ادن هازارد، بازیکنی که نتایج را به نفع تیمش تغییر میدهد

ادن هازارد، بازیکنی که نتایج را به نفع تیمش تغییر میدهد


در بازی جام حذفی انگلیس، چلسی و لیورپول بالاخره به همدیگر رسیدند. این دو تیم در بازیهای لیگ برتر، در دوران ضعف منچستر و تاتنهام در شرایط بی ثباتی آرسنال، اصلی ترین رقبای یکدیگر برای کسب عنوان قهرمانی انگلیس به حساب می آیند. در این بازی، در شرایطی که هر دو تیم با نتیجه یک بر یک، خود را آماده ضیافت پنالتی ها میکردند، مائوریتزیو ساری در اواخر بازی ادن هازارد را به بازی آورد تا این هازارد باشد که قفل بازی را بشکند و با زدن گل بسیار زیبایی، چلسی را به مرحله بعدی جام حذفی برده و لیورپول از این رقابتها حذف شود.
ادن هازارد، یکی از معدود بازیکنانی است که میتواند توپ را از میانه زمین گرفته و یک تنه یه قلب دفاع حریف زده و به زیبایی هرچه تمام تر گل به ثمر برساند. شاید در روزگار کنونی بجز مسی و ادن هازارد، پیدا کردن نفر سوم اندکی سخت باشد. هازارد نمونه یک فوتبالیست همه چیز تمام است. از هوش فوق العاده ای برخوردار است، قدرت بازیخوانی حریف را دارد، بهترین شوتها را به ثمر میرساند، در سخت ترین موقعیت ها میتواند هم تیمی های خود را صاحب توپ کند و در نهایت، هم در تعداد پاس گل و هم در تعداد گل زده، هر ساله جزو بهترین بازیکنان لیگ جزیره است.

 

ادن هازارد، بازیکنی که نتایج را به نفع تیمش تغییر میدهد


ادن هازارد البته امسال در چلسی توانسته بیش از گذشته رشد کند و به معروفترن ستاره حال حاضر دنیای فوتبال تبدیل شود. او در چلسی از خط عقب از طرف کسانی چون جورجینیو و مارکوس آلونسو تقویت میشود و در خط حمله نیز آلوارا موراتا و پدرو یا ویلیان کنارش هستند که میتوانند در پاسکاریها به وی کمک کنند. البته شاید موفق ترین زوج تیم چلسی، زوج هازارد و مارکوس الونسو باشند که امسال در تیم ساری، مقابل هر تیمی غوغا به پا میکنند. ادن هازارد همیشه کلید ساری برای گشودن قفل تیمهای حریف است. هرگاه که تیمی مقابل چلسی بسته بازی میکند و اتوبوسی را مقابل دروازه خود پارک میکند، این هازارد است که وارد میدان شده و نتیجه را به سرعت به نفع تیمش تغییر میدهد.

 

ادن هازارد، بازیکنی که نتایج را به نفع تیمش تغییر میدهد

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

راهنمای سفر به مالزی

بلیط رایگان به جزیره کیش ویژه اعضا

دیگه لازم نیست حواستون به کالری باشه. رژیم گیاهخواری داشته ب

کشف نانوذراتی که به گسترش سلول های سرطانی کمک می کنند

نانوسنسورهایی که چربی را در سلول های زنده تشخیص می دهند

نانوذرات مغناطیسی که از خونریزی داخلی جلوگیری می کنند

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر