ارتباط Google Home با سنسورهای لمسی

قطعا باعث هیجان و شگفتی ما است که از یک اسپیکر کوچک به عنوان ساعت زنگ دار استفاده کنیم، اما جالب این جا است که تنها گزینه هایی برای خاموش کردن این زنگ هشدار، یا صحبت کردن به مدت یک دقیقه بعد از بیدار شدن با این دستگاه است یا کشیدن سیم برق که خیلی از افراد مورد دوم را انتخاب می کنند.  شواهد بسیار زیادی وجود دارد که گوگل می خواهد مهندسی و تخصص خود را در کنار سنسورهای لمسی در جهت پیشرفت تکنولوژی به رخ بکشد.پروژه گوگل هوم در واقع یک نوع تکنولوژی خاصی است که به خانه های هوشمند smart home مربوط می شود اما در واقع نام یک اسپیکر هوشمند دارای سنسور های لمسی است.اسپیکر هوشمند گوگل هوم (Google Home) این امکان را فراهم می‌کند تا در برخی شرایط خاص بتوانید تنها از طریق دستورات صوتی نسبت به کنترل سایر ابزارهای هوشمند موجود در خانه خود هم اقدام کنید.

ارتباط Google Home با سنسورهای لمسی

این دستگاه هوشمند به کمک یک اپلیکیشن میتواند کارهای فوق العاده ای انجام دهد و میتوان مابین اپلیکیشن و اسپیکر گوگل هوم (Google Home) ارتباط ایجاد کرد.اسپیکر هوشمند گوگل هوم (Google Home) اولین اسپیکر هوشمند گوگل است که عملکرد آن شباهت زیادی به خانواده اسپیکرها یا شاید بهتر باشد بگوییم دستیارهای صوتی اکو آمازون است که با دستیار صوتی گوگل (Google Assistant) کار میکند. این دستیار صوتی هوشمند گوگل، بعد از ترموستات های این شرکت – nest – تلاشی برای ورود به بازار در حال رشد خانه های هوشمند است.

ارتباط Google Home با سنسورهای لمسی

Google Home و سنسور های لمسی آن

شما به کمک این دستگاه می توانید موسیقی مورد علاقه خود را پخش کنید و توسط دستیار صوتی، به آن دستور دهید و با این دستگاه جذاب صحبت کنید. در قسمت بالایی این دستگاه، سنسورهای لمسی قرار داده شده تا شما تنها با لمس آن، صدای موسیقی را کم و یا زیاد کنید و یا موزیک های دیگری را پخش نمایید. کمپانی گوگل از سه بلندگوی با کیفیت در دستگاه گوگل هوم استفاده کرده تا صدای تولید شده توسط این دستگاه، رضایت کاربران خود را به دست آورد. صدای تولید شده دستگاه نسبت به محصولات مشابه، کیفیت بهتری دارد اما همچنان آن را نمی توانید با بلندگوی های خانگی جایگزین کنید.

ارتباط Google Home با سنسورهای لمسی

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

تماس با ما

همکاری با ما

تور کیش با پرواز ماهان

تور دبی با پرواز ماهان

تور آنتالیا با پرواز ماهان

تور دبی ویژه شهریور 94 با پرواز ماهان

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر