انتخاب لباس مناسب در دوران بارداری

انتخاب لباس مناسب در دوران بارداری
لباس بارداری انتخاب کنید که متناسب با شکل بدن شما باشد
معمولا چند ماه بعد از باردار شدن، شکل و ظاهر بدن زن تغییر کرده ولی اصلا لازم نیست نگران باشید، با انتخاب لباس مناسب می توانید مانند گذشته شیک باشید. درواقع با نگاهی به شکل بدن خود می توانید از بین سبکهای مختلف و شیک، لباسی را انتخاب کنید، که برازنده ی شما است. اولین پیشنهاد ما، انتخاب لباس های گشاد فقط در قسمت بالاتنه می باشد، این نوع لباس برای نشان دادن شکل مناسب بدن به سایرین و حتی خودتان در جلوی آینه موثر است. با پوشیدن این لباس، شما باریک و بدون برآمدگی و فرورفتگی نشان داده  می شوید. در واقع علاوه بر راحت بودن این لباس ها شما بسیار شیک به نظر می رسید.
انتخاب کردن لباس هایی بارداری با ظاهر خوش آیند
یکی دیگر از پشنهادات ما برای جلوگیری از به چشم آمدن بیشتر، این است که رنگ لباس های دوران بارداری خود را ملایم انتخاب کنید. بهترین راه برای انتخاب لباس بارداری، استفاده از لباسهای گشاد، فوق العاده زیبا و ملایم خواهد بود.
انتخاب لباس بارداری ساده
زنان بارداری که شاغل هستند و دوست ندارند در محل کار خود، برآمدگی شکم آنها دیده شود، می توانند از لباس هایی در رنگ سیاه و سفید و یا مخلوطی از این دو رنگ را استفاده کنند. این ترکیب رنگ که شیک و زیبا است و خواسته های شما برای تناسب در دوران بارداری را هم برآورده خواهد کرد.
در انتخاب لباس بارداری به قوانین پایبند نباشید

انتخاب لباس مناسب در دوران بارداری
دامن تنگ نپوشید. برخی از زنان باردار در این دوران، سراغ دامن های تنگ می روند که نه تنها برای زن باردار راحت نیست بلکه او را چاق تر نشان می دهد. پیشنهاد می کنیم که لباسی مخصوص دوران بارداری دوخته و بعد از این دوران هم با کمی تغییر می توانید دوباره از آن لباس استفاده کنید.
لباس بارداری با سایز مناسب انتخاب کنید
لباس بارداری معمولا گشاد می باشد و دارای فضای اضافی برای شکم و سینه است، زیرا این نقاط بدن در ماه های آخر دوران بارداری و رشد جنین، بزرگ تر می شود. با این حال، برخی از زنان باردار ممکن است ترجیح دهند تا لباس های معمولی بپوشند. در این صورت، پیشنهاد می کنیم برای راحتی بیشتر، بهتر است سایز لباس را بزرگ تر انتخاب کنید. هم چنین هنگام خرید لباس های بزرگ تر برای ماه های آخر دوران بارداری خود دقت کنید که هنگام پوشیدن لباس بارداری باید با آن راحت باشید.
لباس بارداری مخصوص شاغلین:

انتخاب لباس مناسب در دوران بارداری
یکی از مشکلات زنان باردار که شاغل می باشند، انتخاب لباس مناسب است. در واقع لباس های آنها علاوه بر راحتی، نباید استاندارد لباس های حرفه ای را بشکند. برای انتخاب یک لباس مناسب برای محل کار نکات زیر را رعایت کنید:
•    برای سه ماه اول دوران بارداری، شما می توانید به طور منظم از لباس های معمولی استفاده کنید.
•    برای ماه های بعد، شما ممکن است به لباس بارداری که در اندازه بزرگتر خواهد بود، نیاز داشته باشید.
•    سعی کنید از لباس هایی با پارچه نرم که حرکت شما به اطراف را بدون ناراحتی و سوزش امکان پذیر می کند، استفاده کنید.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

تور مالزی با قیمت مناسب ویژه شهریور 94

تور ارمنستان ویژه شهریور 94 با قیمت مناسب

تور مشهد ویژه شهریور 94 با قیمت مناسب

تور سنگاپور ویژه شهریور 94 با قیمت مناسب

تور آنتالیا ویژه شهریور 94 با قیمت مناسب

تور کیش ویژه شهریور 94 با قیمت مناسب

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر