استودیوهای جامع هالیوود در لس آنجلس - 5.0 out of 5 based on 1 vote

استودیوهای جامع هالیوود در لس آنجلس

استودیوهای جامع هالیوود یک حالت پارک مانند با ترکیبی از کارهای تلویزیونی و استودیوهای فیلم است. تور استودیو، یک واگن برقی است که از میان ست های استودیو واقعی عبور می کند و استیج های صدابرداری ای که افکت های خاص به آنها داده شده است. به یاد داشته باشید که تور استودیو تنها از طریق پاس های داخل پارک قابل دسترس هستند و به صورت جداگانه رزرو نمی شوند.


استودیوهای جامع هالیوود در لس آنجلس
استودیوهای جامع هالیوود محیط هایی شناور دارد همچون دنیای جادوگری هری پاتر و هالیوود اسپرینگ فیلد که به سرعت دنیای اسمیپسون ها را یادآور می شود. در اینجا همچنین دور زدن های فیزیکی با وسایل متحرک، نمایش های افکت کارها بصورت زنده، اجراهای موسیقی و بسیاری برنامه های دیگر نیز وجود دارد. مکان های زیادی نیز برای خرید و غذاخوردن در اینجا قرار گرفته اند. اگر می خواهید شب را اینجا بمانید، در سایت TripAdvisor به دنبال هتل ها و اقامت گاههای عالی بگردید.


استودیوهای جامع هالیوود در لس آنجلس
رسیدن به استودیوهای جامع هالیوود مثل یک چالش می ماند مخصوصا اگر بخواهید با رانندگی در میان خیابان های شلوغ جنوب کالیفرنیا به این مکان بروید. در هر صورت بیش از مسیر برای رسیدن به تم پارک وجود دارد.
•    مترو: خط قرمز مترو از داون تاون ال ای یا هالیوود در اینجا توقف خواهند داشت. از ایستگاه مترو و ایستگاه اتوبوس، شاتل(وسیله حمل و نقل مردم و تجهیزات) استودیوهای جامع وجود دارد که هر 15 دقیقه امکان رسیدن به دروازه ی هالیوود را امکان پذیز می کند. این شاتل تا دو ساعت بعد از تعطیلی پارک نیز سرویس دهی می کند. به یاد داشته باشید تنها 5 تا 10 دقیقه از ایستگاه تا دروازه فاصله هست. اما این مسیر مستقیم به بالا شیب دارد. شاید مجبور باشید جاهایی از مسیرتان را بر روی خیابان راه بروید.
•    شاتل از هتل های آناهیم: اگر شما در هتل های محلی ساکن هستید، تعداد زیادی شاتل رایگان مستقیما به یونیورسال (استودیوهای جامع) می روند. قبل از رزرو محل اقامت خود همه چیز را به دقت چک کنید.
•    رانندگی: اگر هم با رانندگی به این محل می روید، استودیوهای جامع هالیوود در انتهای آزاد راه 101 در شمال شهر هالیوود هستند. تابلوهای راهنمای پارک نیز در محل قرار دارند. پارکینگ در دامنه و در دو طبقه با چهار پلکان خودرو در محل وجود دارد که این دو سطح را بهم وصل می کنند. این بالابر شما را به ورودی اصلی منتقل می کنند.


استودیوهای جامع هالیوود در لس آنجلس
استودیوهای جامع به سطوح بالایی تقسیم بندی می شوند. جایی که شما وارد می شوید که بزرگترین مقطع پارک می باشد شامل دنیای جادویی هری پاتر و اسپرینگ فیلد می باشد. اینجاست که شما می توانید با دور زدن ها ماجرایی بیشتری را تجربه کنید. برای بیشترین استفاده از وقت، فهرست اولویت هایتان را مشخص کنید. اول از هر طبقه خوب بازدید کنید و وقتتان را بیهوده صرف بالا رفتن و پایین آمدن مدام نکنید.
•    از لاین پاس بلیط خود را تهیه کنید.
•    زود در محل حاضر باشید.
•    فهرست اولویت هایتان را قبل از همه چیز آماده کنید.
•    از ساعات واگن برقی استودیو مطلع باشید.
•    خنک و خشک در فضا باشید. (اسپری های خنک کننده در محل وجود دارند.)
   
استودیوهای جامع هالیوود در لس آنجلس
وقایع سالانه در استودیوهای جامع هالیوود:
استودیوهای جامع دو واقعه ی مهم سالانه دارد که طبیعت پار را عوض می کند و مقداری حال و هوای تعطیلات و شادمان بودن را برای مهمانان فراهم می کند.


استودیوهای جامع هالیوود در لس آنجلس
•    شبهای ترسناک هالوین: برای این مراسم باید جداگانه بلیط گرفت و از اواخر سپتامبر شروع می شود. این مراسم مخوف ترین و واضح ترین واقعه ی هالوین در کالیفرنیای جنوبی می باشد. پس وقت مناسبی نیست که کودکان را به همراه خود داشته باشید.
•    کریسمس در استودیوهای هالوین: یک مراسم سالانه است که تمام بازدیدکنندگان از درخت کریسمس و پلازا دیدن می کنند و به عکس گرفتن مشغول هستند. در این مراسم واگن های برقی به حرکت در می آیند و برای مردم امکانات و شرایط عکاسی فراهم می شود.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

مالزی در یک نگاه

رفت و آمد در مالزی

تعطیلات در مالزی

مسجد ایرانیان در هند

سیکاندرا در هندوستان

ارگ آگرا در هند

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر