اسپکتر در سریال سوپرنچرال

اطلاعات فیلم:

نام سریال: ماورا الطبیعه (supernatural)

تهیه کننده: اریک کرایپ

بازیگران: جنسن اکلس، جرد پادکلی، میشا کالینز، مارک شپرد

سریال سوپرنچرال در ژانر وحشت و جنایی در سال 2005 شروع به کار می کند. داستان کلی این سریال کارهایی است که دو برادر با نام سم و دین وینچستر برای مبارزه با هیولاها، جادوگران و شیاطین انجام می دهند. در کنار این داستان کلی، یک رشته ی به هم متصل کننده از اتفاقات در فصول مختلف وجود دارد که تقدیر این دو برادر است.

اسپکتر در سریال سوپرنچرال

سم از اینکه دیده است دین با یک خون آشام دوست شده و اجازه نمی دهد سم او را بکشد بسیار عصبانی و متعجب است. سم به خوبی میداند این دین بود که همیشه طرفدار کشتن هر هیولایی بود، حتی اگر آن هیولا تا کنون کار اشتباهی نکرده بود، دین هیولا را می کشت، چون فکر می کرد در آینده کار اشتباهی از هیولا سر خواهد زد. دین حتی به ایمی، دوست سم، هم رحم نکرد و بدون خبر سم کشتش و حالا با یک خون آشام دوست شده است. سم نمی داند چرا چنین اتفاقی افتاده است و چه چیزی باعث شده چنین رابطه ی عمیقی بین دین و بن وجود داشته باشد که حتی بن را به برادرش ترجیح دهد. با این حال آن ها به سراغ سکار نوع متفاوتی از روح می روند. روحی که برخلاف دیگر روح ها ساکن نیست و با یک سکه به این و سو و آن سو می رود و به جای کشتن افراد، روح آن ها را تسخیر می کند. او یک اسپکتر است که موجب برانگیخته شدن حس انتقام افراد می شود. تا جایی که زنی همسرش را که با او خوب رفتار نمی کرده است می کشد و پلیسی کلانتری که به او کار زیاد می داده است. آن ها با کمک گارث سکه را پیدا می کنند اما دین اشتباه می کند و سکه را لمس می کند و قصد می کند سم را بکشد. چون سم در یک سال گذشته به جای گشتن به دنبال دین، وقت خود را با یک دختر گذرانده است و البته چند سال پیش با شیطانی به اسم روبی دوست شده است و زمانی هم روح نداشت و به دین نگفته بود. اما گارث جلوی دین را می گیرد ولی وقتی سکه را در دست می گیرد اثری روی او نمی گذارد. چون گارث برخلاف دیگران از هیچ کس کینه ای به دل ندارد. بعد از آن سکه را می سوزاند و اسپکتر از بین می رود.

اسپکتر در سریال سوپرنچرال

منشا اسپکتر نه افسانه ها است و نه اسطوره ها، بلکه یک شخصیت خیالی و قدرتمند است که توسط کمپانی دی سی کمیک ساخته و پرداخته شده است. در دنیای کمیک دی سی، اسپکتر قدرت بسیار زیاد و تقریبا نامحدودی دارد و می تواند با استفاده از قدرت روح انسان ها تقریبا هرکاری را انجام دهد. نکته ی مثبت این است که اسپکتر یک شخصیت خوب محسوب می شود و فقط وقتی تمامی کیهان به خطر بیفتد وارد عمل می شود. او وقتی نیروهای فانوس سیاه بر علیه نیروهای فانوس سفید و فانوس سبز جنگ را آغاز کردند و به این وسیله کل کیهان را به خطر انداختند وارد عمل شد و نیروهای فانوس سیاه و فانوس سفید را نابود کرد. او عقیده داشت نباید در کیهان قدرتی بیش از اندازه بزرگ وجود داشته باشد، چون موجودیت کل کیهان را به خطر می اندازد.

اسپکتر در سریال سوپرنچرال

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

مالزی در یک نگاه

رفت و آمد در مالزی

تعطیلات در مالزی

مسجد ایرانیان در هند

سیکاندرا در هندوستان

ارگ آگرا در هند

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر