از توریست های خارجی در مورد امنیت در ایران بپرسید

یک قانونگزار مسیحی ایرانی می گوید گردشگران خارجی که به ایران می آیند، به جهانیان می گویند که این کشور از امنیت و آرامش برخوردار است. ایران بسیار امن است و مردم آماده هستند تا به شما در هر مشکلی کمک کنند - این یک افتخار ملی است. به طور کلی ایران بسیار امن تر از آن است که بسیاری از غربی ها  باور دارند. اکثر مردم واقعا رفتار دوستانه ای دارند و علاقمند هستند که در مورد شما و کشور شما بدانند، ایران همچنین یک کشور نسبتا کم جرم و جنایت است، هرچند در سال های اخیر تعداد دزدی ها و مجرمان افزایش یافته است.

 

از توریست های خارجی در مورد امنیت در ایران بپرسید

جاناتان بتکولیا، نماینده جامعه آشوری در مجلس ایران، از رسانه ها خواست تا به خوبی ایران را به بازدیدکنندگان خارجی معرفی کنند، گفت که گردشگران خارجی بهترین ترویج دهندگان گردشگری در ایران هستند زیرا آنها ایران را بیشتر به دوستان و هموطنان خود می شناسانند. سفیران و رسانه های جمعی باید تصویر واقعی ایران را به بازدید کنندگان خارجی نشان دهند و علاوه بر معرفی جاذبه های گردشگری، تمام جهان را از طریق گردشگران خارجی از امنیت و آرامش کشور آگاه کنند.

 

از توریست های خارجی در مورد امنیت در ایران بپرسید

او، همچنین عضو کمیته میراث فرهنگی و کمیته گردشگری است. او در مصاحبه ای با ایرنا گفت: این موضوع همچنین بر تنوع اقلیت های قومی و مذاهب در ایران تأثیر گذاشته است. نماینده مجلس نمایندگان خاطر نشان کرد: «ایران دارای جاذبه های فرهنگی و تاریخی برای گردشگران خارجی است و وجود سایت های متعدد تاریخی و مذهبی یکی از مزایای بخش گردشگری کشور است. "به عنوان یک سایت مذهبی، واتیکان هر ساله 30 تا 40 میلیون بازدید کننده را میزبانی می کند و ایران نیز هزاران اثر ارزشمند تاریخی و مذهبی دارد که باید به گردشگران در سطح بین المللی معرفی شود."

 

از توریست های خارجی در مورد امنیت در ایران بپرسید
او بر ضرورت استفاده از قدرت رسانه ها برای ترویج جاذبه های گردشگری کشور تأکید کرد. او همچنین تأکید کرد که تولید رسانه های چند زبانه و بصری در این زمینه نقش مؤثری ایفا می کنند."بر خلاف تبلیغات منفی رسانه های خارجی، روسری اسلامی هیچ مانعی برای جذب گردشگران خارجی نیست؛ بتکولیا گفت: "چیزی که تأثیر منفی بر جاذبه گردشگران داشته است تلاش برای تصویری منفی از ایران است و ایجاد این تصور که امنیت در کشور به اندازه کافی وجود ندارد". وی گفت که 1.5 میلیارد مسلمان در جهان وجود دارد که اکثر آنها روسری اسلامی می پوشند."چند نفر از این مسلمانان را ما توانستیم به عنوان گردشگران جذب کنیم؟" بنابراین، او اضافه می کند، برخی از گردشگران خارجی ادعا می کنند که تمایلی به بازدید از ایران ندارند؛ زیرا آنها باید روسری را بپوشند "فقط یک بهانه است". او تأکید کرد که امنیت یک پیش نیاز برای جذب گردشگران است.او گفت: "توریستی که از کشور بازدید می کند باید از امنیت کامل برخوردار باشد و اطمینان داشته باشد که وی در مقصد توریستی خودهیچ مشکلی نخواهد داشت."متاسفانه، او گفت، گاهی اوقات از گردشگران در شهرهای کوچک سرقت می شود و به آنها بی احترامی می شود.

 

از توریست های خارجی در مورد امنیت در ایران بپرسید

این قانونگذار گفت: "این حرکت ها انعکاس ناخوشایندی در سطح جهانی و صنعت گردشگری خواند داشت و چنین حرکتی باید متوقف شود." هنگامی که گردشگران رفتار خوب و مناسب در ورودی مرزهای کشور ببینند یا زمانی که آنها مورد احترام قرار می گیرند،وقتی به کشورشان برمی گردند فرهنگ غنی ایرانی را ترویج می کنند و این تبلیغ بسیار مستقیم [فرهنگ ایرانیان] صنعت گردشگری کشور را ارتقا می بخشدوی گفت: "بسیاری از کشورها مانند ترکیه درآمد گردشگری بیشتری نسبت به درآمد نفت دارند، به سادگی با ایجاد امکانات بیشتر برای گردشگران با هر نژاد،‌قوم و مذهبی بدست امده است."او اشاره کرد که یکی دیگر از دلایل عقب ماندگی صنعت گردشگری در ایران، فقدان زیرساخت مناسب است."امکانات و زیرساخت های لازم علاوه بر جاذبه ها برای توسعه صنعت گردشگری نیز ایجاد شده است." بخش خصوصی نقش مؤثری در ارتقاء گردشگری دارد. صنعت گردشگری که دارای گردش مالی زیاد و شغل های زیادی است، می تواند از طریق سرمایه گذاری توسط بخش خصوصی گسترش یابد."وی گفت: "با داشتن جاذبه های تاریخی و مذهبی منحصر به فرد مانند کلیساهای قدیم مشهور جهانی، ایران دارای ظرفیت بسیار خوبی برای جذب توریست های خارجی است."سپس بر نیاز به ایجاد وزارت گردشگری تأکید کرد. "طرح های ایجاد این وزارتخانه با هدف جذب گردشگران مورد تایید قرار گرفته است."
در دنیای امروز، توسعه صنعت گردشگری یکی از عوامل کلیدی است که دولت ها باید به آن توجه کنند تا بتواند پیشرفت اقتصادی را تامین کنند. صنعت گردشگری باید از دیدگاه جدیدی بازبینی شود تا بتواند کشور را در مسیر پیشرفت قرار دهد و چشم اندازی روشن برای بخش گردشگری را به وجود آورد.

 

از توریست های خارجی در مورد امنیت در ایران بپرسید

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

هتل ایران مشهد

تسهیلات دارندگان ایران کارت بانک آینده

هتل ایران کیش

دریافت تورهای لحظه آخری و نرخ ویژه از طریق تلگرام

رستوران های مالزی

نحوه پرداخت اینترنتی عوارض خروج از کشور

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر
  • هیچ نظری یافت نشد