برترین استارت آپ های ۲۰۱۷

هر ساله هزاران نفر از شرکت های جدید، امیدهای خود را به موفقیت بزرگ بعدی تبدیل میکنند. اکثر اوقات به شرکت هایی مانند گوگل و فیس بوک نمیرسند، اما بعضی از آنها قطعا به رهبران صنعتی تبدیل میشوند. با ارائه محصولات نوآورانه ، عملیات کارآمد و رهبری قوی، این شرکت ها هستند که آینده را میسازند. 

 

برترین استارت آپ های ۲۰۱۷

CastBox CastBox

در نظر دارد به YouTube صوتی تبدیل شود. این شرکت تولید کننده پادکست است و همچنین کاربران را قادر میسازد پادکست های جدیدی را کشف کنند. هدف موسس، پیدا کردن بخش های کلیدی صدا روی وب به راحتی مانند پیدا کردن بخش های کلیدی یک متن است. تاکنون مبلغ ۱۶ میلیون دلار را به عنوان بودجه تامین کرده است. زیرا قصد دارد یک ویژگی جستجوی صوتی را که زبان طبیعی را پردازش میکند، راه اندازی کند.

Slack

یک پلتفورم پیام رسان داخلی است که بیش از ۶ میلیون کاربر دارد. این شرکت در سال ۲۰۱۳ راه اندازی شد و اخیرا به ارزش ۵ دلار بوده است.

Slack

به کارکنان یک شرکت اجازه میدهد تا از کامپیوتر های شخصی خود در حالی که در مسیر هستند در یک مکان با یکدیگر گقتگو کنند. 

 

برترین استارت آپ های ۲۰۱۷

Shyp

شیپ در سال ۲۰۱۳ تاسیس شد و تلاش میکند که استرس بسته بندی حمل و نقل را از بین ببرد. این شرکت اقلام مشتری را هر جایی که بخواهید حمل و ‌بسته بندی میکند و سپس با ارزان ترین قیمت آنها را ارسال میکند. این شرکت در حال حاضر در سان فرانسیسکو فعالیت میکند.

ClassDojo

یک پلتفورم ارتباطی بین دانش آموزان، معلمان و والدین است. این پلتفورم به آموزگاران اجازه میدهد تا دانش آموزان را در حالی که با والدین درباره پیشرفت فرزندانشان در کلاس درس ارتباط برقرار میکنند، تشویق کنند. در حال حاضر در ۹۰ درصد کلاس های درس ایالات متحده مورد استفاده قرار گرفته است. این شرکت به بیش از ۱۸۰ کشور گسترش یافته است.

Hipmunk

این استارآپ میتواند به شما در یافتن بهترین بلیط پرواز از نظر قیمت و زمان بندی کمک کند.

Triposo

این اپلیکیشن دارای اطلاعات به روز، نقشه های دقیق و توصیه های مبتنی بر داده پبرای بیش از ۱۵۰۰۰ مقصد در ۲۰۰ کشور است. راهنماها به شما درباره تاریخ و فرهنگ میگویند و کمک میکنند تور ها را رزرو کنید و برنامه گشت و گذار روزانه و رستوران ها را پیدا کنید. به علاوه اطلاعات مفیدی در مورد ارز و زبان موجود است.

 

برترین استارت آپ های ۲۰۱۷

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

رستوران های مالزی

هتل برج های طلایی کیش

پله های اسپانیایی رم

ستون های سنگی روسیه

موزه بطری های شیشه ای پاتایا تایلند

برج های دوقلوی پتروناس کوالالامپور مالزی

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر