ارزان ترین کشورهای اروپایی برای تعطیلات - 3.0 out of 5 based on 3 votes

ارزان ترین کشورهای اروپایی برای تعطیلات

آیا تا به حال برایتان پیش آمده که به دلیل مخارج بالای سفر به کشور خارجی، برنامه خود را کنسل کرده باشید. کشور های اروپایی دارای مکان های دیدنی هستند که برای تمام افراد با بودجه های مختلف مناسب می باشد. در این مقاله قصد داریم شما را با ارزان ترین کشورهای اروپایی آشنا کنیم.

ارزان ترین کشورهای اروپایی برای تعطیلات

ارزان ترین کشورها در اروپا برای تعطیلات: بلغارستان

یکی از ارزان ترین کشورهای اروپایی، بلغارستان می باشد که به دلیل تاریخ غنی، معماری بسیار زیبا، مردم گرم صمیمی و غذاهای خوش طعم، یکی از گزینه های مناسب برای سفر است. البته این کشور در فهرست مقاصد گردشگری محبوب قرار ندارد؛ اما سفر در آن فوق العاده لذت بخش و مقرون به صرفه می باشد. اگر قصد دارید به این کشور سفر کنید باید برای اتاق مشترک در مسافرخانه 9.90 دلار، سه وعده غذایی ارزان 9.50 دلار، سواری بر دو وسیله نقلیه عمومی 1.80 دلار، بازدید از یک جاذبه گردشگری 3.40 دلار و سه قوطی نوشیدنی 4.20 دلار پرداخت نمایید.

ارزان ترین کشورهای اروپایی برای تعطیلات

ارزان ترین کشورها در اروپا برای تعطیلات: لهستان

کشور لهستان بخاطر هزینه های پایین زندگی یکی از ارزان ترین کشورهای اروپایی برای سفر محسوب می شود. از جاذبه های این کشور می توان به کوه های تاترا Tatra Mountains، قلعه واول Wawel Castle، پارک لازینکی Lazienki Park، کراکو کلاث هال Krakow Cloth Hall، پارک ملی اسلوینسکی Slowinski National Park، صومعه خانه جاسنا گورا Jasna Gora Monastery و غیره اشاره نمود. اگر قصد دارید به ورشو در لهستان سفر کنید باید برای اتاق مشترک در مسافرخانه 11.94دلار، سه وعده غذایی ارزان 15.50 دلار، سواری بر دو وسیله نقلیه عمومی 2 دلار، بازدید از یک جاذبه گردشگری 6 دلار و خرید سه قوطی نوشیدنی 2.50 دلار پرداخت نمایید.

ارزان ترین کشورهای اروپایی برای تعطیلات

ارزان ترین کشورها در اروپا برای تعطیلات: رومانی

رومانی یکی از کشورهای اروپایی است که دارای محله شهر قدیم Old Town  می باشد. این کشور در فهرست ارزان ترین کشورهای اروپا قرار دارد. شهر قدیم بخارست پایتخت رومانی می باشد و یکی از شهر های هیجان انگیز این کشور است. این شهر علاوه بر جاذبه های گردشگری دارای معماری فوق العاه ایی نیز می باشد. اگر قصد دارید به بخارست سفر کنید باید برای اتاق مشترک در مسافرخانه 10 دلار، سه وعده غذایی ارزان 21 دلار، سواری بر دو وسیله نقلیه عمومی 0.70 دلار، بازدید از یک جاذبه گردشگری 3 دلار و خرید سه قوطی نوشیدنی 2.58 دلار بپردازید.

ارزان ترین کشورهای اروپایی برای تعطیلات

ارزان ترین کشورها در اروپا برای تعطیلات: مجارستان

یکی از ارزان ترین کشورهای اروپایی برای سفر، مجارستان است. از جاذبه های این کشور می توان به کلیساها، قلعه ها، پارک ها، میدان ها، هتل ها و حتی چشمه های آب گرم فوق العاده اشاره نمود. پایتخت مجارستان، بوداپست می باشد. این شهر به دلیل هزینه های پایین اقامت، حمل و نقل و غذا برای دانشجویان کم درآمد و گردشگرانی که ارزان سفر می کنند، یک مقصد عالی محسوب می شود. هزینه های زندگی در بوداپست به این صورت  است که شما باید برای اتاق مشترک در مسافرخانه 13 دلار،  سه وعده غذایی ارزان 18.70 دلار، سواری بر دو وسیله نقلیه عمومی 2.40 دلار،  بازدید از یک جاذبه گردشگری 5 دلار و خرید سه قوطی نوشیدنی 2.20 دلار پرداخت نمایید.

ارزان ترین کشورهای اروپایی برای تعطیلات

ارزان ترین کشورها در اروپا برای تعطیلات: اوکراین

اوکراین یکی از ارزان ترین کشورهای اروپایی می باشد. با اینکه این کشور در بین گردشگران چندان معروف نمی باشد ولی جاذبه های گردشگری فراوانی دارد. شهر اوکراینی لویو Lviv  بسیار دیدنی است و صد درصد ارزش بازدید دارد. اگر قصد دارید از این شهر زیبا دیدن نماید باید برای اتاق مشترک در مسافرخانه 8 دلار، سه وعده غذایی ارزان 17 دلار،  سواری بر دو وسیله نقلیه عمومی 0.60 دلار، بازدید از یک جاذبه گردشگری 2 دلار و سه قوطی نوشیدنی 2.20 دلار بپردازید.

ارزان ترین کشورهای اروپایی برای تعطیلات

ارزان ترین کشورها در اروپا برای تعطیلات: جمهوری چک

جمهوری چک یکی از مقصد های ارزان قیمت اروپایی است و از جاذبه های دیدنی آن می توان به قلعه های قرون وسطایی، بناهای قرن چهاردهمی، موزه ها، سالن های کنسرت، کلیساهای سبک گوتیک و دژهای نظامی و غیره اشاره نمود. اگر عاشق معماری، طراحی یا تاریخ هنر هستید، پیشنهاد می کنیم حتما از این کشور بازدید کنید. جمهوری چک برای دانشجویان و گردشگرانی که بودجه کمی دارند، گزینه مناسبی می باشد. برای زندگی کردن در جمهوری چک هزینه ها به این صورت می باشد: هزینه اتاق مشترک در مسافرخانه 15 دلار، هزینه سه وعده غذایی ارزان 20 دلار، هزینه سواری بر دو وسیله نقلیه عمومی 2 دلار، هزینه بازدید از یک جاذبه گردشگری 10.80 دلار، هزینه سه قوطی نوشیدنی 2.60 دلار.

ارزان ترین کشورهای اروپایی برای تعطیلات

ارزان ترین کشورها در اروپا برای تعطیلات: کرواسی

کشور کرواسی یکی از ارزان ترین کشورهای اروپایی برای تعطیلات به شمار می رود. شما در سفر خود به این کشور می توانید از ویرانه های رومی، سواحل زیبا، پارک های ملی خیره کننده و کوه های عظیم و باشکوه  دیدن نمایید. هم چنین سریال محبوب و جذاب بازی تاج و تخت Game of Thrones نیز در این کشور فیلمبرداری شده است. هزینه های زندگی در شهر دوبرونیک Dubrovnik به این صورت می باشد: هزینه اتاق مشترک در مسافرخانه 30 دلار، هزینه سه وعده غذایی ارزان 22.50 دلار، هزینه سواری بر دو وسیله نقلیه عمومی 4.50 دلار، هزینه بازدید از یک جاذبه گردشگری 22.50 دلار، هزینه سه قوطی نوشیدنی 3.75 دلار.

ارزان ترین کشورهای اروپایی برای تعطیلات

ارزان ترین کشورها در اروپا برای تعطیلات: لتونی

کشور لتونی در نزدیکی سوئد واقع شده و از جاذبه های آن می توان به شهرها و روستاهای قدیمی، معماری آرت نوو، سواحل زیبا، قلعه های باستانی و جنگل های افسانه ایی اشاره نمود. این کشور یک مکان ایده آل برای یک سفر ارزان به شمار می رود. هزینه های زندگی در شهر ریگا Riga به این صورت است: هزینه اتاق مشترک در مسافرخانه 15 دلار، هزینه سه وعده غذایی ارزان 23.50 دلار، هزینه سواری بر دو وسیله نقلیه عمومی 5 دلار، هزینه بازدید از یک جاذبه گردشگری 3.50 دلار، هزینه سه قوطی نوشیدنی 3.50 دلار.

ارزان ترین کشورهای اروپایی برای تعطیلات

ارزان ترین کشورها در اروپا برای تعطیلات: اسلواکی

اسلواکی جز ارزان ترین کشورهای اروپایی برای سفر به شمار می رود و پایتخت آن براتیسلاوا می باشد. از جاذبه های این شهر می توان کوه های بلند، معماری قدیمی و زیبایی های طبیعی از جمله جنگل هایی برای کوهنوردی و تپه نوردی را نام برد. در سفر خود به شهر براتیسلاوا Bratislava باید برای اتاق مشترک در مسافرخانه 20 دلار،  سه وعده غذایی ارزان 20 دلار، سواری بر دو وسیله نقلیه عمومی 2.20 دلار، بازدید از یک جاذبه گردشگری 7.80 دلار و خرید سه قوطی نوشیدنی 3.40 دلار بپردازید.

ارزان ترین کشورهای اروپایی برای تعطیلات

ارزان ترین کشورها در اروپا برای تعطیلات: پرتغال

کشور پرتغال یک مقصد گردشگری ارزان به شمار می رود؛ زیرا با وجود محبوبیت زیاد و رونق گردشگری هنوز هزینه های اقامت و سفر در این کشور مناسب می باشد. اگر عاشق تاریخ، فرهنگ منحصر بفرد، دریاها، چشمه های آبگرم و غذاهای دریایی هستید، حتما به این کشور سفر کنید. هزینه های زندگی در پرتغال به این صورت است: هزینه اتاق مشترک در مسافرخانه 22.50 دلار، هزینه سه وعده غذایی ارزان 27 دلار، هزینه سواری بر دو وسیله نقلیه عمومی 3.40 دلار، هزینه بازدید از یک جاذبه گردشگری 9.40 دلار، هزینه سه قوطی نوشیدنی 3.40 دلار.

ارزان ترین کشورهای اروپایی برای تعطیلات

3 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.00 (3 Votes)

مطالب مشابه

تور مالزی ویژه تعطیلات عید

تور تایلند ویژه تعطیلات عید

تور کیش تعطیلات اردیبهشت 94

تور کیش ویژه تعطیلات تیر 94

تور کیش ویژه تعطیلات عید فطر

تور دبی ویژه تعطیلات عید فطر 94

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر