ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

آیفون های 2018 با USB-C

اپل در نسخه های آیفون 2018 خود یک قدم رو به جلو برداشته است. آیفون های 2018 در ماه سپتامبر یعنی حدود 90 روز دیگر عرضه می شوند. یک شایعه در مورد ایفون های 2018 در حال گردش است که طبق آن آیفون های 2018 اپل ممکن است از اتصال USB نوع C بهره مند باشند. وقتی ایفون 5 در سال 2012 عرضه شد از مهم ترین و بحث برانگیز ترین ویژگی های آن جایگزینی برنامه اپل مپ به جای گوگل مپ بود. حال این ویژگی دوباره در آیفون های 2018 ارائه  می گردد.

اتثال از نوع 30-pin تا مدت ها به عنوان یک روش اتصال در آیفون ها، آیپد ها و آیپاد ها مورد استفاده قرار گرفت تا اینکه ما در حال حاظر بر روی آیفون های خود از روش های اتصال لایتنینگ استفاده می کنیم. این روش اتصال از روش اتصال های پیشین سریعتر، کوچکتر و پرگشت پذیر است.

آیفون های 2018 با USB-C

USB-C از اتصالات مختلف مانند USB 3.1 و Thunderbolt 3 Bonkers-fast پشتیبانی می کند که می تواند به سرعت 40 گیگابیت در ثانیه برسد. در حال حاضر، این اتصال لایتینگ در آیپد پرو به وسیله کابل های USB 3.0، قادر است سرعت بالاتر از 5Gbps را ارائه دهد. به طور فیزیکی، USB-C کمی بزرگتر از یک اتصال لایتینگ است، اما می تواند در طراحی های آیفون 8، 8 Plus و X موجود موجود باشد. به طور فیزیکی، USB-C کمی بزرگتر از یک اتصال لایتینگ است، اما به راحتی می تواند در طراحی های آیفون 8، 8 Plus و X قرار گیرد.

آیفون های 2018 با USB-C

اگر کابل اتصال لایتینگ USB-C در آیفون های جدید عرضه شود، شم می توانید آیفون های خود را بدون آسیب رسیدن به آداپتور به مک بوک ها متصل کنید. این قابلیت جدید همچنین شما را قادر می سازد که آیفون های خود را زود تر شارژ کنید. مک بوک ها دارای USB-C هستند بنابراین اگر آیفون ها به اتصال USB-C مجهز شوند شما می توانید به راحتی آیفون های خود را از طریق یک کابل مخصوص به آن ها متصل کنید و از طریق آن ها آیفون های خود را با سرعت بیشتر و بدون صدمه دیدن آداپتور شارژ کنید.

 آیفون های 2018 با USB-C

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

تماس با ما

همکاری با ما

تور کیش با پرواز ماهان

تور دبی با پرواز ماهان

تور آنتالیا با پرواز ماهان

تور دبی ویژه شهریور 94 با پرواز ماهان

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر
  • هیچ نظری یافت نشد