با ترسناک ترین جاده های دنیا آشنا شوید - 5.0 out of 5 based on 1 vote

با ترسناک ترین جاده های دنیا آشنا شوید

با ترسناک ترین جاده های دنیا آشنا شوید

در سر تا سر جهان، جاده‌ های ترسناکی زیادی وجود دارد که در آنها، فعالیت‌های ماوراءالطبیعه‌، صداهای عجیب ‌و غریب و مشاهده ارواح گزارش شده است. شاید شما تا کنون در یکی از این جاده ها رانندگی کرده باشید ولی از داستان های ترسناک این جاده، بی خبر بودید. با آژانس مسافرتی چهار فصل همراه باشید تا شما را با ترسناک ترین جاده های جهان آشنا کنیم.  

جاده کلینتون (Clinton Road)

با ترسناک ترین جاده های دنیا آشنا شوید

این جاده، در شهرستان پاسایک در نیوجرسی واقع شده است. مردم بومی، این جاده را محل انجام مراسم‌های شیطانی و دورهمی‌های جادوگران می دانند. در این منطقه، پلی به نام روح پسر وجود دارد که گفته می‌شود اگر از روی این پل یک سکه به داخل آب بیندازید، روح پسر بچه‌ای از  زیر آب آن را دوباره به سمت خودتان پرتاب می‌کند.

مسیر ۲ ای  (Route 2A)

این پل در ایالت مین واقع شده است. در این جاده تسخیر شده، حوادث زیادی رخ داده است و ماشین‌های بسیاری در این جاده‌ی یخی از مسیر خارج ‌شده و سرنشینان آن از بین رفتند. هم چنین بسیاری از افرادی که از این جاده عبور کرده‌اند، ادعا می‌کنند که روح زنی را دیده‌اند که فریاد می‌زند که شوهرش در ماشین به دام افتاده است.

جاده مونالیزا (Mona Lisa Drive)

با ترسناک ترین جاده های دنیا آشنا شوید

مردم بومی در مورد این جاده می گویند که روح دخترکی، در این جاده سرگردان است و مردم را می ترساند. در واقع این دختر به دلیل اینکه عاشق یک ملوان بوده، توسط پدرش به قتل می رسد.

جاده سایه‌های مرگ (Shades of Death Road)

این جاده در نیوجرسی قرار دارد. ابتدا، نام این جاده سایه‌ها بوده، اما پس از وقوع چندین قتل، ساکنین محلی، نام آن را به جاده‌ی سایه‌های مرگ تغییر دادند. اما برخی از اهالی این منطقه می گویند، این جاده به دلیل اینکه، دارای پیچ های خطرناک و هم چنین پشه‌های حامل مالاریا می باشد، به این اسم نام گذاری شده است.

جاده‌های ویلامین و شین (Villamain and Shane Roads)

با ترسناک ترین جاده های دنیا آشنا شوید

در تقاطع این دو جاده در سن آنتونیو، یک ریل قطار  قرار دارد. دلیلی که باعث شده این جاده، یکی از ترسناک ترین جاده ها معرفی شود این است که در زمان گذشته یک سرویس مدرسه‌ی پر از دانش‌آموز با قطار در حال عبور، برخورد کرده است. از آن زمان به بعد، ارواح بچه‌ها، اتومبیل‌ها را از روی ریل‌های قطار دور می‌کنند تا به قطار برخورد نکنند.

بزرگراه اورتگا (Ortega Highway)

دلیل ترسناک بودن این جاده این است که یک شب، 4 پسر جوان از این جاده عبور می کردند که ناگهانی دلقکی را در این جاده می بینند. آنها سریع از ماشین پیاده می شوند و به سمت دلقک می روند ولی چیزی جز تاریکی نمی بینند. وقتی آن‌ها دوباره سوار ماشین می شوند، هنوز می‌توانستند صدای خنده‌ی دلقک را بشنوند.

جاده زامبی

نام اصلی این جاده، جاده‌ی لاولر فورد می باشد که در وایلدود و در ایالت میزوری قرار دارد. در طی سالیان، اتفاقات عجیب ‌و غریب بسیاری در آن رخ داده است که باعث شده به نام جاده زامبی تغییر کند. عده‌ی زیادی ادعا کردند که در این جاده، نشانه ‌های ماوراء ‌طبیعی و نور هایی روح مانند دیده‌ اند.

جاده کلی (Kelly Road)

این جاده، در اوهایو ویل در پنسیلوانیا واقع شده است. این جاده از میان جنگل تو در تو و ترسناکی عبور می‌کند که مردم بومی ادعا می کنند که محل انجام مراسم‌های فرقه ‌های عجیب ‌و غریب است. هم چنین برخی می‌گویند، صداهای عجیبی از این جنگل شنیده می شود.

تونل شیطان  (Satan’s Tunnel)

با ترسناک ترین جاده های دنیا آشنا شوید

این تونل ترسناک، زمانی بخشی از یک ریل راه‌ آهن بوده است. اما بعد از گذشت سال ها، دیوارهای آن پر از گیاهان خودرو و نقاشی‌های دیواری شده است. داستان‌های زیادی در مورد این تونل گفته می شود. یکی از این داستان‌ها از این ‌قرار است که جسد مردی با چهره‌ای ترسناک داخل تونل پیدا شده و روح او این تونل را تسخیر کرده است.

جاده‌ ۲۲۹ (A229)

این جاده در کنت انگلستان واقع شده است و یکی از ترسناک‌ ترین جاده‌های انگلیس به شمار می رود و  باعث رخ دادن وحشناک ترین اتفاق شده است. در تاریخ نوزدهم نوامبر سال ۱۹۶۵، دختر جوانی، یک روز قبل از ازدواجش، با دوستانش از این جاده عبور می کردند که در تصادف مرگباری، جان خود را از دست دادند. بعد از این حادثه، افرادی ادعا کرده‌اند که روح او را دیده‌اند.

بوستون نک (Boston Neck)

با ترسناک ترین جاده های دنیا آشنا شوید

این جاده در بوستون واقع شده است. در کنار این جاده، دادگاه پیوریتان قرار دارد که شخصی به نام مارگارت جونز را به اتهام جادوگری اعدام کرد. از آن زمان به بعد، بسیاری ادعا می کنند که روح پلید او در سایه‌ها در کمین نشسته و افرادی که از آنجا عبور می‌کنند را اذیت می کند.

جاده بوی اسکوت (Boy Scouts)

این جاده خاکی در استیونس پوینت در ایالت ویسکانسین واقع شده است. این جاده، در گذشته متعلق به سازمان پسران پیشاهنگ آمریکا بوده است. یک روز، یک گروه از پیشاهنگان در این منطقه اردو زدند که متاسفانه همه آن‌ها به دست رئیس اردوگاه خود به قتل رسیدند. عده ای بر این باور هستند که روح آن‌ها هنوز در این جاده سرگردان است. 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

تماس با ما

همکاری با ما

تور کیش با پرواز ماهان

تور دبی با پرواز ماهان

تور آنتالیا با پرواز ماهان

تور دبی ویژه شهریور 94 با پرواز ماهان

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر