آکواریوم کوالالامپور - 5.0 out of 5 based on 2 votes

آکواریوم کوالالامپور

آکواریوم کوالالامپور

آکواریوم کوالالامپور در مرکز شهر کوالالامپور قرار دارد. اینجا یکی از لوکس ترین و زیباترین جاذبه های گردشگری کشور مالزی می باشد. سطح هزینه ها در اینجا گران و لوکس است اما تجربه ای که حاصل می کنید بسیار با ارزش و گرانبها خواهد بود. حجم کل مخازن آکواریوم کوالالامپور، 5600 مترمربع می باشد که در نوع خود بسیار بزرگ و وسیع می باشد. مدت زمان پیشنهادی برای بازدید از این آکواریوم 1 تا دو ساعت می باشد.

کشور مالزی از آن دسته کشورهای توریست پذیر می باشد که چهار فصل برای بازدیدکنندگان خدمات و مکان های جذابی را فراهم کرده است. در کنار تمام آسمان خراش ها و بازارها و پارک ها، آکواریوم کوالالامپور گزینه ای متفاوت از جاهای دیدنی می باشد که می توانید در سفر خود از آن بازدید کنید. فقط این را بدانید این آکواریوم در نوع خود بی نظیر بوده و با گردش در آن می توانید خیلی آسان، از حدود 5 هزار ماهی و جانور جذاب از نزدیک دیدن کنید. این یک سفر ماجراجویانه است که در آن حیوانات و آبزیان شما را احاطه می کنند.

آکواریوم کوالالامپور

شاید از خود بپرسید چرا آکواریوم کوالالامپور را برای گردش خود انتخاب کنیم. این سوال چندین جواب دارد. اول اینکه این مکان یکی از مشهورترین جاهای دیدنی شهر کوالالامپور می باشد و قطعا بازدید از بهترین های گردشگری باید در اولویت سفر شما باشد. این آکواریوم در نوع خود بسیار بزرگ است و از بزرگ ترین آکواریوم های دنیا به حساب می آید. با بازدید از آن در واقع از 5000 نوع جاندار مختلف از نزدیک بصورت زنده بازدید کرده اید و می توانید در کنار آنها عکس های یادگاری بسیار زیبایی بگیرید. دیگر مزیت این مکان این می باشد که می توانید به صورت خانوادگی و یا گروه دوستان از آن بازدید کرده و برای خود خاطره ی بسیار زیبایی را رقم بزنید.

آکواریوم کوالالامپور

و اما در مورد خود آکواریوم بیشتر بدانید. همانطور که گفته شد این آکواریوم در قلب شهر کوالالامپور و مرکز شهر قرار دارد این بدین معنی است که دسترسی به آن بسیار آسان است و این خود نقطه ی مثبتی برای این مکان به حساب می آید.برای رسیدن به اینجا کافیست مسیر خود را به سمت مرکز همایش های کوالالامپور کج کنید تا خیلی راحت به این مکان جذاب برسید. در طبقه ی کنفرانس، این آکواریوم را در برابر خود خواهید دید.

به داخل آکواریوم که راه یافتید بخش ها و تفریحات گوناگونی را در پیش روی خود خواهید دید که بسیار سرگرم کننده و جالب هستند که تا به خود می آیید وقت بسیاری را در اینجا صرف کرده اید. این جا 33 آکواریوم مختلف دارد، تونل های سراسری و 90 متری دارد که هرکدام پوزیشن و حالات متنوعی از بازدید از ماهی ها را برای شما فراهم کرده اند. برای دسترسی به تمام این قسمت ها نگران نباشید، کافیست یک مسیر ساده را تا انتها بروید. البته این را هم بدانید بازدید از ماهی ها تنها کاری نیست که شما می توانید در اینجا انجام دهید. فعالیت های بسیار هیجان انگیز دیگر همچون شنا با کوسه ها، ورود به قفس دیوانگی، و غذا دادن به ماهی ها و کوسه ها از جمله دیگر فعالیت هایی است که می توانید در اینجا انجام دهید.

ساخت این آکواریوم در سال 2002 به دست ماهرترین و خبره ترین مهندسان انجام شد. که در نهایت در وسعت 5600 مترمربع در سال 2004 به اتمام رسید. این آکواریوم دو طبقه دارد و در آن بیش از 250 گونه ماهیی وجود دارند که این ماهی ها از سراسر دنیا جمع آوری شده اند. در اینجا انواع مخزن ها، محتویات و انواع ماهی ها نیز مشخص می باشند. قطعا چه از لحاظ علمی، چه از لحاظ تفریح، تجربه ی بازدید از آکواریوم کوالالامپور بی نظیر و رضایت بخش خواهد بود.

قابل توجه شما که بازدید از این جا برای بزرگسالان، 65 رینگیت مالزی، چیزی در حدود 203470 تومان و برای کودکان 56 رینگیت (معادل 175290 تومان) می باشد.

تلفن تماس این جا نیز +603 2333 1888 می باشد.

آکواریوم کوالالامپور

 

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (2 Votes)

مطالب مشابه

تور مالزی کوالالامپور پنانگ نمونه

آکواریوم باتومی گرجستان

برج های دوقلوی پتروناس کوالالامپور مالزی

پارک آبی سان وی لاگون کوالالامپور مالزی

برج منارا کی ال کوالالامپور مالزی

آکواریوم KLCC کوالالامپور مالزی

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر