ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

اقلام مسافرتی که حتما باید همراه خود داشته باشید

دانستن این که چه اقلامی در طول سفر برای شما کاربردی خواهد بود، خود به تنهایی یک نوع هنر به شمار می آید. این مهارت با کسب تجربه و  همچنین طی سال ها مسافرت های متعدد به دست می آید. پس باید بدانید علاوه بر اقلامی که برداشتن آن ها بسیار واضح است، آیتم هایی نیز وجود دارند که به آن ها احتیاج دارید ولی ممکن است خیلی در دید قرار نداشته باشند. در ادامه با ما همراه باشید تا این آیتم ها را به شما معرفی کنیم و برای سفر بعدی حتما به خاطر داشته باشید که آن ها را با خود به همراه داشته باشید.

1- وسایل خواب

به شما پیشنهاد می کنیم که حتما بالشت، ملافه، ماسک و گوشی خوابتان را حتما به همراه داشته باشید. برخی اوقات لاین های هواپیمایی کیت های هواپیمایی به شما ارائه می دهند که ممکن است این اقلام را در خود جای داده باشد، اما تضمینی برای این موضوع نیست. به علاوه این که باید در نظر داشته باشید که هر فردی با وسایل خواب مخصوص خود راحت تر است.

اقلام مسافرتی که حتما باید همراه خود داشته باشید

2- لباس های پوشیدنی

برای اینکه نهایت رضایت را داشته باشید به شما پیشنهاد می کنیم که حتما ژاکت و جوراب با خود به سفر ببرید.

3- اقلام سرگرم کننده

به یاد داشته باشید که همیشه یک کتاب و یا آیپاد موزیک خود را به همراه داشته باشید. همچنین اگر قصد دارید فیلم ببینید و یا به یک پادکست گوش فرا دهید، حتما هدفون با خود به همراه داشته باشید. و البته فیلم و پادکست مورد نظر را حتما قبل از آن که هواپیما راه بیوفتد، دانلود کنید. البته یکی دیگر از نکات مهم عدم فراموشی شارژرتان است.

اقلام مسافرتی که حتما باید همراه خود داشته باشید

4- لوازم از بین برنده ی تشنگی و گرسنگی

شرایط هوایی و هواپیمایی ممکن است باعث کمبود آب بدنتان شود. برای جلوگیری از اینکار به شما توصیه می کنیم به همراه خود حتما یک بطری آب قابل استفاده ی چندین باره داشته باشید تا از تشنگی در امان باشید. کم  آبی در طول مسافرت یکی از رایج ترین اتفاقاتی است که برای افراد ممکن است اتفاق بیوفتد. همچنین مطمئن شوید که به همراه خود غذا نیز می برید و البته هرگز نباید غذاهایی را به همراه داشته باشید که از ایست بازرسی عبور نکند. این بدین معناست که نباید به همراه خود کالباس و  فرایند های گوشتی داشته باشید. غذاهای سالم و همچنین سبک به همراه داشته باشید.

اقلام مسافرتی که حتما باید همراه خود داشته باشید

5- اقلام شخصی را به هیچ وجه فراموش نکنید.

حتما همیشه عینک به همراه داشته باشید. البته اگر جزء افراد عینکی هستید توصیه می کنیم لنزتان را نیز بردارید و برای جلوگیری از خشکی چشم حتما از قطره های چشم استفاده کنید تا در طول سفر باعث آزردگی شما نشود.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

نحوه دریافت ارز مسافرتی

آیا باید نگران ذرات پلاستیکی میکروسکوپی در بطری های آب بود؟

دیگه لازم نیست حواستون به کالری باشه. رژیم گیاهخواری داشته ب

کشف نانوذراتی که به گسترش سلول های سرطانی کمک می کنند

نانوسنسورهایی که چربی را در سلول های زنده تشخیص می دهند

نانوذرات مغناطیسی که از خونریزی داخلی جلوگیری می کنند

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر
  • هیچ نظری یافت نشد