اسپرولینا (3)

گیاه اسپرولینا به صورت کپسول و یا پودری جهت لاغر شدن و جوان سازی پوست استفاده می شود. میزان مصرف اسپرولینا به صورت پنج تا ده گرم در روز می باشد. بر خلاف تصور عده ای که اعتقاد دارند با افزایش مصرف آن روند لاغری نیز افزایش می یابد.می بایست که به عنوان لاغر کننده در استفاده آن زیاده روی نکنید. و در مصرف دوز آن فقط مقداری خاصی را بدن از این گیاه جذب کند.
میزان مصرف اسپرولینا بر اساس وزن و جنسیت تعیین می گردد. و اگر چنانچه افرادی تحت درمان باشند باید قبل از مصرف آن با پزشک معالج مشورت نمایند.

اسپرولینا (3)
اسپورلینا معمولا در عطاری ها و یا داروخانه ها وجود دارد و می توانید این مکمل را در آب میوه ها و یا به همراه سبزیجات دیگر در سالادها و یا سوپ ها میل نمایید.

تهیه یک نوع  ماسک با اسپرولینا بری پوست
گیاه اسپرولینا برای آب رسانی صورت بسیار مورد خوبی می تواند باشد. می توانید پودر این گیاه را با همه ماسک ها و برای انواع پوستها جهت آبرسانی استفاده کنید. زیرا که این ماسک رطوبت حامل برای پوست را فراهم می کند و به شاداب کنندگی آن کمک می کند.

اسپرولینا (3)

مواد لازم جهت تهیه ماسک اسپرولینا

• پودر گیاه خشک شده اسپرولینا یک قاشق چایخوری
• روغن زیتون یک قاشق چایخوری
• پودر جو پرک یک قاشق چایخوری
• عسل یک قاشق چایخومری

روش تهیه و استفاده از ماسک گیاه اسپرولینا

برای تهیه این ماسک تمام مواد را باهم مخلوط کرده و هم می زنید تا خوب مواد با هم قاطی شود. می توانید در صورت غلیظ بودن مقداری آب درون آن بریزید. بعد از اینکه ماسک را تهیه نمودید. صورت خود را بشویید و خشک نمایید و به مدت بیست دقیقه در روی پوست خود بگذارید. می توانید در هفته دو الی سه بار از ماسک اسپرولینا و به مدت حداقل بیست و یک روز از آن استفاده کنید.

اسپرولینا (3)
اسپرولینا گیاهی است که می تواند فعالیتهای بدن شما را در عالی ترین سطح تنظیم کرده و به شما کمک کند تا از انرژی کافی در طی فعالیتهای روزانه برخوردار باشید. همچنین غذای کاملی بوده و برای تامین کالری بدن می تواند به تنهایی بهترین منبع غذایی غنی برای بدن باشد.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

قصه های من و خواهرم (3)

راهنمای سفر به فلورانس (3)

دیدنی های تاریخی شهر یزد (3)

جاذبه های گردشگری مونیخ آلمان (3)

جاذبه های گردشگری صربستان (3)

اکوتوریسم (۳)

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر