ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

با مصرف گیاهان دارویی دیگر نگران آنفولانزا نباشید

یکی از بیماری های ویروسی که به ویژه در فصول سرد سال بیشتر شایع می شود انواع آنفولانزاست که متاسفانه سخت درمان می شود. هر چه طول دوره بیماری زیاد باشد هم منجر به ضعیف تر شدن بیمار شده و هم این که می تواند در اثر سرایت به افراد دیگر تعداد بیماران را زیاد کند. در این زمان بهترین کار مراجعه به پزشک است. اما در کنار تجویز پزشک می توانید از برخی گیاهان دارویی نیز کمک بگیرید تا روند درمان سریع تر پیش برود. برخی از مهمترین گیاهان دارویی مناسب برای درمان انفولانزا عبارت است از:

 

با مصرف گیاهان دارویی دیگر نگران آنفولانزا نباشید

1- هل هل به عنوان یک گیاه دارویی بسیار معطر است که در داخل چایی اکثر افراد از آن استفاده می کنند. تحقیقات علمی نشان داده است که این گیاه دارویی در کنار تمام خواصی که دارد، با افزایش گردش خون در بدن منجر به افزایش سطح انرژی بدن شده و مقاومت در برابر بیماری با بیشتر می کند.

2- دارچین دارچین به عنوان یک گیاه دارویی گرم هم سرشار از آنتی اکسیدان بوده که منجر به تقویت سیستم ایمنی بدن می شود و هم این که با افزایش گردش خون در بدن منجر به افزایش سطح انرژی بدن خواهد شد.

3- زردچوبه خاصیت آنتی اکسیدانی زردچوبه برای همه ثابت شده است لذا سیستم ایمنی بدن را در برابر بیماری ها من جمله آنفولانزا تقویت می کند.

4- سیر کلا سیر و همچنین پیاز خاصیت ضد عفونی کنندگی داشته و باعث می شوند که بدن شما در برابر سرماخوردگی و همچین بیماری آنفولانزا در امان بماند.

5- زنجبیل زنجبیل و یا همان زنجفیل خواص دارویی فراوانی دارد. این گیاه دارویی برای درمان آنفولانزا نیز بسیار مفید است. در زمان بیماری معمولا سطح انرژی بدن افت کرده و در نتیجه بیماری غالب می شود حال زنجبیل با بهبود گردش خون در بدن منجر به افزایش سطح انرژی بدن شده و باعث می شود که با افزایش قوای بدن، بیماری مغلوب گردد.

 

با مصرف گیاهان دارویی دیگر نگران آنفولانزا نباشید

با مصرف گیاهان دارویی دیگر نگران آنفولانزا نباشید

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

تماس با ما

همکاری با ما

تور کیش با پرواز ماهان

تور دبی با پرواز ماهان

تور آنتالیا با پرواز ماهان

تور دبی ویژه شهریور 94 با پرواز ماهان

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر
  • هیچ نظری یافت نشد