استفاده سامسونگ از انرژی تجدید پذیر تا سال 2020

شرکت های بزرگی در جهان با تغییر رویکرد خود نسبت به کاهش وابستگی به سوخت های فسیلی و کاهش تولید کربن اقداماتی را انجام می دهند و این اقدامات برای استفاده از انرژی سبز به جای انرژی های زیان بار حاصل از سوخت های فسیلی است. شرکت سامسونگ نیز در همین راستا در دفاتر خود در آمریکا، چین و اروپا به طور کلی از انرژی سبز استفاده کند. گوگل و اپل یک قدم از رقیب خود سامسونگ جلوتر هستند و در سال های اخیر با خرید انرژی های سبز مانند انرژی باد و انرژی خورشیدی در این زمینه اقدام کرده اند.

 

استفاده سامسونگ از انرژی تجدید پذیر تا سال 2020

سامسونگ با همکاری با دولت کره حنوبی در تلاش است تا سال 2020 استفاده از انرژی های تجدید پذیر را تا 20 درصد افزایش دهد. شرکت سامسونگ همچنین با عضویت در پروژه افشای کربن قصد دارد خطرات تغییرات اقلیمی خود در زنجیره منابعش را شناسایی کند. سامسونگ وعده داده که در جهت افزایش استفاده از انرژی های سبز پنل های خورشیدی شعبات خود در نقاط مختلف جهان را افزایش می دهد. سامسونگ همچنین وعده داده که در مجموع 38 ساختمان خود در سراسر جهان حداقل در 17 واحد آن ها از انرژی های تجدیدپذیر استفاده خواهد کرد. البته ظاهرا قرار نیست این اقدامات در شعبه های هند و سنگاپور و ژاپن انجام شود.

 

استفاده سامسونگ از انرژی تجدید پذیر تا سال 2020

بیش از یک سال است که کمپین صلح سبز در راستای فعالیت های سبزتر و محافظت از محیط زیست و کاهش تولید کربن، شرکت سامسونگ را تحت فشار قرار داده و معتقد است که این شرکت در تشدید تغییرات اقلیمی نقش انکارناپذیری داشته است و به آن اعتراض کرده است. کارزار صلح سبز در واقع یک شرکت غیر دولتی است که در ذفاع از محیط زیست اقداماتی را انجام داده است. از جمله مسائلی که از دقدقه های این شرکت جهانی است می توان به پدیده گرم شدن زمین، صید تجاری نهنگ و صید بی رویه ماهیان و... اشاره کرد. شرکت های گوگل و اپل نیز در همین راستا و برای جبران مصرف جهانی انرژی، به خرید انرژی های سبز مانند انرژی بادی و انرژی خورشیدی اقدام کرده اند.

 

استفاده سامسونگ از انرژی تجدید پذیر تا سال 2020

 

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

دریافت تورهای لحظه آخری و نرخ ویژه از طریق تلگرام

نحوه پرداخت اینترنتی عوارض خروج از کشور

آیا ماهی بخشی از یک رژیم غذایی سالم است؟

روش جدید هدف قرار دادن تومورها با استفاده از نانوتکنولوژی

نانوذرات مغناطیسی که از خونریزی داخلی جلوگیری می کنند

چگونه از رمز عبور خود محافظت کنیم

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر