انتشار یک اپلیکیشن مستقل برای پادکست ها توسط گوگل - 5.0 out of 5 based on 1 vote

انتشار یک اپلیکیشن مستقل برای پادکست ها توسط گوگل

امروز گوگل یک برنامه پادکست مستقل جدید برای اندروید معرفی می کند. در حالی که پیش از این پادکست ها از طریق گوگل پلی در دسترس بودند. نام این برنامه simply Google Podcasts است که در آن از الگوریتم های پیشنهادی گوگل استفاده شده است که بر اتصال افراد جهان به این برنامه تاثیر بگذارد و گوش دادن به پادکست ها را به یک عادت لذت بخش تبدیل کند. Google Listen اولین تلاش گوگل در این زمینه بود که به طراحی اپلیکیشن podcatcher برای اندروید منجر شد. اما این پروژه در سال 2012 تعطیل شد.

برنامه جدید به شما این امکان می دهد تا پادکست های جدیدی را جستجو کنید، آنها را دانلود کنید و آنها را به راحتی بخرید. گوگل می گوید بیش از 2 میلیون پادکست در برنامه در روز انتشار در دسترس خواهد بود؛ از جمله تمام پادکست هایی که شما ممکن است قبلا دانلود کرده و شنیده باشید.

انتشار یک اپلیکیشن مستقل برای پادکست ها توسط گوگل

در این برنامه قسمتی به نام “For you" وجود دارد که شما قادر خواهید بود اپیزودهایی که با شما به اشتراک گذاشته شده است را ببینید. در این قسمت همچنین می توانید اپیزودهایی که تا آخر گوش نداده اید را دوباره ادامه دهید. اگر به قسمت های پایینی این اپلیکیشن ببرید می توانید تعدادی از پادکست ها برتر را قالب دسته بندی های مختلف مشاهده کنید. شما در این برنامه قادر نیستید دکمه های جست و جو را سفارشی کنید یا لیست های پخش پادکست را ایجاد کنید.

انتشار یک اپلیکیشن مستقل برای پادکست ها توسط گوگل

این برنامه با دستیار هوشمند گوگل یا Google Assistant یکپارچه شده است، به این معنی که شما می توانید در هر جایی که دستیار گوگل فعال باشد، پادکست ها را به کمک آن پخش کنید. در ماه های آینده، گوگل قصد دارد مجموعه ای از ویژگی های پادکست ها را که توسط هوش مصنوعی طراحی شده است، به این برنامه اضافه کند. یکی از این ویژگی های مفید مبتنی بر هوش مصنوعی که در آینده به برنامه اضافه می شود، قابلیت زیرنویس پادکست ها است. این ویژگی برای افرادی که مشکل شنوایی دارند و یا در محیطی پر سر و صدا به پادکست ها گوش می کنند، بسیار مفید خواهد بود.

 

 انتشار یک اپلیکیشن مستقل برای پادکست ها توسط گوگل

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

مطالب مشابه

صفحه پکیج ها

تور ارزان قیمت ترکیه برای شهریور 94

تور ارزان قیمت کوش آداسی برای شهریور 94

بازار پردیس یک کیش

مالزی در یک نگاه

دره گل ها ارمنستان

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر