اسکله ی ناو دریایی

این مطلب راهنمایی برای کارهایی است که می توان در اسکله ی دریایی شیکاگو (موج شکن دریایی) انجام داد و چیزهایی که می توان در آنجا تجربه کرد. از این جمله فعالیت های رایگان و همچنین تورهای قایقی می باشد که در اسکله حضور دارند و تورهای اتوبوس که در این اسکله توقف خواهند کرد.قبل از سفر حتما راهنمای توریستی شیکاگو، به همراه راهنمای بودجه و مخارج، راهنمای سفر را چک کنید و اطلاعات لازم در مورد جاذبه های محلی شیکاگو را بدست بیاورید.

اسکله ی ناو دریایی

مقدمه

این لنگرگاه به طور یقین، از زمان ساختش که سال 1914 می باشد، راه بسیار طولانی را آمده است. این لنگرگاه بعنوان بزرگ ترین لنگرگاه دنیا شناخته شده است که 89 متر عرض و 914 متر طول دارد.
لنگرگاه دریایی (که در اصل لنگرگاه شهری نامیده شده بود)، برای سرگرمی و کشتی سواری ساخته شده بود.  مردم در این لنگرگاه می نشستند و  از هوای خنک و نسیم وزنده در فصل های گرم، لذت می بردند. این لنگرگاه، تئاتر، رستوران، پارکینگ خیابانی و بیمارستان خاص خود را داشت.

اسکله ی ناو دریایی

بین سالهای 1942-1945، تمرین های نظامی و دریایی در این لنگرگاه به وقوع می پیوست و تعداد زیادی، نزدیک به 200 هواپیما از جنگ جهانی دوم هنوز هم در عمق آبهای دریاچه میشیگان وجود دارند چرا که نتیجه تصادف های نظامی و هوایی این دوره هستند.یکی از خلبان هایی که در این جا آموزش دید جورج دبلیو بووش بود که بعدها به ریاست جمهوری ایالات متحده آمریکا درآمد.
در سال 1994، لنگرگاه ناو دریایی شروع به تغییر شکل دادن به یک مکان بازی در شیکاگو داد و به تدریج به شکلی که امروزه هست، درآمد. در سال 2004 لنگراه دریایی توسط معمار نیویورکی، جیمز کورنر نوسازی شد. و سپس در سال 2016 یک چرخ بلند تحت عنوان چرخ سنتنیال به ارتفاع 150 فووت ساخته شد که در طول سال کار می کند.

مسیرها به لنگرگاه ناو دریایی

ما استفاده و به کار بردن حمل و نقل عمومی را قبل از هر چیز دیگری بسیار توصیه می کنیم. شما می توانید برای  مسیریابی به لنگرگاه دریایی از گوگل مپ استفاده کنید.

اسکله ی ناو دریایی

اگر از سرویس اتوبوس رانی هاپ آن هاپ آف استفاده می کنید به یاد داشته باشید که اتوبوس بزرگ این کمپانی در این لنگرگاه توقف خواهد داشت و اگر با سواری شخصی خود و با رانندگی به این مکان می آیید، پارکینگ های توقف را در پارکینگ پاندا پیگیری کنید.
موارد رایگانی که می توان در لنگرگاه دریایی انجام داد:
•    تور خود راهنمای ما را به لنگرگاه را دنبال کنید (به سایت منبع مراجعه کنید).
•    از منظره خارق العاده ی شهر شیکاگو که از انتهای لنگرگاه می توانید داشته باشید، لذت ببرید و یا ویوویی که از پارک یادمانی جان آدامز در سمت شمال لنگرگاه می توانید داشته باشید.
•    یک روز را در ساحل خیابان اوهیو بگذرانید که در مجاورت لنگرگاه قرار دارد.
•    از آتش بازی فصلی لذت ببرید. برنامه ی آتش بازی را در سایت دنبال کنید.
•    هنر عمومی که می توان در اطراف لنگرگاه پیدا کرد و هر از گاهی اجرا می شوند را دنبال کنید. بخشی از هنرها چرخشی و تکراری هستند اما برخی از آنها می توانند به بخش مهمی از سفر شما به لنگرگاه تبدیل شوند. مجسمه ها و یادمان های محوطه را اصلا از دست ندهید.
•    از هوای خنک و نسیم های پارک میلر لذت ببرید در حالیکه گوش به کنسرت های فصلی فرا داده اید.

تورهای قایقی در لنگرگاه دریایی

تعدادی تور قایق سواری فوق العاده وجود دارند که در این لنگرگاه قابل دسترس هستند. لیستی از آنها در پایین آورده شده است. البته در شیکاگو تورهای قایق دیگری نیز وجود دارد که به شما اطلاعات بسیار جالبی از آنچه می بینید می دهند.

اسکله ی ناو دریایی

دریانوردی های توریستی:

سی داگ: این برند بخاطر داشتن قایق های موتوری سریع السیر در شیکاگو مشهور می باشند اما آنها به شما یک تور معمارانه را نیز می دهند که از ویووها و خط آسمان و اطراف شیکاگو نیز سخن به میان می آورند.

شورلاین سایتسینگ:

یک تور قایق سواری از دریاچه شیکاگو را به شما پیشنهاد می دهد. داستان موثرترین معماران شیکاگو را بشنوید در آن هنگام که دارید از ساخته ها و کارهای آنها بازدید می کنید. این تور یک نوع بسیار از حرفه ای از راهنماها می باشد چرا که با داستان و بازگویی مناظر و ساختمان ها را به شما معرفی می کنند.
تال شیپ ویندی: این جا واقعا همچون گوهری بر دریا می باشد که تماما شبیه کشتی دزدان دریایی می باشد، حتی بادبان های آن در باد تکان می خورند و این تجربه را برای شما به یک خاطره ابدی تبدیل می کند. کودکان شیفته ی بادبان های کشتی و بزرگسالان غرق فضای بار خواهند شد

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

کلیسای جامع نیروی دریایی کرونشتات روسیه

پارک دریایی تانکو عبدالرحمن کوتاکینابالو مالزی

اسکله بزرگ تفریحی کیش

اسکله ابرا دبی

مشکلات سفره ی خانواده های ایرانی امروز از دیدگاه طب سنتی

قصه ی کلاغ ها و گنجشک ها

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر