بهترین انیمه های جهان (1)

تماشای انیمه برای تمام گروه های سنی جذاب می باشد. در ایران هم این انیمه ها طرفدارهای زیادی پیدا کرده اند و به همین دلیل در این مقاله قصد داریم تا بهترین انیمه های جهان را به شما معرفی کنیم. پیشنهاد می کنیم اگر این انیمه ها را تا به حال ندیده اید، حتما آنها را تماشا کنید.

یک تکه

بهترین انیمه های جهان(1)

«یک تکه» (One Piece) صدها قسمت دارد. شخصیت اصلی این فیلم، لوفی نام دارد که در طول داستان به شما می‌آموزد که اگر تصمیم به انجام کاری گرفتید، باید خود را وقف آن نمایید. او یاد می‌دهد که تا آخرین لحظهٔ عمر برای رسیدن به هدف‌تان مبارزه کنید. این انیمه نه تنها سرگرم کننده است، بلکه بسیار آموزنده نیز می باشد.

بدون بازی بدون زندگی

تماشای انیمه «بدون بازی بدون زندگی» (No Game No Life)، برای تمامی افراد بسیار جذاب می باشد. دو شخصیت اصلی این انیمه خواهر و برادری به‌ نام‌های «سورا» (Sora) و «شیرو» (Shiro) هستند. داستان این انیمه به این صورت است که آنها به دنیای متفاوتی منتقل می‌شوند که بازی‌ها در آن حکمرانی می‌کنند. «سورا» و «شیرو» باید سبکی برای زندگی ایجاد کنند تا به‌ کمک آن بتوانند از این دنیای فانتزی جان سالم به در ببرند.

روانی، یکی از بهترین انیمه های ژاپنی

انیمه «روانی» (Psycho-Pass)، یکی از بهترین انیمشن های ژاپنی است که پیشنهاد می کنیم حتما تماشا کنید. کاراگاهان این مجموعه با استفاده از سلاح ویژه‌ای به‌نام «دومینیتو» (Dominator) می‌توانند داده‌های روان‌شناختی افراد را بررسی و ضریب احتمال جرم و جنایت در آنها را تعیین نمایند. اگر از تماشای فیلم «گزارش اقلیت» (Minority Report) از «استیون اسپیلبرگ» لذت برده اید،، توصیه می‌کنم این انیمه را حتما ببنید.

آکامه گا کیل!

بهترین انیمه های جهان(1)
ممکن است چند قسمت اول انیمه «آکامه گا کیل!» (Akame ga Kill!) زیاد جالب نباشد، اما مطمئنا «آکامه گا کیل!» به یکی از جذاب‌ترین انیمه های مبارزه‌ای تبدیل خواهد شد که تاکنون تماشا کرده‌اید. این انیمه دربارهٔ پسری روستایی به‌ نام «تاتسومی» (Tatsumi) است که برای معروف‌شدن رهسپار پایتخت می‌شود. او در این سفر با گروهی از آدمکش‌ها به‌ نام «نایت رید» مواجه می‌شود.

رورونی کنشین: سامورایی سرگردان

«رورونی کنشین: سامورایی سرگردان» (Rurouni Kenshin: Wandering Samurai)، درباره ماجراهای شمشیرزن جوانی است که در طی دورهٔ «میجی» (Meiji) در ژاپن، گذرش به یک مدرسهٔ هنرهای رزمی می‌افتد. اگر عاشق صحنه‌های نفس‌گیر مبارزه با شمشیر هستید، حتما این انیمه را تماشا کنید.  

مرد یک مشت

بهترین انیمه های جهان(1)

«مرد یک مشت» (One-Punch Man)، درباره قهرمانی است که می‌تواند هر مبارزه‌ای را با یک مشت به پایان برساند. البته ممکن است به نظر برسد که این داستان جالب نیست. اما در این انیمه، قهرمان به‌ جای تلاش برای از بین‌ بردن دشمن، همیشه در تلاش برای یافتن دشمن قوی‌تری است.

اینویاشا

داستان انیمه«کاگومه» (Kagome) درباره دختری است که به‌طور اتفاقی از دروازه‌ای عبور می‌کند که او را به ژاپن قرون وسطی می‌برد. او در آنجا با «اینویاشا» آشنا می شود. «کاگومه» سعی می کند که به او کمک کرده تا گویی جادویی را یافته و با «ناراکو» (Naraku) مبارزه کند. این انیمه جزو آثار کلاسیک به حساب می‌آید.

ترای‌گان

یکی از خنده‌دارترین و درعین‌حال متفکرانه‌ترین گفت‌وگوها را در انیمه «ترای‌گان» (Trigun) مشاهده می کنید. شخصیت اصلی این انیمه، «وش» (Vash)، می باشد. او آدمکشی است که از کشتن تنفر دارد، اما به‌هرحال این کار را انجام می‌دهد. «وش» تقریبا شکست‌ناپذیر و درعین‌حال آسیب‌پذیر است. او می‌تواند همهٔ دنیا را به نابودی بکشاند. هم چنین برای سر او ۶۰ میلیون دلار جایزه تعیین کرده‌اند.

سامورایی چامپلو

بهترین انیمه های جهان(1)

داستان «سامورایی چامپلو» (Samurai Champloo) دربارهٔ سه نفر است؛ «جین» (Jin) که سامورایی سنتی و بسیار ماهر است، «موگن» (Mugen) سامورایی امروزی و به‌ همان‌ اندازه ماهر و «فوو» (Fuu)، دختری که در چایخانه کار می‌کند. زمانی که «جین» و «موگن» گرفتار شده و قرار است اعدام شوند، «فوو» جان‌شان را نجات می‌دهد. پیشنهاد می کنیم این انیمه را تماشا کنید.

روح‌خوار، یکی از بهترین انیمه ها

انیمه «روح‌خوار» (Soul Eater)، از نظر داستان موقعیت، شخصیت‌پردازی و سبک هنری، بسیار جذاب می باشد. داستان این انیمه در مورد آکادمی «مهارت در سلاح مرگ» (Death Weapon Meister Academy) معروف به «شیبوسن» (Shibusen)  است که در شهر خیالیِ «دث سیتی» (Death City) در «نواد» قرار دارد. اگر دوست دارید آخر داستان را بفهمید، حتما این انیمه مهیج را تماشا کنید.

توکیو غول

بهترین انیمه های جهان(1)

انیمه «توکیو غول» (Tokyo Ghoul) دربارهٔ «کانکی» (Kaneki) است که مورد هجوم یک غول قرار گرفته و تا پای مرگ می‌رود. او در ادامه به موجودی نیمه‌غول - نیمه‌انسان تبدیل می‌شود و مجبور است برای زنده‌ماندن، با سبک‌زندگی غول‌ها سازگاری پیدا کند. حتما این انیمه را تماشا کنید.

مطالب مرتبط:

بهترین انیمه های جهان (1)

بهترین انیمه های جهان (2)

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

هتل جهان مشهد

رستوران های مالزی

رستوران نقش جهان کیش

هتل برج های طلایی کیش

جهان پناه هند

پله های اسپانیایی رم

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر