برای چاپ سه بعدی چه اتفاقی افتاد؟ چگونه راه خود را پیدا کرد

همه ما در سال های آینده پرینتر های سه بعدی را در اتاق های خانه مان داریم. شما می توانید آنچه را که می خواهید انجام دهید! جوریس لارمن، طراح هلندی که تکنیک های جدیدی از مواد دیجیتالی  ساخت و کار خود را ارائه داده است، می گوید: "با استفاده از هر فن آوری، شما چرخه تبلیغات خود را دارید. لارمن با استفاده از چاپ سه بعدی برای ایجاد مبلمان کاربردی و قابل استفاده از  میکرو ساختارها استفاده می کند. او دارای یک منطقه چاپ اختصاصی سه بعدی در کارخانه خود در کالیفرنیا است. کارخانه درخشان GE به دنبال استفاده از چاپ سه بعدی برای  ساختن در مقیاس بزرگ است.

برای چاپ سه بعدی چه اتفاقی افتاد؟ چگونه راه خود را پیدا کرد

چاپ سه بعدی چگونه زندگی ما را راحت می کند؟

بخشی از پاسخ در یک کتاب است. این کتاب 194 صفحه دارد. در هر صفحه، عکس ها و نمودارهای رنگی، دستورالعمل های روشن ارائه شده در نوع بزرگ را در  سرفصل های آسان برای خواندن نشان می دهد. این کتاب برای معلمان و دانش آموزان نوشته شده است و هر یک از نه پروژه در کتاب با خلاصه درس آغاز می شود. مانند: "دانشجویان یک وسیله نقلیه بسازند و ...

این  کتاب راهنمای آموزشی چاپگر MakerBot است. و این نشان دهنده جهت جدیدی است که صنعت چاپ سه بعدی در حال توسعه است. در ماه سپتامبر، روز قبل از انتشار کتاب، کارکنان در مورد آن در دفتر مرکزی بروکلین ، شرکتی که  از نظر توسعه صنعت چاپ  کمتر از یک دهه پیش خیره کننده بود، به هماهنگی برای انتشار کتاب پرداختند. MakerBot  که به شکل یک کیت طراحی شده بود، معرفی شد.چاپگری که با سرعت بیشتر نسل های پیشین چاپگر سه بعدی می توانست در 30 دقیقه یک چیز را چاپ کند.

برای چاپ سه بعدی چه اتفاقی افتاد؟ چگونه راه خود را پیدا کرد

چاپگر MakerBot

 این کتاب در مورد آینده است. جاش اسنایدر، مدیر روابط عمومی MakerBot، می گوید: "این انقلاب یک شبه اتفاق نیفتاد، همانطور که مفسران و رسانه ها پیش بینی می کردند،  در حال حاضر ذهنیت پیشرفت این تکنولوژی وجود دارد. "هنوز هم درک گسترده ای وجود دارد که این تکنولوژی بالغ خواهد شد و در تعدادی از صنایع تاثیر گذار خواهد بود، اما عموم مردم هنوز چاپ سه بعدی را فقط به عنوان یک کنجکاوی و انقلاب در تکنولوژی می شناسند.

برای چاپ سه بعدی چه اتفاقی افتاد؟ چگونه راه خود را پیدا کرد

 کودکان و نوجوانانی که 9 پروژه را در کتاب راهنمای سازندگان MakerBot یاد می گیرند، در مورد این تکنولوژی فکر می کنند و ذهنیت آنان رشد پیدا می کند تا بدانند که چاپ به روش های زیادی و برای بسیاری از چیزها عمل می کند. و این تکنولوژی برای زندگی آنهاست. در ماه اکتبر، MakerBot اعلام کرد که ایجاد آزمایشگاه MakerBot، یک ابتکار عمل است که شامل نرم افزار، سخت افزار و ساختمان جدید برای طراحی است که به سازندگان اجازه می دهد که با موانع کمتری در کار چاپ سه بعدی روبرو شوند. یک اکسترودر دستگاهی بر روی چاپگر است که هر ماده ای که مورد استفاده برای چاپ است را جذب می کند - معمولا رشته های پلاستیکی - و سپس آن را گرم می کند تا بتوان آن را بر روی سطح کار چاپگر (به نام صفحه ساخت) بارگذاری کرد و دوباره آن را به صورت جامد در آورد . چاپگرهای پیشرفته تر با مواد دیگر علاوه بر پلاستیک چوب، فلز، سنگ، آزمایش شده اند اما این مواد  اکسترودرهای معمولی را مسدود و از بین می برند.  MakerBot وعده داده است که انواع مواد عجیب و غریب و کامپوزیتی - چوب پنبه، چوب، مس و چاپ برنج را در محدوده دما 100 و 255 درجه سانتیگراد را اداره خواهد کرد. "ما می دانیم چاپ  مواد غیر معمول - هر چیزی که PLA یا ABS  نیست - بسیار سخت تر از چاپ مواد معمولی است.

برای چاپ سه بعدی چه اتفاقی افتاد؟ چگونه راه خود را پیدا کرد

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

تور ارزان قیمت ترکیه برای شهریور 94

تور ارزان قیمت کوش آداسی برای شهریور 94

ایستگاه راه آهن کوالالامپور مالزی

12 فایده انار برای سلامتی

مصرف ویتامین D بدون مصرف منیزیم هیچگونه سودی برای بدن ندارد!

آیا میوه های دارای قند برای سلامتی مفید هستند؟

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر
  • هیچ نظری یافت نشد