اختلافات سریال سوپرنچرال

اطلاعات فیلم:

نام سریال: ماورا الطبیعه (supernatural)

تهیه کننده: اریک کرایپ

بازیگران: جنسن اکلس، جرد پادکلی، میشا کالینز، مارک شپرد

اختلافات سریال سوپرنچرال

سریال سوپرنچرال در ژانر وحشت و جنایی در سال 2005 شروع به کار می کند. داستان کلی این سریال کارهایی است که دو برادر با نام سم و دین وینچستر برای مبارزه با هیولاها، جادوگران و شیاطین انجام می دهند. در کنار این داستان کلی، یک رشته ی به هم متصل کننده از اتفاقات در فصول مختلف وجود دارد که تقدیر این دو برادر است.

زندگی زندگی است، هیچ گاه نباید از زندگی انتظار داشت که همه چیز را بر وفق مراد ما تنظیم کند. تفاوت انسان ها در نوع دیدن جهان، در نوع دیدن خودشان، در چیزهایی که دوست دارند، در چیزهایی که از آن متنفر هستند و تضاد منافعی که از این تفاوت ها به وجود می آید باعث می شود بخش مهم و بزرگی از زندگی که موجب ادامه ی حیات انسان می شود دچار نقص شود، زندگی کنار یکدیگر.

زندگی انسان ها با هم از سویی موجب افزایش شانس طولانی شدن زندگیشان است ولی از سوی دیگر موجب می شود به خاطر تفاوت هایشان نتوانند با هم زندگی کنند. شاید بهترین راه برای حل این مشکل این باشد که تفاوت ها را پذیرفت، اختلاف ها را قبول کرد، تا حد ممکن مدارا کرد و اجازه نداد هیچ وقت، چیزی که مهم تر است از هم بپاشد، یعنی زندگی با هم دیگر.

اختلافات سریال سوپرنچرال

چنین مشکلاتی فقط مختص کسانی نیست که با هم دین و فرهنگ و جامعه و طبقه ی متفاوتی دارند، بلکه می تواند بین دو برادر هم پیش بیاید که اتفاقا بسیار هم به هم نزدیک هستند و با همکاری هم دیگر شیاطین و هیولاها را کشتند و برای نجات همدیگر حاضر به دیدن خود مرگ شدند. این دو برادر سم و دین وینچستر هستند که نسبت به یک موجود هیولایی نظر متفاوتی داشتند و دین خلاف نظر سم مغزخواری به نام امی را کشت و به سم خبر این کارش را نداد. اما لویاتان ها به ژن های سم و دین دست پیدا کردند و برای سم فاش کردند دین چه کرده است. سم و دین از دست هیولاهای باستانی به نام لویاتان فرار کردند اما نتوانستند از نفرتی که این اختلاف بین آن ها ایجاد کرده فرار کنند و از هم جدا شدند. اما روزگار، برادرانی از نسل قابیل و هابیل را رها نمی کند و دوباره به هم می رساند تا برخلاف میل ظاهری روی پرونده ای در شهری که همه ادعای روح گیری دارند کار کنند. آن ها با کار کردن روی این پرونده به خوبی متوجه می شوند که تنها و بدون همکاری دیگری چقدر آسیب پذیر هستند. پس رونده ی تکراری روح را حل می کنند، هر چند هر دو در آستانه ی مرگ قرار می گیرند و دوباره نزد هم بازمی گردند تا روی چیز بزرگ تری به اسم لویاتان کار کنند.

اختلافات سریال سوپرنچرال

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

سریال ایرانی گلشیفته

بررسی اسطوره های سریال سوپرنچرال (1)

بررسی اسطوره های سریال سوپرنچرال (2)

بررسی اسطوره های سریال سوپرنچرال (3)

بررسی اسطوره های سریال سوپرنچرال (4)

بررسی اسطوره های سریال سوپرنچرال (5)

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر