از اطلاعات خود در برابر صدمات احتمالی حفاظت کنید


تصاویر، فیلم هایی که از سفرهایتان تهیه کرده اید، دفترچه خاطرات و دفترچه یادداشت های مهمتان، پیام های دوستانتان و اسناد و مدارک اداریتان را در رایانه ذخیره می کنید؟ آیا حاضرید یکباره همه این اطلاعات را از دست بدهید؟ همه اطلاعات شما اعم از اطلاعاتی که برای مواقع کاری و یا استراحت به آن ها احتیاج دارید بر روی هارد دیسک رایانه شما ذخیره شده اند. چقدر به هارد دیسک خود و سالم بودن آن اهمیت می دهید؟
آیا می دانید اهمیت هارددیسک از پردازشگر هم بیشتر است؟

از اطلاعات خود در برابر صدمات احتمالی حفاظت کنید


اگر هارد دیسک شما صدمه ببیند ممکن است اطلاعاتی را از دست دهید که هیچ وقت دیگر نخواهید توانست آن ها را دوباره بدست بیاورید. اگر بدانید از چه راه هایی ممکن است هارد دیسکتان صدمه ببیند مطمئنا زمانی در اختیار خواهید داشت که بتوانید مانع از از دست رفتن اطلاعاتتان شوید.
نرم افزار HDDlife برنامه ای کاربردی است که به شما اجازه می دهد تا سلامتی هارد دیسک خود را در هر لحظه که بخواهید چک کنید. نرم افزار لیستی از هارد درایو های نصب شده بر روی سیستم و میزان سلامتی آن ها را برای شما به نمایش در می آورد. همچنین میزان دمای هارد دیسک را نیز با استفاده از این برنامه می توانید مشاهده کنید.
نرم افزار HDDlife می تواند به عنوان یک عامل پیشگیری عمل کند و قبل از وقوع هر پیشامد و خطر احتمالی هشدارهای لازم را به شما بدهد و مانع از دست رفتن اطلاعات شما بشود.

از اطلاعات خود در برابر صدمات احتمالی حفاظت کنید


این برنامه با بهره گیری از یک تکنولوژی منحصر به فرد به شما اجازه می دهد تا از میزان سلامتی و کارایی هارد دیسک خود به راحت ترین شکل ممکن مطلع شوید.
از دیگر مزیت های این نرم افزار این است که برای استفاده از آن نیاز نیست حتما برنامه را اجرا کنید بلکه در همه جا و در هر برنامه ای می توانید نتایج تست سلامت را در مورد هارد هایتان مشاهده کنید.
برای این که هارد دیسک شما به بهترین نحو عمل کند نه تنها باید از نظر صدمات احتمالی تست شود بلکه می باید میزان بازدهی و عملکرد آن نیز مورد بررسی قرار بگیرد. با استفاده از این نرم افزار وقتی عملکرد هارددیسک شما رو به ضعف و حالت بحرانی نزدیک می شود. مدت زمان کافی را در اختیار خواهید داشت تا اقدام به تعویض هارددیسک خود کنید و مانع از بروز هرگونه مشکلی شوید.

از اطلاعات خود در برابر صدمات احتمالی حفاظت کنید

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

دریافت تورهای لحظه آخری و نرخ ویژه از طریق تلگرام

نحوه پرداخت اینترنتی عوارض خروج از کشور

مالزی در یک نگاه

رفت و آمد در مالزی

تعطیلات در مالزی

مسجد ایرانیان در هند

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر
  • هیچ نظری یافت نشد