آنچه که نباید در بازدید از محله ناویلی میلان از دست دهید!

هنگامی که برای اولین بار کلمه «ایتالیا» و «کانال» به گوش شما می رسد، ممکن است ونیز را در ذهن خود مجسم کنید؛ اما محله ناویلی شهر میلان نیز دارای آبراهه و کانال است. محله ای که پوشیده از کانال ها, رستوران ها و کافه ها در امتداد مسیر آب است. این محله با داشتن چشم انداز های زیبا و لذت بخش به همراه کافه هایی در فضای باز، یکی از بهترین مناطق گردشگری شهر میلان بشمار می رود. محله ناویلی به شب زنده داری هایش مشهور می باشد اما در طول روز نیز بازدید از مکان های تاریخی این شهر، آن را به منطقه ای خاص تبدیل کرده است.

کوچه  Washerwoman

این خیابان رنگارنگ یکی از زیباترین مناطق این محله می باشد و در گذشته زنان محله برای تمیز کردن لباس ها از تخته سنگ هایی که در امتداد این خیابان قرار داشت، استفاده می کردند و به همین دلیل این کوچه (کوچه زنان رختشوی) اینگونه نامگذاری شده است.

کلیسای دی سان لورنزو

آنچه که نباید در بازدید از محله ناویلی میلان از دست دهید!

دیدن کلیسای دی سان لورنزو، که یکی از قدیمی ترین کلیساهای شهر میلان است, تحسین شما را برمی انگیزد. در قرن چهارم، این کلیسا بر بالای بقایای یک آمفی تئاتر قدیمی متعلق به رومی ها بنا شده است. با قدم زدن در این مکان, نگاره ها و نقاشی هایی با تاریخ بیش از 1500 سال را خواهید دید.

کانال ها

کانال های شهر میلان برای اولین بار در قرت 12 ساخته شد تا این شهر رو به رشد را به رودخانه پو برای دسترسی آسان به مواد غذایی و کالاهای مورد نیاز از حومه شهر و روستاها متصل نماید. هنگامی که لئوناردو داوینچی برای کار بروی نقاشی « شام آخر » به این شهر آمد، در ایده پردازی برای مجموعه ای از سدها که جریان آب کانال ها را آرام نگه می دارد, کمک نمود.
کانال گرند ناویلی، قدیمی ترین کانال شهر میلان که اسم شهر هم از آن برگرفته شده است، برای این شهر به مدت چندین قرن است که از اهمیت بسیاری برخوردار است. این کانال در بین سال های 1177 تا 1257 و به طول بیش از 50 کیلومتر ساخته شده و در ابتدا برای انتقال کالاها مانند بلوک های سنگ مرمر برای ساخت بناهای حیرت انگیز این شهر بکار می رفته است. امروزه، کانال گرند ناویلی و محوطه اطراف آن، مکانی برای رستوران ها، کافه ها، بوتیک ها و گالری های می باشد. در طول ماه های تابستان، بازدید کنندگان می توانند به تور یک ساعته در امتداد این کانال مشهور ملحق شوند و از مسیر آن لذت ببرند.

آنچه که نباید در بازدید از محله ناویلی میلان از دست دهید!

غروب آفتاب در گرند ناویلی، از به یاد ماندنی ترین مناظر در سفر به این شهر زیبا می باشد. شما پس از یافتن محل مناسب در کافه ها و رستوران های این مکان، می توانید از یک وعده غذایی بی نظیر به همراه تماشای غروب خورشید لذت ببرید و مطمئنا چشم اندازاهای نفسگیرش بزودی از یادتان نمی رود.

گالری های هنری

محله ناویلی یکی از رو به رشد ترین محله های میلان و بهشتی برای هنردوستان است. اگر به دنبال دیدن آثار هنری معاصر هستید، حتما به این گالری های کوچک در این محله سر بزنید. در این گالری ها، آثار هنرمندان جوان به نمایش گذاشته می شود که فرصتی را در اختیار استعدادهای جوان شهر قرار می دهد.

کلیسای Sant Eustorgio

آنچه که نباید در بازدید از محله ناویلی میلان از دست دهید!

قدمت این کلیسا به قرن چهارم بر می گردد. ابتدا در این مکان آثار سه پادشاه از قرن سیزدهم به بعد قرار می گرفت. کلیسای باشکوه Cappella Portinari، بخش جالب و برجسته این کلیسا است که می توانید آثار نقاشی متعلق به قرن 14 و 15 هنرمندان مشهور ایتالیایی را در این مکان نظاره گر باشید.

آنچه که نباید در بازدید از محله ناویلی میلان از دست دهید!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

دریافت تورهای لحظه آخری و نرخ ویژه از طریق تلگرام

نحوه پرداخت اینترنتی عوارض خروج از کشور

مالزی در یک نگاه

رفت و آمد در مالزی

تعطیلات در مالزی

مسجد ایرانیان در هند

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر