انتخاب گوشواره و گردنبند متناسب با صورت شما

انتخاب گوشواره و گردنبند متناسب با صورت شماگردنبند برای گردن بلند ها
خانم هایی که گرد بلند دارند، بهتر است از گردنبند طوقی شکل استفاده کنند. این گردنبند ها طوری طراحی شدند که دقیقا دور گردن کیپ می شود و به خاطر همین ویژگی برای خانم هایی که گردن کوتاه یا پهن دارند، انتخاب مناسبی نیست. ایده اصلی طراحی این گردنبند از سینه ریزهای قدیمی گرفته شده است و به دلیل حالت آویز مانندش گردن را بلند و کشید ه تر نشان می دهد. برای اینکه این گردنبند به چشم بیاید، بهتر است سراغ لباس های یقه هفت بروید؛ چون یقه ظریف این لباس ها زیبایی این گردنبند را در خودش پنهان نمی کند.
گردنبند برای آنها که ظاهری ساده دارند
طراحی این گردنبند بسیار شلوغ می باشد، به همین دلیل برای خانم هایی مناسب است که معمولا ظاهری ساده دارند. ترکیب رنگ این گردنبند شلوغ است و اگر می خواهید لباس مناسب همراه آن بپوشید، پیشنهاد ما این است که دور لباس های پر طرح و نقش را خط بکشید چون در این صورت گردنبند شما آنطور که باید به چشم نمی آید.
گوشواره برای صورت های گرد

انتخاب گوشواره و گردنبند متناسب با صورت شما
افرادی که صورت های گرد دارند بهتر است از گوشواره های بیضی شکل استفاده کنند. البته گوشواره های طرح سنتی هم این ویژگی را دارنند. انتخاب یک گوشواره سنتی فیروزه ای رنگ، انتخاب بسیار مناسبی است، ضمن اینکه این مدل به دلیل حالت بیضی شکل آن چهره شما را کشیده تر نشان می دهد.
مدل گوشواره مناسب برای خانم هایی که موهای شان را می بندند
اگر علاقه به گوشواره های ظریف دارید، حتما باید موهای خود را از پشت ببندید تا گوشواره ها به خوبی دیده شوند.
گوشواره های مناسب برای صورت های مربعی
در صورت های مربعی شکل که خط چانه بزرگی دارند، گوشواره هایی مناسب است که توجه را از چانه دور کند، مانند گوشواره دایره ا ی شکل. در این صورت ها نباید از گوشواره های مربعی شکل در هر سایز و اندازه ای استفاده کنید.
مدل گوشواره برای کسانی که صورت مستطیل دارند
افرادی که صورت های مستطیلی دارنند، می توانند از گوشواره های مستطیلی استفاده کنند. این گوشواره به دلیل نوع طراحی آن برای صورت های مستطیلی انتخاب مناسبی است چون زاویه این چهره ها را می گیرد و باعث می شود فرم صورت بهتر به نظر برسد.
گوشواره های مناسب برای صورت های مثلثی

انتخاب گوشواره و گردنبند متناسب با صورت شما
برای این فرم صورت ها بهترین انتخاب، گوشواره های گرد است. گوشواره هایی که زوایای مشخص مثل مثلث، مربع و لوزی دارند انتخاب مناسبی نخواهند بود.
مدل گوشواره برای صورت های پر و درشت
افرادی که صورت پر و درشت دارند بهتر است از گوشواره بلند، فانتزی و در عین حال ظریف استفاده کنند. به دلیل بلند بودن، صورت شما را کشیده تر نشان می دهد، بنابراین برای خانم هایی که صورت های پر و درشتی دارند انتخاب مناسب تری است.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

هتل آدم و حوا آنتالیا

تماس با ما

همکاری با ما

تور کیش 3 شب و 4 روز

تور کیش با پرواز ماهان

تور دبی با پرواز ماهان

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر