خیابان آکسفورد در لندن - 5.0 out of 5 based on 1 vote

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

خیابان آکسفورد در لندن

خیابان آکسفورد در لندن

خیابان آکسفورد لندن (Oxford Street)، یکی از محبوب ترین و اصلی ترین خیابان های کل اروپا به حساب می آید. سالانه بیش از 200 میلیون نفر از آن بازدید می کنند که در نوع خود تعداد بسیار بالایی می باشد. این خیابان هم برای خود مردم لندن و هم برای مردم سراسر دنیا جایی زیبا و فوق العاده به حساب می آید. در این خیابان برندهای روز دنیا و مورد علاقه ی تمام مردم جهان وجود دارند. فرشگاههای چند و بخشی و عظیم از دیگر ویژگی های این خیابان می باشد.

اجاره های این خیابان بسیار بالا می باشد برای همین مغازه و ویترین های تکی پیدا نمی کنید و تنها برندهای فوق بالای جهانی از عهده هزینه ای آن برمی آیند. در این خیابان همچنین تسهیلات استراحت و رستوران های شیک و لوکس نیز وجود دارد.

جالب است بدانید در قبل خیابان آکسفورد منطقه ای مسکونی بود که جوی ناخوشایند و مسموم داشت. در آن چوبه های دار قرار داشتند. این خیابان در سال های آخر قرن نوزدهم بازسازی شد و حال و هوای کسب و کار در آن دمیده شد. چندی نگذشت که برندهایی که از شهرت جهانی برخوردار بودند در این خیابان سر در آوردند و درهای خود را بر روی مردم باز کردند. اتفاقی که با استقبال شدیدی همراه بود. از جمله این نمایشگاهها، جان لوئیس در سال 1864 و سلفریج در سال 1909 بودند. بعد از این نمایشگاههای دبنهازیم در سال 1919 و هاوس آو فریزر در سال 1935 به این خیابان اضافه شدند. انی خیابان متاسفاه در خلال جنگ جهانی اول، بمباران های زیادی را متحمل شد و بعد از جنگ، بسیاری از نقاط و قسمت های مورد بازسازی قرار گرفت. البته فروشگاههای که ذکر شد در جنگ توانستند تا الان جای خود را در این خیابان تثبیت نمایند.

خیابان آکسفورد در لندن

در کنار این فروشگاهها و برندهای مشهور، ساختمان مهم دیگری که در این خیابان قرار دارد، باشگاه 100 است. این جا محل اجرای موسیقی های زنده است و تاکنون نقش مهمی در صحنه ی موسیقی لندن داشته است.گروههای مختلف و مشهوری در باشگاه 100 اجرا داشته اند. از طرف دیگر کالج مد لندن در سال های 1966 تا کنون یکی از ساختمان های خود را در اینجا بنا کرده است. می توان گفت این خیابان نمونه واقعی یک خیابان خرید در قرن بیست و یک می باشد. خصوصیات خرید در این خیابان در سطح بالایی قرار دارد. مسافران تور اروپا می توانند در برنامه ی خود در این خیابان قدم زده و به آنچه در آن واحد در بازار بالاترین کیفیت را دارد نگاه کنند. امتداد این خیابان 1.9 کیلومتر است که در طول آن وای فای رایگان، رستوران ها و محل های نشستن زیادی نیز وجود دارد.

چراغان کردن در شب کریسمس یکی از برنامه های سنتی می باشد که از سال 1959 در اینجا اجرا می شود. بدین صورت که در اوایل نوامبر از یک فرد محبوب دعوت می شود که چراغ ها را روشن کند. این مراسم بسیار جذاب می باشد و با اجراهای موسیقی زنده و نمایش های جالب همراه است. تعداد غالب بر 300 نمایشگاه در این خیابان قرار دارند و با شور و نشاط خود روحیه ی خاصی را به کل خیابان داده اند.

خیابان آکسفورد در لندن

کلیک ها: 5
برج شارد لندن - 5.0 out of 5 based on 1 vote

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

برج شارد لندن

برج شارد لندن

برج شارد لندن، آسمان خراشی در قلب لندن می باشد که هدف از ساخت آن شکافتن ابرهای تنیده ی لندن می باشد. این ساختمان در حد بالایی لوکس و مجلل می باشد. این برج بلند در میان آسمان خراش های بلند دنیا در رتبه ی 46ام قرار دارد. این ساختمان جزو بلندترین سازه های بلند اروپا می باشد. برج شارد لندن، 95 طبقه دارد که از این میان 72 طبقه ی آن قابل استفاده می باشد. ارتفاع این برج 310 متر می باشد. طراح این برج بلند و بسیار زیبا معمار مشهور ایتالیایی، رنزو پیانو می باشد. تاریخ ساخت این پروژه در سال 2009 بود و بعد از حدود سه سال در ماه می، در سال 2012 افتتاح گردید. در واقع در ان تاریخ افتتاح گردید تا بتواند در المپیک سال 2012 لندن میزبان مهمانان خود باشد. هزینه های ساخت این پروژه مرتفع در حدود 450 میلیون پوند بود. البته در داخل این پروژه کاربری های دیگری همچون رستوران ها، ادارات و آپارتمان های لوکس قرار دارد. قابل توجه شما که در طبقات 68 تا 72 نیز رصدخانه ای قرار دارد که یک دید 360 درجه از کل لندن را به نمایش می گذارد. و اما اطلاعاتی مفید و مختصر در مورد این برج زیبا در زیر آمده است.

برج شارد لندن

شاید برای تمامی علاقه مندان به سازه های بلند و بازدیدکنندگان رفته به اینجا، داستان ساخت آن جای سوال باشد. در سال 1998 بود که ایروین سلار و شرکایش که کارآفرین هایی اهل لندن بودند، تصمیم گرفتند که با احداث پروژه ای در لندن، تغییری در حالت کلی شهر ایفا کنند. در واقع این برنامه ای بود که از سال 1970 دست نخورده باقی مانده بود. برای همین در سال 2000 به ایتالیل سفر کردند تا معمار مشهور رنزو پیانو را ملاقات کنند. در این ملاقاتی که داشتند و بیشتر یک ناهار کاری بود و در همان جلسه رنزو پیانو در مورد برنامه ها و پیشنهاد های خود صحبت کرده بود. این برنامه ها و گفتگوها ادامه پیدا کرد تا سرانجام در سال 2003 دولت انگلیس با طرح پیشنهادی موافقت کرد و دستور ساخت این آسمان خراش بلند مطرح شد. ساخت این پروژه ی عظیم در سال 2007 شروع شد و قبل از المپیک 2012 لندن به پایان رسید. مساله دیگر در مورد این برج بلند این است که در آن زمان که حادثه ی تروریستی 11 سپتامبر اتفاق افتاد، انگیزه ی ساخت این آسمان خراش از بین نرفت و افرادی مانند سلار بیشتر بر ساخت آن اهتمام ورزیدند. در نهایت توانست سازه ی شارد را بلندتر از برج تجارت جهانی بسازد.

برج شارد لندن

از جمله مسایلی که ساخت این برج بلند با آن مواجه بود، هزینه ساخت و دوره ی زمانی بود. چرا که واقعا هزینه های ساخت بالایی را می طلبید. در سال 2007 بیشتر کشورهای جهان از جمله خود لندن در رکود اقتصادی بودند و این حس بوجود آمده بود که ساخت شارد را متوقف خواهند کرد. اما بعدها در سال 2008 کشور قطر با تقبل پرداخت 80 درصد هزینه ها در ساخت این ساز ه ی عظیم با لندن همکاری کرد. البته که امروزه قطر در هزینه ها و سودهای این پروژه سهیم می باشد.

برج شارد لندن

مشابه برج شارد لندن در جهان سازه های بلند و مرتفع زیاد هستند. در خود شهر لندن نیز سازه های مرتفع دیگری نیز وجود دارند. اما معماری این برج با آنچه تاکنون ساخته شده است متفاوت است. ایده ی ساخت این برج بگونه است که برج همچون مجسمه ای مخروطی از دل لندن یعنی رود تیمز سر بیرون کشیده است. این سازه عظیم از اطراف به راحتی دیده می شود و در خود ساختمان نیز دیدهای فوق العاده ای به شهر لندن وجود دارد. در نمای ساختمان از شیشه استفاده شده است و همین امر سبب شده است که شکل ساختمان با تغیررات آب و هوایی تغییر کند.  در نمای این ساختمان 11000 قطعه شیشه و مساحت آن 56000 مترمربع می باشد.

اجزای این ساختمان به شرح زیر است:

یک رصد خانه با دیدی 360 درجه به کل لندن، یک هتل لوکس و بسیار باشکوه برای اقامت، سه رستوران در طبقات 31، 32 و 33، یک دفتر برای شبکه ای قطری و چندیدن اداره و دفتر خدماتی دیگر که در سال های بعد در این برج اسکان گرفتند.

قطعا تجربه ی بودن در آسمان خراشی بلند برای همه سرشار از تجربه و هیجان خواهد بود. پس در برنامه های خود بازدید از اینجا را فراموش نکنید.

برج شارد لندن

کلیک ها: 3
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

بهترین هتلهای وین پایتخت اتریش

-    هتل اشترینس

هتل اشترینس در مرکز شهر وین واقع شده است و اطراف این هتل بسیار پر جنب و جوش است. این هتل در ایستگاه متروی بوگاس-استاتال خط پنجم واقع شده است. برای رسیدن به این هتل نیاز به 5 دقیقه پیاده روی دارید. این هتل در منطقهی مدرن وین نایابو قرار دارد. این هتل دارای رستوران کلاسیک وین، باغ خصوصی و دسترسی به وای فای رایگان است. از جمله ویژگی های مننحصر به فرد هتل اشترینس میتوان به اتاقهای بزرگ با بالکن یا تراس با منظرهای از باغ، یک تخت خواب بزرگ، تلویزیونکابلی، یک صندلی، مبلمان چوبی، حمام، قهوه ساز، کتری برقی و غیره اشاره کرد. از روزهای سه شنبه تا جمعه در رستوران این هتل میتوانید از غذاهای اتریشی و هم چنین انواع نوشیدنیهای اتریشی لذت ببرید. گیاهان از باغ شخصی هتل تهیه میشوند. فاصله موزه تا هتل به اندازه 20 دقیقه پیادهروی میباشد. ساختمان جدید هتل انتخاب عالی برای مسافران علاقهمند به خرید کردن، موزهها و آداب و رسوم و فرهنگ است. این هتل یکی از بهترین مکانهای وین است. مهمانهای این هتل نسبت به سایر هتلهای منطقه شادتر هستند. در این هتل خدمه به زبان خود شما صحبت میکنند.

بهترین هتلهای وین پایتخت اتریش

-    هتل خانه زمان

فقط با 15 دقیقه پیاده روی از کلیسای سنت استفان به هتل خانه زمان خواهید رسید. هتل خانه زمان در  قرن 19 ساخته شده است. در این هتل مهمانان میتوانند از 5 مجموعه لوکس و فانتزی مبله شده یک مجموعه را به دلخواه انتخاب کنند. همه اتاقها دارای تهویه مطبوع بوده و دارای یک تلویزیون اپل با کانالهای ماهوارهای و یک حمام اختصاصی میباشند. سایر امکانات عبارتند از لپ تاپ، کافی شاپ، دستگاه قهوه ساز، امکانات درست کردن چای، لوازم آرایشی و یک بطری آب. بسته به مجموعه انتخاب شده میتوان از سایر امکانات رفاهی مانند سونا خصوصی، بالکن یا تراس بهرهمند شد. یخچالی حاوی نوشیدنیهای رایگان، وای فای رایگان با سرعت بالا و پارکینگ رایگان نیز ارائه میشود. شما میتوانید از صبحانههای تازه لذت ببرید و در تمام طول روز سفارش غذا بدهید. یک آشپزخانه حرفهای در هتل خانه زمان در دسترس است و اتاق مدیتیشن و یک اتاق نشیمن نیز وجود دارد. در این هتل شما میتوانید راننده اختصاصی استخدام کنید. فرودگاه بین المللی وین در  17 کیلومتری هتل است. این هتل انتخاب خوبی برای مسافران علاقهمند به کاوش بخشهای قدیمی شهر، پیادهرویهای شهری و بناهای تاریخی است. زوج ها به این مکان علاقه خاصی دارند.

بهترین هتلهای وین پایتخت اتریش

-    هتل سانس سوچی

هتل بزرگ سانس سوچی در مرکز وین قرار دارد و دارای یک استخر سرپوشیده و وای فای رایگان است. هم چنین مهمانان میتوانند در یک سونا، حمام بخار و منطقهای آرامش بخش به صورت رایگان استراحت کنند و از محیط لذت ببرند. یک مرکز مدرن تناسب اندام با مربی شخصی نیز در دسترس است. هتل سانس سوچی هم چنین دارای یک کافه رستوران است که میهمانان میتوانند از غذاهای اتریشی و بین المللی آن لذت ببرند. این هتل دارای اتاقهای بزرگ با طراحی داخلی ظریف و مناسب با روحیه هنرمندان است. این هتل دارای تهویه مطبوع و پارکت، تلویزیون ماهوارهای و تختخواب میباشد. حمام دارای روپوش حمام، لوازم آرایش و سشوار است. تا ایستگاه متروی تنها 2 دقیقه پیاده روی لازم است. هتل سانس سوچی یک انتخاب عالی برای مسافران علاقهمند به خرید، موزه و آداب و رسوم است.

بهترین هتلهای وین پایتخت اتریش

-    هتل دس تیرول

این هتل 4 ستاره، ترکیبی از طراحی منحصر به فرد با هنر مدرن وینی است. هتل دس تیرول روبروی مرکز خرید واقع شده است. سونا و حمام بخار میتوانند به صورت رایگان مورد استفاده قرار گیرند. وای فای رایگان نیز در دسترس است. از ویژگیهای این هتل میتوان به اتاقهای بزرگ، تهویه مطبوع، دسترسی به لوازم درس کردن چای، دسترسی به قهوه ساز، تلویزیون ماهوارهای و حمام با روپوش و دمپایی اشاره کرد. یک پیادهروی 5 دقیقهای میهمانان را به خیابان رینگ استراسبورگ و موزه تاریخ هنر میبرد.

-    هتل ساچر وین

بهترین هتلهای وین پایتخت اتریش

هتل ساچر وین در قلب وین واقع شده است. از این هتل تا مرکز حمل و نقل عمومی کارلسپلاتز که به تمام نقاط وین اشراف کامل دارد تنها 2 دقیقه پیادهروی نیاز است. رستورانهای رت و گرونبار غذاهای بین المللی و سنتی وین را در اختیار شما قرار میدهند. کافه بلیو یک محل ملاقات بسیار محبوب است.
 قهوه ساز در این هتل در دسترس است. در سال 1876 هتل ساچر وین با عتیقههای ارزشمند، مبلمان زیبا و مجموعهای معروف از نقاشیها ساخته شده است. اتاقها به صورت جداگانه با مواد گرانبها ساخته شده-اند. اسپا ساچر طیف گستردهای از ماساژ و درمانهای زیبایی و سلامتی را ارائه میدهد. موزه آلبرتینا، کلیسای سنت استفان و کاخ امپراتوری هفبور تنها به اندازه 5 تا 10 دقیقه پیادهروی از هتل ساچر وین فاصله دارند. هتل ساچر وین یک انتخاب عالی برای مسافران علاقهمند به فرهنگ، معماری و موزهها است.

-    هتل پلاسیس کوبورگ

بهترین هتلهای وین پایتخت اتریش

هتل پلاسیس کوبورگ یک هتل لوکس 5 ستاره در یک ساختمان تاریخی در مرکز وین است. این هتل دارای سوئیت با تهویه مطبوع، یک رستوران با غذاهای لذیذ و دسترسی به وای فای رایگان دارد. علاوه بر این در هتل پلاسیس کوبورگ یک مجتمع آب گرم  شامل سونا، حمام بخار، حمام گرم، استخر سرپوشیده و تراس آفتاب وجود دارد. مرکز تناسب اندام مدرن نیز در این هتل وجود دارد. انواع نوشیدنی، میوه، شکلات و دسته گل به همه مهمانان ارائه میشود. مصرف نوشیدنیها در این هتل رایگان است.
 غذاهای اتریشی و بین المللی و همچنین نوشیدنیهای رنگارنگ در رستوران هتل ارائه میشود. در شب سال نو مهمانان میتوانند از یک شام لذیذ به صورت رایگان لذت ببرند. این هتل یک انتخاب عالی برای مسافران علاقهمند به فرهنگ، معماری و موزهها است.

-    هتل گوس هوس وین

بهترین هتلهای وین پایتخت اتریش

هتل گوس هوس وین در قلب وین قرار دارد و تنها به اندازه  5 دقیقه پیاده روی از کلیسای سنت استفان فاصله دارد. این هتل در کنار موزه آلبرتینا است. این هتل فضایی شخصی و امکانات ویژهای مانند وای فای رایگان و نانوایی را ارائه میدهد. هتل گوس هوس وین دارای طراحی مدرن، اتاقهایی با تهویه مطبوع و مبلمان شیک، تلویزیون و سیستم صوتی و حمام با دوش دارد. از اتاقهای طبقه بالای هتل میتوان مرکز شهر را مشاهده کرد. خدماتی مانند داشتن محافظ شخصی نیز در دسترس هستند.
 انواع نوشیدنیها، چای و قهوه در هر اتاق رایگان ارائه میشود. در این هتل رستوران و نانوایی در طبقه همکف قرار گرفتهاند و شما میتوانید غذاهای سبک، سالم و تازه را به همراه نان و شیرینیهای تازه پخته شده تهیه کنید. صبحانه در تمام طول روز در دسترس است. غذاهای مختلفی برای صبحانه با قیمتهای متفاوت در اختیار شما قرار خواهد گرفت. تا کنگره هافبورگ تنها 10 دقیقه پیادهروی لازم است. این هتل یک انتخاب عالی برای مسافران علاقهمند به فرهنگ، معماری و موزه است.

کلیک ها: 5
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

بنای اعجاب انگیز میلان

این کلیسا که به دلیل معماری قرون وسطایی آن برجسته می باشد، در بین سال های 386 – 379 میلادی توسط آمبروز مقدس ساخته شده است. او که یک قدیس مسیحی و اسقف اعظم میلان بود، به تاثیر گذارترین شخصیت مذهبی سده چهارم میلادی بدل شد. کلیسای بازسازی شده در قرن یازدهم، الگو و سرمشقی برای تمام کلیساهای رومانسک لومبارد گردید و این همان کلیسایی است که امروزه در میلان مشاهده می کنیم.

 بنای اعجاب انگیز میلان

کلیسای آمبروز مقدس ( Sant'Ambrogio )، که قدیمی ترین کلیسای میلان می باشد، در اندازه ای عظیم و بسیار باشکوه بر روی یک گورستان موجود بنا شده است که در آنجا آرامگاه تعداد زیادی شهید رومی می باشد که بر اثر شکنجه جان خود را از دست داده اند. در واقع نام اولیه کلیسا از همین اتفاق گرفته شده و کلیسای Martyrum نامیده می شد. کلیسای اصلی در زیر ساختمان موجود حفاری شده است. از آن زمان تاکنون، این کلیسای بزرگ در طول قرن ها چندین بار گسترش یافته و بازسازی شده است. در بین سال های 1492 – 1497، طراحی مجدد بخشی از کلیسا به دوناتو برمانت سپرده شد و او بخش عبادتگاه کلیسا را بر مبنای کلیسای سنت پیتر در شهر واتیکان طراحی نمود.

 بنای اعجاب انگیز میلان

چیزهای زیادی برای دیدن در این کلیسا وجود دارد. بازدید شما با رواق بلندی شروع می شود که در قرن نهم ساخته شده است و تالار مرکزی آن با سنگ های تراش خورده، بهترین نمونه های دوران رومانسک اروپایی می باشند. در داخل کلیسا منبر تراش خورده به سبک رومانسک و تابوتی متعلق به قرن چهارم که بسیار منقوش است و در زیر آن قرار دارد، به چشم می خورند. محراب بلند آن شاهکار هنری کارولینگین است که در سال 835 در میلان یا ریمز ساخته شده است. گنبد موزائیکی این کلیسا از طریق آخرین کلیسای در سمت راست در دسترس است.

 بنای اعجاب انگیز میلان

یکی از جالب ترین جاذبه های کلیسای آمبروز مقدس، خود آمبروز مقدس می باشد. بدن او در سردابه کلیسا در معرض نمایش قرار گرفته است. اسکلت او با یک پوشش محافظی لعاب و پوشانده شده است و لباسی فاخر به همراه جواهرات به تن دارد که با تاج سفید اسقف و کفش های زیبا تکمیل می یابد.

کلیک ها: 5
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

بهشت دوستداران نقاشی

در شهر میلان، پایتخت مد ایتالیا، موزه هنری کوچکی قرار دارد که محل شاهکارهای هنری بی نظیری از برخی بزرگترین هنرمندان ایتالیایی است؛ در حالی که بسیاری از افراد، موزه های واتیکان و یا گالری اوفیتزی را به عنوان بهترین موزه های هنری ایتالیا در نظر می گیرند، اما گالری کمتر شناخته شده ی پیناکوتکا دی بررا (Pinacoteca di Brera) یکی از بهترین موزه های هنر در جهان می باشد. گالری دی بررا در پلازو بررا (Palazzo Brera) واقع شده است که با آکادمی هنرهای زیبای بررا (Accademia di Belle Arti) در پلازو بررا شریک می باشند. این آکادمی در سال 1776 تاسیس گردید و هدف اصلی از تاسیس این بنا، آموزش و پژوهش در هنرهای خلاق (نقاشی، مجسمه سازی، گرافیک، عکس وغیره) می باشد.

 بهشت دوستداران نقاشی

پلازو بررا، کاخ ماندگار و تاریخی در شهر میلان، در منطقه لمباردی در شمال ایتالیا، خود یک اثر هنری زیبا می باشد. عیسویون، کاخ باروک را در اواخر قرن هفدهم به عنوان یک کلیسا بنا کردند و پس از مهاجرت آن ها، پلازو بررا به سبک نئو کلاسیک بازسازی شد. به محض ورود به حیاط، مجسمه ساخته شده از ناپلئون اول در سال 1809 اثر «کانوا» را خواهید دید. هنگامی که ماریا تریزا - ملکه اتریش-، مالکیت پلازو بررا را که در اختیار عیسویون بود، تصاحب کرد، به کانون پیشرفته ترین موسسات فرهنگی شهر تبدیل شد و در حال حاضر نیز این وضعیت برقرار است. علاوه بر آکادمی و گالری هنرهای زیبا، پلازو بررا دارای موسسات علوم و ادبیات لومبارد، کتابخانه ملی Braidense، رصدخانه نجومی و یک باغ گیاه شناسی است که از سال 1700 حفظ شده است.

 بهشت دوستداران نقاشی

گالری دی بررا، یکی از بهترین موزه های هنریست که تاکنون دیده اید. بیش از 400 اثر هنری متعلق به قرن چهاردهم تا قرن بیستم که به دست استادان بزرگ نقاشی همچون پیرو دلا فرانچسکا، رافائل و کاراواجو خلق شده است، در این موزه قرار دارد. گالری هنری، وجود آثار هنری ارزشمند از سراسر این سرزمین را مدیون ناپلئون بناپارت می باشد که کنترل ایتالیا را بدست گرفت و میلان را پایتخت این کشور قرار داد. این یکی از معدود موزه های ایتالیا است که بجای مجموعه های خصوصی، توسط دولت ایتالیا ایجاد شده است. نقاشی بوسه، که از پرشورترین نمایش های « بوسه » در تاریخ هنر غرب است، به عنوان نمادی از رمانتیسم ایتالیایی در نظر گرفته می شود. تاریخ این نقاشی که به قرون وسطی بر می گردد، تصویری از روح وحدت و یکپارچگی ایتالیا است. آثار هنری در گالری بررا، به ترتیب تاریخ در طی 6 قرن به نمایش گذاشته شده است. انتظار می رود که غالبا آثار نقاشی هنرمندان ایتالیایی، به ویژه آن هایی که متعلق به منطقه لومباردی و ونتو هستند، در گالری دیده شود؛ اما تحت دوران فروانروایی ناپلئون در تبادلی که با لوور پاریس انجام گرفت، برخی نقاشی های فلمنکی شامل آثار روبنس و ون دایک به بررا آورده شد.

 بهشت دوستداران نقاشی

از دیگر آثار می توان به تابلوی «دو بانو» اثر جیووانی بلینی، همچنین آثاری از پائولو ورونسه، تیتان، تینتورتو و چهره‌نگاری‌های لورنزو لوتو و جیووانی باتیستا مورونی اشاره کرد اما بی شک مهم‌ترین تابلوی این مجموعه، تابلو «ازدواج باکره» اثر رافائل است. همچنین دیدن نقاشی فوق العاده «در سوگ مسیح» اثر آندرا منتنا (Andrea Mantegna)، نقاش رنسانس اهل ایتالیا، را از دست ندهید.

 بهشت دوستداران نقاشی

هنگامی که این گالری توسط عیسویون اداره می شد، باغ های گیاه شناسی برای پرورش گیاهان دارویی به منظور آموزش به دانشجویان پزشکی مورد استفاده قرار گرفت که امروزه وجود این باغ در مجاورت گالری، زیبایی این مکان را دو چندان می کند.

کلیک ها: 3