ارازن‌ترین هتل‌های مشهد - 5.0 out of 5 based on 1 vote

ارزان‌ترین هتل های مشهد

یکی از محبوب ترین شهرهای توریستی ایران، مشهد می باشد. اگر قصد دارید به شهر مقدس مشهد سفر کنید و به دنبال هتل های ارزان قیمت هستید، پیشنهاد می کنیم تا آخر این مطلب با ما همراه باشید. هم چنین در این مقاله هتل هایی را به شما معرفی می کنیم که فاصله کمی با حرم مطهر دارد.

ارازن‌ترین هتل‌های مشهد

معرفی بهترین هتل های ۲ ستاره در مشهد

هتل اسپینو مشهد

هتل اسپینو با 36 اتاق و پرسنل حرفه ایی و مهربان آماده استقبال از شما عزیزان می باشد. این مجموعه اقامتی در سال ۱۳۹۳ در شهر مشهد تاسیس گردیده است.

آدرس: مشهد، خیابان هفده شهریور، خیابان عنصری شرقی پلاک ۲۰

ارازن‌ترین هتل‌های مشهد

هتل سعدی مشهد

یکی از هتل های ارزان قیمت در شهر مشهد، هتل سعدی است. اتاق های این هتل بسیار تمیز و شیک می باشد. از مزیت های این هتل می توان به فاصله کم آن به حرم امام رضا اشاره کرد. هم چنین شما می توانید در رستوران این هتل بهترین غذاها را نوش جان کنید. این هتل برای افراد معلول و جانباز دارای امکاناتی نظیر ویلچر و آسانسور ویژه می باشد.

آدرس: مشهد، خیابان خسروی، خیابان سعدی، سعدی ۲، جنب بانک مسکن

ارازن‌ترین هتل‌های مشهد

هتل آتور

هتل آرتور یکی از هتل های ارزان و 2 ستاره شهر مشهد می باشد. هم چنین این هتل دارای 6 طبقه و 24 مکان اقامتی است. از مزیت های این هتل می توان به نزدیکی به حرم امام رضا اشاره نمود. 

آدرس: مشهد، خیابان امام رضا ،نبش امام رضا

ارازن‌ترین هتل‌های مشهد

هتل پارسه در شهر مشهد

یکی از هتل های ارزان قیمت و خوب مشهد، هتل پارسه می باشد. این هتل در سال 1386  تاسیس شد و در سال 1394 مجددا بازسازی گردید. از مزایای هتل پارسه می توان نزدیکی به مراکز خرید و مجتمع های تجاری و بازار هفده شهریور اشاره کرد.

آدرس: مشهد، خیابان دانش غربی، دانش غربی ۵/۱، کوچه کامیاب

ارازن‌ترین هتل‌های مشهد

هتل سراج

این هتل دو ستاره دارای ۵۴ واحد اقامتی دو تخته، ۲۴ واحد سه تخته، ۶ واحد شش تخته، ۶ واحد سوئیت چهار تخته و ۵ سوئیت دو تخته می باشد. اگر به دنبال هتلی می گردید که در نزدیکی حرم مطهر باشد، حتما اقامت در هتل سراج را تجربه نمایید.

آدرس: مشهد، خیابان طبرسی، طبرسی ۱۶

ارازن‌ترین هتل‌های مشهد

هتل رز طلایی مشهد

یکی دیگر از هتل های ۲ ستاره شهر مشهد، هتل رز طلایی می باشد. از مزیت های این هتل می توان به نوساز بودن و فاصله کم آن با حرم امام رضا اشاره کرد.

ارازن‌ترین هتل‌های مشهد

معرفی بهترین هتل های ۳ ستاره در مشهد

هتل خانه سبز مشهد

اگر تمایل دارید در هتل های لوکس و گران قیمت شهر مشهد اقامت کنید، پیشنهاد می کنیم هتل خانه سبز را انتخاب نمایید. این هتل در سال ۱۳۸۲ افتتاح شد و در سال ۱۳۹۲ مجددا بازسازی گردید. این هتل دارای۱۰ طبقه و ۷۵ اتاق می باشد و از امکانات آن می توان به اینترنت پر سرعت اشاره کرد.

آدرس: مشهد، میدان توحید، جنب مجتمع تجاری نصر

ارازن‌ترین هتل‌های مشهد

هتل دیپلمات مشهد

این هتل ۳ ستاره دارای امکانات لوکس از جمله رستوران و اینترنت می باشد. یکی از مهمترین مزایای هتل دیپلمات مشهد، قرار نداشتن آن در طرح ترافیک و نزدیک بودن آن به ایستگاه راه آهن است. پس همین الان بلیط هواپیمای خود را از آژانس رزرو کرده و اقامت رویایی را در مشهد تجربه کنید.

آدرس: مشهد، میدان راه آهن، ابتدای بلوار شهید کامیاب، نبش شهید کامیاب ۳۲

ارازن‌ترین هتل‌های مشهد

هتل هلیا در مشهد

هتل سه ستاره هلیا، یکی از هتل های ارزان قیمت در شهر مشهد می باشد. پس اگر دنبال هتل ارزان قیمت و لوکس می گردید، این هتل بهترین انتخاب می باشد. از مزایای این هتل می توان به نزدیکی به بازار رضا و بازار هفده شهریور اشاره کرد. هتل هلیا اقامت رویایی را برای شما رقم می زند.

آدرس: مشهد، خیابان امام رضا، امام رضا ۸

ارازن‌ترین هتل‌های مشهد

هتل قصر نیلی در مشهد

هتل قصر نیلی یکی از هتل های محبوب و قدیمی شهر مشهد است که به دلیل قیمت ارزان و نزدیکی به حرم، در بین گردشگران محبوب می باشد. این هتل دارای ۳ طبقه بنا و ۴۸ باب اتاق است و از امکانات رفاهی مطلوبی برخوردار می‌باشد.

آدرس: مشهد، چهارراه آخوند خراسانی، آخوند خراسانی ۱۲

ارازن‌ترین هتل‌های مشهد

معرفی هتل های نزدیک به حرم

هتل جم در مشهد

یکی از پرسابقه ترین هتل های مشهد، هتل سه ستاره جم می باشد. این هتل به دلیل نزدیکی به حرم امام رضا، یکی از اقامتگاه های محبوب در بین توریست ها است.

آدرس: مشهد، خیابان پاسداران، جنب سینما قدس

ارازن‌ترین هتل‌های مشهد

هتل آپارتمان ملل  

یکی از محبوبیت های این هتل، فاصله بسیار کم آن با حرم امام رضا می باشد. این هتل به عنوان یکی از واحدهای نمونه سازمان میراث فرهنگی و گردشگری در شهر مشهد شناخته شده است.

آدرس: مشهد، میدان بیت المقدس(فلکه آب)، امام رضا ۱

ارازن‌ترین هتل‌های مشهد

هتل گلستان مشهد

یکی از ارزان قیمت ترین هتل های شهر مشهد، هتل گلستان است. این هتل هم همانند دیگر هتل های معرفی شده، فاصله کمی با حرم امام رضا دارد. این هتل با کادر مجرب آماده ارایه خدمات به مسافران عزیز می باشد.

آدرس: مشهد، میدان امام خمینی، انتهای خیابان شهید فیاض بخش، جنب دادگستری

ارازن‌ترین هتل‌های مشهد

هتل فرهنگ و هنر

یکی از هتل های نوساز مشهد، هتل فرهنگ و هنر می باشد که در خیابان رازی واقع شده است. این هتل دارای ۶ طبقه و ۷۶ واحد اقامتی می باشد و از مزایای آن می توان به نزدیکی به بازار جنت، بازار طلا و جواهر، مقبره شیح مومن اشاره کرد.

آدرس: مشهد، میدان ده دی ، رازی غربی، نبش رازی غربی یک

ارازن‌ترین هتل‌های مشهد

هتل آپارتمان شارین مشهد

این هتل ۳ ستار یکی از هتل های محبوب در شهر مشهد است که فاصله ی بسیار کمی از حرم امام رضا دارد. این هتل با کارکنانی مجرب، آماده ارایه خدمات به مسافران می باشند.

آدرس: مشهد، خیابان دانش شرقی ۲۱ (شهیدحنایی ۹)، نبش امت رضا ۳

ارازن‌ترین هتل‌های مشهد

هتل مدائن مشهد

اگر به دنبال هتلی ارزان قیمت با امکانات عالی هستید، هتل مدائن بهترین انتخاب می باشد. از زمان ساخت این هتل  نزدیک به 20 سال می گذرد ولی هنوز یکی از رقیب های  هتل های تازه تاسیس است. جالب است بدانید که این هتل با استاندارهای سازمان ایرانگردی و جهانگردی مطابقت دارد.

آدرس: مشهد، خیابان امام رضا،بین امام رضا ۷ و ۹

ارازن‌ترین هتل‌های مشهد

هتل زیتون در مشهد

هتل سه ستاره زیتون مشهد از امکانات لوکسی برخودار است و از مزیت های این هتل می توان به فاصله کم آن به حرم امام رضا اشاره کرد.  

آدرس: مشهد، خیابان پاسداران، جنب سینما قدس

ارازن‌ترین هتل‌های مشهد

هتل یاقوت شرق

هتلی ۲ ستاره یاقوت شرق در سال ۱۳۹۳ تاسیس شده است. این هتل به دلیل فاصله کمی که با مراکز خرید و مجتمع های تجاری و بازار هفده شهریور دارد در بین گردشگران محبوب می باشد.

آدرس: مشهد، میدان هفده شهریور، عنصری شرقی ۱،بین نسترن ۲ و ۴، پلاک

3.25 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.25 (2 Votes)

مطالب مشابه

تور مشهد

هتل اترک مشهد

هتل اطلس مشهد

هتل اعیان مشهد

هتل الغدیر مشهد

هتل الماس مشهد

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر
  • هیچ نظری یافت نشد