استارت آپ های مد ایرانی - 5.0 out of 5 based on 1 vote

استارت آپ های مد ایرانی

بازار آنلاین ایرانی برای کالاهای مد، رویدادهای محلی را برای نمایش آثار طراحان ایرانی و مارک های بین المللی سازماندهی می کند. هدف این استارت آپ ها با این رویدادها، غلبه بر چالش تبدیل شدن خرید آفلاین به آنلاین و ایجاد اعتماد و اعتبار برای مشتریان خود است.

 

استارت آپ های مد ایرانی

Harasp

یک فروشگاه آنلاین است که کار خود را در ماه سپتامبر سال 2015 آغاز کرد تا بازار مد لوکس ایران را لمس کند. این استارت آپ در حال حاضر با چندین تا از طراحان برند داخلی و بین المللی کار می کند و اخیرا بخش جدیدی را به وبسایت خود اضافه کرده است به نام HaraspModa که در فروش لباس با قیمت های مقرون به صرفه تر تمرکز دارد. با توجه به مسائل اعتمادی، به دست آوردن کشش برای یک بازار آنلاین می تواند دشوار است. پوشاک یکی از بیشترین کالاهای قاچاق شده در ایران را دارد، بنابراین اعتبار محصولات همیشه برای ایرانیان مسئله است. هاراس معتقد است که برای غلبه بر این چالش، مشتریان باید با طراحان و نمایندگان برندها ارتباط برقرار کنند. علیرضا زارع یکی از بنیانگذاران هاراس گفت: "ما تصمیم گرفتیم رویدادهای مد را برای مشتریان خود به منظور به نمایش گذاشتن تازه ترین های مجموعه از طراحان داخلی و بین المللی که در وب سایت ما موجود است برگزار کنیم." در اولین رویداد عمومی که در ماه ژانویه برگزار شد، مشتریان تخفیف های منحصر به فردی برای محصولات موجود در وب سایت دریافت کردند. برخی از نام های تجاری و طراحان شرکت کننده در این رویداد، Behnoode، Babak Vosoughi، Solouk، Naghme Kiumarsi، Dorsa Ravanpak، Pariya، Mahshid Tahsili، Rula Galayini، Lele Sadoughi و Azalee بودند. وی افزود: "این رویدادها در ابتدای هر فصل به صورت عمومی در مکان های انحصاری برگزار خواهند شد." استارت آپ ایرانی که به شما کمک می کند استایل مد مناسب را پیدا کنید.

Tagmond

یک استارت آپ ایرانی با سیستم اطلاع رسانی عمومی برای لباس های برند در ایران است. در ماه اکتبر سال 2014 تاسیس شد و چند ماه بعد به سرعت به Dmond Startup Accelerator در تهران پیوست. ایده تگموند زمانی شروع شد که تیم راه اندازی استارت آپ متوجه شدند، زمان زیادی را برای به پیدا کردن لباس مناسب برای خود در ایران می گذارند. اگر چه تعداد زیادی از مارک های بین المللی پوشاک در کشور وجود دارد که رسما فعالیت می کنند، اما محصولات جعلی با برچسب برند اصل در بسیاری از مراکز خرید در دسترس هستند. این باعث شده است تا بسیاری از مشتریان ایرانی به بازار محلی اعتماد نکنند و مارک های مورد نظر خود را در کشورهای همسایه جستجو کنند. تگموند، یک سیستم اطلاع رسانی جمعی برای همه مارک های بین المللی در ایران است. 

 

استارت آپ های مد ایرانی

امروز تگموند در حال تلاش برای پر کردن جای خای بازار با همکاری چندین برند معتبر و اصلی پوشاک است که رسما در ایران فعالیت می کنند. در حال حاضر این استارت آپ در حال برگزاری مسابقه ای با نام "Stylist Sho" است که به معنی"با استایل باش" است. شرکت کنندگان باید در وب سایت ثبت نام کنند، یک سبک با چندین مورد ایجاد کنند و آن را در اینستاگرام به اشتراک بگذارند. 30 عکس برتر با بیشترین دوستداران، هدایایی از شرکت دریافت خواهند کرد. پلت فرم تاگموند عمدتا دو مورد را هدف قرار داده است. تجارت پوشاک که می خواهند مشتریان خود را بهتر بشناسند و کاربرانی که در وب سایت هستند و امیدوارند نوع مناسب محصولات خود را پیدا کنند. همانطور در مورد کاربران، آنها این انتخاب را دارند که برای اقلام موجود در هر برند، به دنبال قیمت ها، مقایسه آنها، درست کردن استایل مورد نظر و در نهایت پیدا کردن آدرس فروشگاه بگردند. فروش فصلی و مناسبت ها نیز از طریق برنامه و وب سایت اطلاع رسانی می شوند. این پلتفرم طراحی شده است تا به شرکت های برند لباس کمک کند تا هنگام خرید و بعد ازآن با کاربران خود ارتباط برقرار کنند و در تماس باشند.

همانطور که تعداد کاربران این پلتفرم رشد می کنند، شرکت های پوشاک به برخی اطلاعات جمع آوری شده توسط تگموند دسترسی خواهند داشت. برخی از داده ها شامل توانایی پیگیری تعداد دیدگاه ها برای هر یک از کالاها و پیدا کردن اطلاعات در مورد توزیع جنسیتی مشتریان و موقعیت جغرافیایی آنها می باشد. گزارش تحلیلی قطعا می تواند به صنعت مد و توزیع کننده ها کمک کند تا درک بهتری از مشتریان داشته باشند و از این رو خط تولید پوشاک را مطابق با سلیقه مشتریان قرار می دهد. تیم راه اندازی تگموند اخیرا اپلیکیشن خود را در iOS و Android منتشر کرده اند تا کاربران بتوانند دسترسی آسانتری به این پلتفرم داشته باشند. از این طریق کاربران از دسترسی به اقلام مورد نظر خود یا پیشنهادات تبلیغاتی مطلع می شوند. تگموند یک راه حل مناسب برای نیازی که همیشه احساس میشده است پیدا کرده است، در زمانی که دربهای اقتصاد به روی ایران باز شده است و شرکت های بین المللی بیشتری در حال وارد شدن به کشور هستند.

 

استارت آپ های مد ایرانی

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

مطالب مشابه

رستوران های مالزی

هتل برج های طلایی کیش

رستوران ایرانی شیروان ارمنستان

رستوران ایرانی آریا ارمنستان

پله های اسپانیایی رم

ستون های سنگی روسیه

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر