بازدید از موزه های رایگان واشنگتن - 5.0 out of 5 based on 1 vote

بازدید از موزه های رایگان واشنگتن

بازدید از موزه های رایگان واشنگتن

اگر به دنبال سفری ارزان قیمت در واشنگتن هستید، در این مقاله  شما را با موزه های رایگان این شهر آشنا می کنیم. این شهر دارای موزه های زیادی می باشد که بسیار جالب و دیدنی هستند. با آژانس چهار فصل همراه باشید تا موزهای رایگان در واشنگتن را به شما معرفی کنیم.

موزه ی African American

بازدید از موزه های رایگان واشنگتن

یکی از موزه های دیدنی این شهر، موزه ی African American نام دارد. این موزه، در سپتامبر 2016 تاسیس شده و در این مدت کوتاه، بیش از 1 میلیون بازدیدکننده داشته است. این موزه در نزدیکی مقبره ی واشنگتن قرار دارد. شما در این موزه می توانید با زندگی مردم آفریقایی آمریکایی مثل فرهنگ، تاریخ و هنر و.... بیشتر آشنا شوید. هم چنین در این موزه، راه آهن هایی مربوط به دوران تبعیض نژادی، انجیل Nat Turner’s و کلاه معروف مایکل جکسون به نمایش گذاشته شده است.

موزه ی ملی آثارآفریقایی

موزه ی ملی آثار آفریقایی، تنها موزه ی ملی کشور به شمار می رود. این موزه دارای مجموعه هایی از جمله کلکسیون، نگهداری و مراسم های مربوط به انواع اثار هنری آفریقایی سنتی و مدرن است.

موزه ی ملی هوا فضا

موزه ملی هوا فضا در National Mall واقع شده است. اگر به علم و اتفاقات مربوط به فضا علاقه دارید، حتما از این موزه بازدید نمایید. این موزه دارای 23 گالری می باشد که بر اساس سفینه های فضایی، هواپیما، پرتابه، موشک و دیگر دست سازهای مربوط به پرواز طراحی شده است. هم چنین این موزه شامل تئاتر 5 داستانه ی IMAX و نمایش منظومه شمسی می باشد. اگر به این موزه رفتید، حتما از تلسکوپ Hubble Telescope و Wright Flyer مخصوص سال 1903، نیز دیدن کنید.

موزه ی آثارهنری Smithsonian American

موزه آثارهنری Smithsonian American، دارای اولین مجموعه ی آثارهنری آمریکا می باشد که شامل زندگی مردمان آمریکایی در طی 3 قرن گذشته است. این موزه، یکی از قدیمی ترین بناهای واشنگتن به شمار می رود و آثاری از هنرمندانی چون Winslow Homer وGeorgia O’Keefe و نقاشی های امپرسیونیستی، آثار هنری لاتین و مدرن، عکس و.. را به نمایش گذاشته است.

موزه ی تاریخ آمریکا

بازدید از موزه های رایگان واشنگتن

شما در موزه ی تاریخ آمریکا، می توانید نسل های مختلف زندگی آمریکایی از دوران مستعمراتی تا به امروز را مشاهده کنید. البته این موزه، به جنبه های دیگری مثل فرهنگ، سیاست، تکنولوژی و دانش مردمان آمریکایی هم توجه کرده است. اگر می خواهید از تابلوی اصل Star Spangled و کفش های جادویی Ruby Slippers در فیلم جادوگر شهر دیدن کنید، به این موزه سری بزنید.

موزه ی ملی American Indian

یکی از موزه های رایگان شهر واشنگتن، موزه ی ملی American Indian است. شما در این موزه، می توانید از مناظر دیدنی و معماری های حکاکی شده توسط قبایل و جوامع بومی آمریکا دیدن نمایید. هم چنین در این موزه، مجموعه ای گسترده از دست سازها و عکس های آمریکای بومی به نمایش گذاشته شده است.  بعد از گشت زنی در موزه، به کافه ی Mitsitam بروید و از خوردن غذاهای بومی لذت ببرید.

موزه ی جامعه ی Anacostia

شما می توانید در موزه ی جامعه ی Anacostia، اطلاعاتی درباره ی جنبه های مختلف زندگی جوامع شهری مثل اشتغال، تغییرات محیطی، اعیان نشینی و نوسازی  را بدست آورید.

موزه ی تاریخ طبیعی

بازدید از موزه های رایگان واشنگتن

بازدید از موزه های رایگان تاریخ طبیعی در واشنگتن را از دست ندهید. این موزه ماجرای سیاره ی ما و آغاز شکل گیری آن در مناطق مختلف را به نمایش گذاشته است. در این موزه، می توانید درباره ی دایناسورها و مصری های باستان گرفته تا اقیانوس ها و Hope Diamond اطلاعات بدست آورید. این موزه دارای بزرگ ترین مجموعه ی مرتبط با تاریخ طبیعی در جهان  می باشد.

موزه ی ملی وابسته به پست

شما در موزه ی ملی وابسته به پست می توانید با تاریخچه ی پستخانه ی رسمی آمریکا آشنا شوید و از مجموعه ای بزرگ تمبرها، وسایل نقلیه ی رساننده ی نامه، صندوق های پست و دیگر اجسام پستی ای که قبل از اختراع تمبر وجود داشته اند، نیز دیدن نمایید.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

دریافت تورهای لحظه آخری و نرخ ویژه از طریق تلگرام

رستوران های مالزی

نحوه پرداخت اینترنتی عوارض خروج از کشور

هتل برج های طلایی کیش

بلیط رایگان به جزیره کیش ویژه اعضا

موزه آثار خطی ارمنستان

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر