برای کامپیوتر و سیستم های دیجیتال قادر خواهیم بود تا در وقت صرفه جویی کنیم و کارهای محاسباتی و بعضا زمان بر را در کسری از ثانیه انجام دهیم .

 

آموزش فراهم کردن مقدمات نرم افزاری برنامه نویسی اندروید قسمت اول

این حرفه پول ساز و جذاب ، سختی های خاص خودش را دارد ، یکی از سیستم عامل هایی که برنامه های گوناگونی برای آن ساخته می شود و کاربران آن روز به روز در حال زیاد شدن هستند ، اندروید است . این سیستم عامل که توسط گوگل عرضه شده است روی بسیاری از دستگاه ها نصب می شود و قابلیت این را دارد که بر روی بسیاری از دستگاه های دیجیتالی که از حداقل هایی از نظر حافظه و محدودیت هایی دیگر دارند ، نصب شود .
برای یادگیری برنامه نوشتن برای سیستم عامل های اندروید که مهم ترین آن ها گوشی های هوشمندی هستند که این سیستم عامل روی آن ها نصب شده است ، برای نوشتن برنامه برای سیستم عامل اندروید ، نیاز به انتخاب یک زبان برنامه نویسی دارید ، مهمترین و کامل ترین ، بهترین زبان برای برنامه نویسی اندروید جاوا است . 

 

آموزش فراهم کردن مقدمات نرم افزاری برنامه نویسی اندروید قسمت اول
شما در ابتدا برای کار کردن و نوشتن برنامه هایی به زبان جاوا ، نیاز دارید تا مقدمات آن را فراهم کنید ، برای این کار به اولین چیزی که نیاز دارید یک سری ابزار است که زبان جاوا را اجرا کند .
برنامه های نوشته شده به زبان جاوا نیاز دارند تا به زبان ماشین ترجمه و کامپایل شوند تا بتوانند اجرا شوند ، جهت این کار به ابزاری به نام JRE دارید ، JRE به معنای محیط اجرای جاوا است ، در واقع با نصب این ابزار می توانید جاوا و برنامه های نوشته شده به زبان جاوا را اجرا کنید .
ابزاری که شما برای شروع برنامه نویسی نیاز دارید JDK است ، JDK به معنای کیت توسعه جاوا است .
در ابزار JDK ، ابزار JRE هم وجود دارد شما با نصب JDK همه چیز را در اختیار خواهید داشت و دیگر نیازی به نصب JRE نیست .
در ادامه قسمت های این آموزش ابزار دیگر و نصب این ابزار را آموزش می دهیم . جلسه نهم آموزش عملی ساخت پروژه پنل وب سایت شخصی با PHP

 

آموزش فراهم کردن مقدمات نرم افزاری برنامه نویسی اندروید قسمت اول

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

رفع پرش و اشکالات نرم افزاری ماوس

مهندسی کامپیوتر و ارتباط آن با برنامه نویسی

برنامه غذایی سالم

چرا خرد کردن پیاز باعث ریزش اشک می شود

آرزوی پرواز کردن

تهدید و اخاذی کردن

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر