احمقانه ترین رژیم های غذایی

احمقانه ترین رژیم های غذایی
مردم تصور می کنند، می توانند بدون تلاش کافی به موفقیت دست پیدا کنند و اکثر مواقع موفق نمی شوند. بهترین مثال در این رابطه آگهی های رژیم غذایی هستند . در ادامه چند رژیم غذایی بی فایده و احمقانه که مردم در سرتاسر دنیا به آنها باور دارند، توضیح  داده می شوند.
پاکسازی:
در این رژیم گفته می شود برای مدت 10 روز روزانه آب لیمو و لیموناد بخورید. البته این رژیم باعث می شود برای کوتاه مدت لاغر شوید ولی مسلما به محض برگشتن به رژیم غذایی قبلی به وزن سابق خود باز می گردید. البته اگر  در اثر شوک ناشی از کاهش کالری های مختلف دچار بیماری نشده باشید.
رژیم غذایی هوایی:
در این رژیم ادعا می شود که بدون احتیاج به غذا می توانید زنده بمانید و وزن کم کنید. اگر شما در اثر این رژیم غذایی نمیرید پس حتما مخفیانه در حال غذا خوردن بوده اید.
رژیم غذایی آب:
در این رژیم توصیه می شود به جز آب هیج چیز دیگه ای نباید بخورید. انجام این کار برای کوتاه مدت شاید  باعث مرگتان نشود ولی شما لاغر نخواهید شد. چون این رژیم همان روزه گرفتن است. چون به محض برگشتن به رژیم غذایی سابق خود، وزن از دست رفته برخواهد گشت.
رژیم غذایی خواب:
اگر شما خواب باشید، گرسنه نخواهید شد. این روش هم استراتژی احمقانه  برای کاهش وزن است.
رژیم عذایی آب و لیمو:
ترکیبی از چند رژیم غذایی بالا را رژیم جدیدی تولید کرده است. در این رژیم شما فقط آب و آب لیمو می خورید و از نور آفتاب و هوا بهره می برید.
رژیم غذایی سوپ کلم:

احمقانه ترین رژیم های غذایی
اگر قرار بود انتخابکنید که تا آخر عمر فقط یک نوع غذا بخورید، آن غذامسلما سوپ کلم نبود. در این رژیم غذایی شما مجبورید میزان زیادی سوپ کلم برای مدت 7 روز بخورید. البته می توانید میوه و سبزیجات خاصی هم در این رژیم استقاده کنید. البته در هر صورت این رژیم باعث آسیب رسانی به بدن می شود چون میزان کالری آن محدود است.
رژیم غذای کودک:

احمقانه ترین رژیم های غذایی
این رژیم خیلی ساده است، غذای کودک به جای وعده‌های غذایی روزانه، 14 کاسه کوچک از غذای کودک باید در طول روز خورده ‌شود. شیرینی به کار رفته در غذای کودک بسیار کم بوده و همچنین این غذا‌ها سرشار از مواد مغذی بودند، اما در عین حال این مواد برای بدن یک فرد بزرگسال کافی نیستند و بسیاری از کسانی که از این رژیم پیروی کردند، دچار سو‌ء‌تغذیه شدند. از طرف دیگر سود‌جویان فرصت‌طلب بیکار نمانده و با وارد کردن غذا‌های کودک، آنها را با قیمت‌های گزافی به فروش رساندند. همین مسئله باعث شد تا این روش نیز دوام چندانی نداشت باشد و حالا کمتر کسی پیدا می‌شود که هنوز هم بخواهد با کمک غذای کودک وزن خود را کم کند.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

رستوران های مالزی

هتل برج های طلایی کیش

پله های اسپانیایی رم

ستون های سنگی روسیه

موزه بطری های شیشه ای پاتایا تایلند

برج های دوقلوی پتروناس کوالالامپور مالزی

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر