افزودن امکان تبدیل پیام صوتی به پیام متنی در گروه های واتسآپ

افزودن امکان تبدیل پیام صوتی به پیام متنی در گروه های واتسآپ

واتس اپ سرویس پیام رسان برای گوشی های هوشمند است که توسط جان کوم در شرکت واتس اپ ساخته شد.

نسخه 2.0 ماهیت پیام رسانی داشت و همین امر موجب افزایش تصاعدی تعداد کاربران فعال شد به طوری که در مدت کوتاهی این تعداد به 250 هزار نفر رسید.
پیام‌رسان واتس اپ تنها سال اول رایگان بود و پس از آن ۰٫۹۹ دلار در سال برای استفاده از آن باید پرداخت می‌شد. این پیام‌رسان در دی ماه ۱۳۹۴ اعلام کرد که برای همیشه رایگان خواهد بود.

در تاریخ 19 فوریه 2014 شرکت فیس بوک واتس اپ را به قیمت 19 میلیارد دلار خریداری کرد که 4 میلیارد دلار آن را به صورت نقدی و 15 میلیارد دلار را به صورت سهام به مالکان آن پرداخت کرد. پس از آن شرکت فیسبوک با افزودن قابلیت های جدید و جذاب به این پیام رسان سعی در حفظ مخاطبان قدیمی و جذب طرفداران جدید نموده است.

افزودن امکان تبدیل پیام صوتی به پیام متنی در گروه های واتسآپ

در اوایل فوریه 2016 پیام رسان واتس اپ دارای 1.3 میلیارد کاربر در سراسر جهان بود و طبق آمار منتشر شده توسط شرکت واتس اپ تنها در سال گذشته دارای بیش از 800 میلیون کاربر فعال در ماه بوده است.

طبق گزارشات منتشر شده نسخه به روز رسانی شده پیام رسان واتس اپ برای کاربران گوشی های هوشمند iOS هم اکنون در دسترس می باشد. این پیام رسان در نسخه جدید خود امکان تبدیل پیام صوتی به پیام متنی را توسط دستیار صوتی سیری (siri) در گروه های خود افزوده است.

پیش از این نیز امکان استفاده از دستیار سیری در گوشی های اپل برای تبدیل پیام صوتی به پیام متنی تنها در مکالمات خصوصی امکانپذیر بود. اما حالا واتس اپ به کاربران گوشی های آیفون این امکان را داده که برای صرفه جویی در زمان و یا برای کاربرانی که توانایی تایپ ندارند از این قابلیت جدید در گروه های خود نیز استفاده کنند.

افزودن امکان تبدیل پیام صوتی به پیام متنی در گروه های واتسآپ

لازم به ذکر است برای استفاده از قابلیت تبدیل پیام صوتی به پیام متنی در گروه های واتس اپ، دستیار سیری، تاییدیه ای مبنی بر اطمینان از ارسال آن به گروه موردنظر می خواهد و پیام شما تنها در صورت تایید توسط شما، به افراد و گروه مدنظر فرستاده خواهد شد.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

رستوران های مالزی

مالزی در یک نگاه

رفت و آمد در مالزی

راهنمای سفر به مالزی

تعطیلات در مالزی

هتل برج های طلایی کیش

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر