آپدیت نسخه دسکتاپ گوگل مپ

آپدیت نسخه دسکتاپ گوگل مپ

گوگل مپ محصولی از شرکت گوگل است که در حتا حاضر به صورت وب در دسترس می باشد. در واقع این محصول شامل نقشه های هوایی از کلیه مناطق جهان است که با دانلود آنها می توان به صورت آفلاین و در قالب یک اپلیکیشن به آنها دسترسی داشت.

گوگل مپ دارای امکانات بسیاری است و به همین خاطر کار کردن با آن بسیار ساده و دقیق است. گوگل مپ نقشه ها را در دسته های گوناگون طبقه بندی کرده و به همین جهت دسترسی به آنها دقیق و منظم است و از طرفی با داشتن ابزاری برای نشانه گذاری بر روی نقشه ها کار با آنها را ساده می کند.

یکی از مهمترین ویژگی های گوگل مپ هوشمند در عین سادگی ظاهری آن است. برای تست این برنامه می توان با تایپ نام محل مورد نظر و یا حتی وارد کردن مختصات طول و عرض جغرافیایی محل مورد نظر را بر روی نقشه پیدا کنید.

آپدیت نسخه دسکتاپ گوگل مپ

اگر می خواهید همه اطلاعاتی را که در مورد یک محله خاص وجود دارد مشاهده کنید می توان با زوم بر روی نقشه آن اطلاعات را به دست آورید. حتی می توانید با تایپ یک * و سپس زدن دکمه Enter به کلیه اطلاعات ثبت شده بر روی نقشه دست یابید.

امکان فوق العاده دیگری که گوگل مپ دارد مسیریابی است. می توان با مشخص کردن نقاط ابتدایی و انتهایی سفر مسیرهای گوناگونی را که گوگل مپ پیشنهاد می کند را به دست آورد.

آپدیت نسخه دسکتاپ گوگل مپ

برای ذخیره نقشه هایی که مد نظر است تنها کافی است با وارد کردن عبارت Ok Maps در کادر جستجو، آن را به صورت آفلاین در گوشی خود ذخیره کرده تا در صورت بروز مشکل در اینترنت و یا عدم دسترسی به آن به نقشه مورد نظر دسترسی داشته باشید.

نقشه هایی که گوگل به این طریق در اختیار کاربران قرار می دهد نقشه هایی مسطح هستند.

اما اکنون با آپدیت جدید نسخه دسکتاپ گوگل مپ نقشه های جهان در قالب کره زمین و به صورت سه بعدی قابل دستیابی و مشاهده اند.

لازم به ذکر است که در حال حاضر تغییرات جدید گوگل مپ تنها روی نسخه دسکتاپ اعمال شده است و اپلیکیشن موبایلی آن همچنان جهان را به صورت مسطح و دو بعدی نشان می دهد.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

نسخه جدید سیستم عامل ios 12 اپل به زودی منتشر می شود

روابط پنهان گوگل با شرکت هوآوی

انتشار یک اپلیکیشن مستقل برای پادکست ها توسط گوگل

همکاری طراح ایرانی با گوگل در لوگوی جام جهانی فیفا 2018 (2)

همکاری طراح ایرانی با گوگل در لوگوی جام جهانی فیفا 2018 (1)

گوگل نقص امنیتی مرورگر مایکروسافت اج را فاش می کند

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر