با شبی فقط 1 دلار در این هتل عجیب اقامت کنید! - 5.0 out of 5 based on 1 vote

با شبی فقط 1 دلار در این هتل عجیب اقامت کنید!

هتل آساشی ریوکان توسط تتسویا اینویِ در شهر فوکوئوکا (Fukuoka) ژاپن راه‌اندازی شد. او به دنبال راه حلی برای بهبود کسب و کارش بود و تصمیم گرفت طرحی را پیاده کند که نه تنها موجب کاهش هزینه مهمان ها شود، بلکه سود خوبی هم برای خودش داشته باشد. در ادامه قصد داریم ایده عجیب‌ و غریب این جوان ژاپنی را به شما معرفی کنیم، پس با ما همراه باشید.

با شبی فقط 1 دلار در این هتل عجیب اقامت کنید!

کسب درآمد از اینترنت

ایده وی به این صورت بود که از اینترنت برای کسب درآمدی جدید در کنار هزینه اقامت استفاده کند. در واقع مهمان ها برای یک شب اقامت تنها یک دلار پرداخت می کنند؛ اما به شرط اینکه زندگی آنها در اتاقی که اقامت کرده اند، به‌صورت زنده پخش شود. البته محدودیت هایی هم وجود دارد مثلا  هیچ صوتی از اتاق پخش نمی‌شود، هم چنین مهمان ها می توانند چراغ را خاموش کنند. همینطور بخش حمام و سرویس بهداشتی خارج از محدوده دوربین می باشد. در آخر صاحب هتل این فیلم‌ها را در کانال یوتیوب خود به‌صورت زنده پخش می‌کند.

با شبی فقط 1 دلار در این هتل عجیب اقامت کنید!

ایده جدید اینوی

اینویِ می‌گوید: « در زمان های قدیم ریوکان‌ها (به معنای مسافرخانه سنتی ژاپن) درآمد قابل توجه ایی نداشتند و به همین خاطر من به دنبال یک راه حل جدید بودم و تصمیم گرفتم در اِزای ارزان‌تر بودن هتل، ارزش‌افزوده‌های دیگری را ایجاد کنم. بنابراین ایده پخش زنده زندگی روزانه مهمانان در داخل اتاق محل اقامت به ذهنم رسید. در ماه گذشته 4 مهمان از این امکان جدید هتل استفاده کردند. اینویِ می‌گوید افراد جوان‌ به حفظ حریم خصوصی اهمیت نمی‌دهند و معمولا دوست دارند اقامتی ارزان داشته باشند. هم چنین او قصد دارد بعد از افزایش تعداد اعضای کانال یوتیوب خود، با اخذ هزینه تبلیغات، درآمد جدیدی نیز کسب نماید. نظر شما درباره ایده اینوی چیست؟ آیا شما حاضر هستید در این هتل اقامت کنید؟

با شبی فقط 1 دلار در این هتل عجیب اقامت کنید!

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

مطالب مشابه

هتل الیت ورد پرستیژ استانبول

هتل اترنو استانبول

هتل اورینت مینتور استانبول

هتل آستین استانبول

هتل آل سیزن استانبول

هتل آوانتگارد استانبول

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر